Arhiiv kuude lõikes: september 2021

Näitustel edukad

11.09.21 toimus Luigel rahvusvaheline näitus “Tallinna Võitja 2021”

Kohtunik: George Schogol, Georgia

EVLÜ liikimetest saavutasid häid tulemusi

KARNELIKS HIT SP 1 SK PI1 VSP CACIB

YADIEL JAMILSTAR GRACEY VH

ESTRELLEST SO LUCKY SISERA SP 1 SK PE2 CACIB

ESTRELLEST VESIROOSI LUCKY SP 2 SK PE4 Res-CACIB

12.09.21 toimus Luigel rahvusvaheline näitus “Eesti Võitja 2021”

Kohtunik: Colette Muldoon, Ireland

EVLÜ liikimetest saavutasid häid tulemusi

BORN TO WIN WHITE VANQUISH VH

KARNELIKS HIT SP 1 SK PI1 VSP CACIB

YADIEL JAMILSTAR GRACEY VH

ESTRELLEST SO LUCKY SISERA SP 1 SK PE3 CACIB

ESTRELLEST VESIROOSI LUCKY SP 2 SK PE4 Res-CACIB

Palju õnne omanikele ja kasvatajatele.

Fotol: Estrellest So Lucky Sisera

“Tallinna Võitja” Tõu parim emane II CACIB

“Eesti Võitja” Tõu parim emane III CACIB

BTWW Target saavutas IFH ehk erijäljekatse tulemuse!

11.- 12.09.2021 toimusid Eesti saksa lambakoerte FCI IFH Meistrivõistlused 2021.

Kohtunik Tita Poikonen (Soome)

Kersti Pink ja Born To Win White Target saavutasid FH-1 klassis tulemuse 83 punkti ja hinne “hea”.

Palju õnne! EVLÜ ridadesse on lisandunud IFH tulemusega võistluspaar!

EVLÜ Karikas 2021 2. etapi tulemused

EVLÜ Karikas 2021 2. etapi tulemused 11.09.21

Kohtunik Monika Rusing

I karikas Hanna-Maria Zeilanova ja Ornatus Vitae Igra Prestolov 110 karikapunkti

II karikas Galina Murel ja Mustkoer Dolce Vita 106 karikapunkti

III karkas Jelena Kuprikova ja Born To Win White Cait 104 karikapunkti

KK1

I koht Ragnar Jaska ja Zhenevieva 98 pt, emane Saksa lambakoer, 19.06.2018

PARIM ÜLDMULJE

II koht Külli Treve ja Born to Win White Xcellent 96 pt, isane Šveitsi valge lambakoer, 11.03.2017, EKSL, EVLÜ

III koht Kadri Merioja ja Andora 93 pt, emane Saksa lambakoer, 12.04.2019

4. koht Hanna-Liisa Ella ja Star Light Son Flora 90 pt, emane Kuldne retriiver, 07.10.2018, Koerteklubi Aktiiv

5. koht Olga Petriläinen ja Margman Herman 89 pt, isane Saksa lambakoer, 03.05.2019, Canis kool

6. koht Astrid Mai Barsegjan ja East River VEO Be My Hawk 87 pt, isane Ida-Euroopa lambakoer, 25.08.2019

7. koht Andres Blank ja Aussenhaus Ulysa 86 pt, emane Saksa lambakoer, 18.02.2018, ESLÜ

8. koht Eda Bauer ja BTWW Flavius / Wille 81 pt, isane Šveitsi valge lambakoer, 25.05.2018, EVLÜ

9. koht Andres Kaju ja Shellkit Ave Anne (Lenna) 73 pt, emane Šoti terjer, 20.10.2017, Kopli koerteklubi

KK2

I koht Hanna-Maria Zeilanova ja Ornatus Vitae Igra Prestolov 95 pt, emane Dobermann, 13.05.2018, Professorite Koerteklubi

II koht Galina Murel ja Mustkoer Dolce Vita 91 pt, emane Saksa lambakoer, 20.08.2019, Rakvere Koeraspordi Klubi

III koht Jelena Kuprikova ja Born To Win White Cait 89 pt, isane Šveitsi valge lambakoer, 18.03.2018, EVLÜ

KK3

I koht Viljar Heide ja Born To Win White Cant 70 pt, isane Šveitsi valge lambakoer, 18.03.2018, EVLÜ

