Kogupereüritus „EVLÜ tänab ja tunnustab“.

Nii nagu koer, vajab ka inimene taaskohtumise rõõmu. Nii nagu koer, on ka ühing elusorganism, kes vajab tegutsemist ja liikumist. Stardime juubeliaastasse „EVLÜ 15“, esimene peatus toimub Raplamaal.

Kogupereüritus „EVLÜ tänab ja tunnustab“.

Teeme kokkuvõtted 2020. aasta tegemistest ja tulemustest. Autasustame karikasarjal EVLÜ Karikas/Minikarikas/Seeniorkarikas 2020 osalenuid. Täname ja tunnustame kõiki, kes on eelmisel aastal oma valgete lambakoertega võistelnud (kõigil aladel), osalenud näitustel, tegevuses olnud muudel elualadel ja/või oma panusega ühingu tegevusele kaasa aidanud. Auhindadega toetab Optimer AS.

Kuupäev: 30.01.2021

Koht: Ruunawere Postimõishttps://www.ruunawere.ee/

Alguse kellaaeg: 15:00

Registreerimine kuni 20.01.2021 veebivormi kaudu, mis asub siin: REGISTREERIMINE

Osalemistasu: 15 eurot/inimene (sisaldab ettetellitud toitlustamist).

Kogunemine toimub iga ilmaga, kuid sõltub Covid-19 levikust ja/või leviku tõkestamiseks kehtivatest piirangutest:

plaan A: restorani teise korruse seminariruumis

plaan B: õues püstkoja/lehtla ümbruses

Mõlema variandi puhul arvestame inimeste hajutamisega;

varuge kaasa isiklik näomask, käte desovahend, soe õuerõivastus ja -jalatsid jm vajalik;

koerad võib kaasa võtta – peamaja ümbruses on palju ruumi ja mõnusad metsarajad;

majutuse kasutajatel on lisatasu eest koerad tuppa lubatud

Menüü: Ruunawere Postimõisa restoranist kuum tervitusjook, pearoog sealihast, minipirukad, käsitööleib, ürdivõi, maitsevesi, kohv/tee. Ülejäänud lisa saab igaüks ise osta restorani letist.

EVLÜ poolt valge tort.

Osalemistasu: 15 eurot/inimene (sisaldab ettetellitud toitlustamist).

Tasuda ülekandega EVLÜ arvelduskontole EE602200221031956494 (Swedbank), selgitusse märkida „30.01.2021 üritus“. Registreerimine: tähtaeg kuni 20.01.2021, palume kasutada veebivormi.

Majutus: Tuba on vaja ise broneerida https://www.ruunawere.ee/, soovitavalt teha meili teel ja märkida juurde salasõna „valge koer“, siis saab hinnasoodustust -10% tavahinnast.

Lemmiklooma majutus 7 eurot/koer (standardtuba).

PS: Tuletame veel meelde, et tunnustamisürituse ettevalmistamiseks kogume andmeid teie tegemistest oma koertega, mida me juhatusega ei oska muidu leida: nt saavutused ja tegevused (sh ka treeningud) koeraspordis teiste klubide all, osalemine mitteametlikel näitustel või muudel üritustel, koerte koolitajate/kasvatajate/kohtunike vms eksamite sooritamised, aretustegevus – pesakonnad, šveitsi valgete lambakoerte tõu tutvustamine muul erineval moel. Palume info saata juhatusele e-postida aadressile juhatus@valgelambakoer.ee. Suur tänu neile, kes on seda juba teinud. Endiselt kogume ühingu koertest ja tegemistest pilte, nii algusaegadest kui tänapäevast. Eriti ootame meenutusi algaastatest ja esimestest tõuesindajatest Eestis. Palume saata materjal Krista Laanesoo e-aadressile krista.laanesoo@gmail.com.

Juhatuse nimel ühingu esimees

Kersti Pink

Pildil on Born To Win White Xenon.

Foto Gerli Tõnumaa