PARIM KIIRUS

EVLÜ Minikarikas 2021 2. etapi tulemused

EVLÜ Minikarikas 2021 2. etapi tulemused 11.09.21

Kohtunik Maire Õunmaa

I karikas Joanna Paabut ja Luna, emane segavereline, 06.07.2018, Põlvamaa Koerteklubi

II karikas Kadri Rooba ja Born to Win Warrior Yong aka Välk, isane Šveitsi valge lambakoer, 09.05.2017, EVLÜ

III karikas Karin Lehari ja Casey, emane Šveitsi valge lambakoer, 30.03.2017, EVLÜ

 I aste

I koht Sonja Jõulu ja Estet Classic Nevena 100 pt, emane Vene hurt, 08.12.2020

PARIM ÜLDMULJE

II koht Monika Varter ja Lora 99 pt, emane Saksa lambakoer, 14.02.2021

NOORIM KOER; PARIM KIIRUS

III koht Julia Estreich ja Ante Bellum Ordinary Extraordinary 96 pt, emane Ameerika staffordshire terjer, 16.10.2020

4. koht Lauri Lõhmus ja VAXA 95 pt, emane Amstaff, 23.01.2021

II aste

I koht Hanna-Maria Zeilanova ja Violetta Kocma 99,5 pt, emane Itaalia linnukoer, 21.07.2020

PARIM ÜLDMULJE

II koht Laili Ojaste ja Alhovaaran Oppipoika 99 pt, isane Saksa lambakoer, 29.10.2020

PARIM KIIRUS

III koht Andres Kaljas ja Born To Win White Orpheus / Puripuri 95,5 pt, isane Šveitsi valge lambakoer, 09.06.2019, EVLÜ

4.-5. koht Krislin Pärt ja Born to win white Manchester 95 pt , isane Šveitsi valge lambakoer, 24.04.2019, EVLÜ

4.-5. koht Reet Reimann ja Margman Haron 95 pt, isane Saksa lambakoer, 03.05.2019, Raplamaa koerteklubi

6. koht Kadri Rooba ja Born to Win White Vanquish aka Kõu 91,5 pt, isane Šveitsi valge lambakoer, 01.03.2020, EVLÜ

7. koht Janar Tüür ja Kieferhof’s Duck Barkov 88 pt, isane Nova Scotia retriiver, 24.06.2020, Eesti Nova Scotia Retriiverite Tõuühing

8. koht Ulvi Vinter ja Margarita Nigra Loreena “Luna” 86,5 pt, emane Berni Alpi Karjakoer, 20.08.2020, Pärnu Koertekasvatajate Klubi

9. koht Anu Ojase ja Margman Nesquicken 64 pt, emane Saksa lambakoer, 16.01.2020

III aste

I koht Joanna Paabut ja Luna 97,5 pt , emane segavereline, 06.07.2018, Põlvamaa Koerteklubi

PARIM ÜLDMULJE

II koht Kadri Rooba ja Born to Win Warrior Yong aka Välk 96,5 pt, isane Šveitsi valge lambakoer, 09.05.2017, EVLÜ

III koht Karin Lehari ja Casey 96 pt, emane Šveitsi valge lambakoer, 30.03.2017, EVLÜ

4. koht Andry Kikkull ja Tomland Teckel Fellow 92 pt, isane Taks, 27.06.2018, PKKK

5. koht Kairit Orgusaar ja Alf 89 pt, isane Norra lunnikoer, 03.03.2019

PARIM KIIRUS

11.09.21 EVLÜ karikasarja 2. etapi ajakava

AJAKAVA EVLÜ Karikas 2021, EVLÜ Seeniorkarikas 2021, EVLÜ Minikarikas 2021 II etapile laupäeval 11.09.2021

EVLÜ Karikas 2021 II etapp

Kohtunik: Monika Rusing

Alates 08.40 KK1 võistlejate registreerimine, kiibikontroll, loosimine, platsi proov

9.00 – 11.00 KK1, 10 võistluspaari

11.00  KK1 autasustamine

11.00 – 11.15 KK2 ja KK3 võistlejate registreerimine, kiibikontroll, loosimine, platsi proov

11.15 – 12.00 KK2, 3 võistluspaari

12.00 – 12.15 KK3, 1 võistluspaar

12.15 KK2 ja KK3 autasustamine

Jooksuajaga emased võistlevad viimasena. Palume sellest korraldajatele esimesel võimalusel teada anda!

PS! Ajakava on orienteeruv ning korraldajal on õigus teha võistluste ajakavas muudatusi.

Palume olla tähelepanelikud ja mõistvad.

Korraldusest:

Koerad peavad olema nõuetekohaselt vaktsineeritud. NB!!! KÕIKIDEL KOERTEL PEAB OLEMA KAASAS VET PASS JA SELLES KEHTIVAD VAKTSINEERIMISED!

http://kennelliit.ee/wp-content/uploads/2014/04/vaktsineerimisnõuded-alates-01.01.2016.pdf

Tulles ja minnes palun arvestage võistlevate koertega.

Koroonapiirangutega seoses oleme kohustatud kontrollima alates 18. eluaastast kõigi osalejate nakkusohutust. Selleks peab esitama COVID tõendi vaktsineerituse, läbipõdemise või varasemalt tehtud negatiivse testi tulemuse kohta. Aktsepteerime ka kohapeal tehtud kiirtesti vastust, test tuleb kaasa võtta osalejal endal. Sellisel juhul palume arvestada ka testi tegemisele kuluva ajaga.

Haigena palume koju jääda!

Kes soovivad oma sooritust pildistada või filmida, peavad soovi kooskõlastama peakorraldaja ja kohtunikuga.

Peakorraldaja Evely Palkman 566 477 22, evelypalkman@gmail.com

EVLÜ Seeniorkarikas 2021 II etapp

Kohtunik: Maire Õunmaa

12.00 – 12.15 Seeniorkarika võistlejate registreerimine, kiibikontroll, loosimine, platsi proov

12.15 – 12.30 Seeniorkarikas, 1 võistluspaar

12.30 Seeniorkarikas autasustamine

EVLÜ Minikarikas 2021 II etapp

Kohtunik: Maire Õunmaa

12.30 – 12.45 Minikarikas 1. astme registreerimine, kiibikontroll, loosimine, platsi proov

12.45 – 13.45 Minikarikas 1.aste, 6 võistluspaari

13.45 Minikarikas 1. aste autasustamine

14.00 – 14.30 Minikarika 2. ja astme registreerimine, kiibikontroll, loosimine, platsi proov

14.30 – 16.30 Minikarikas 2.aste, 9 võistluspaari

16.30 – 16.45 Minikarika 3. astme registreerimine, kiibikontroll, loosimine, platsi proov

16.45 – 18.15 Minikarikas 3. aste, 6 võistluspaari 

18.15 Minikarikas 2. ja 3. aste autasustamine

Jooksuajaga emased võistlevad viimasena. Palume sellest korraldajatele esimesel võimalusel teada anda!

PS! Ajakava on orienteeruv ning korraldajal on õigus teha võistluste ajakavas muudatusi.

Palume olla tähelepanelikud ja mõistvad.

Korraldusest:

Koerad peavad olema nõuetekohaselt vaktsineeritud. NB!!! KÕIKIDEL KOERTEL PEAB OLEMA KAASAS VET PASS JA SELLES KEHTIVAD VAKTSINEERIMISED!

http://kennelliit.ee/wp-content/uploads/2014/04/vaktsineerimisnõuded-alates-01.01.2016.pdf

Tulles ja minnes palun arvestage võistlevate koertega.

Koroonapiirangutega seoses oleme kohustatud kontrollima alates 18. eluaastast kõigi osalejate nakkusohutust. Selleks peab esitama COVID tõendi vaktsineerituse, läbipõdemise või varasemalt tehtud negatiivse testi tulemuse kohta. Aktsepteerime ka kohapeal tehtud kiirtesti vastust, test tuleb kaasa võtta osalejal endal. Sellisel juhul palume arvestada ka testi tegemisele kuluva ajaga.

Haigena palume koju jääda!

Kes soovivad oma sooritust pildistada või filmida, peavad soovi kooskõlastama peakorraldaja ja kohtunikuga.

Peakorraldaja Evely Palkman 566 477 22, evelypalkman@gmail.com

EVLÜ Karikas 2021 2. etapil osalejad

KK1

  1. Astrid Mai Barsegjan ja East River VEO Be My Hawk, isane Ida-Euroopa lambakoer, 25.08.2019
  2. Eda Bauer ja BTWW Flavius / Wille, isane Šveitsi valge lambakoer, 25.05.2018, EVLÜ
  3. Kadri Merioja ja Andora, emane Saksa lambakoer, 12.04.2019
  4. Olga Petriläinen ja Margman Herman, isane Saksa lambakoer, 03.05.2019, Canis kool
  5. Andres Kaju ja Shellkit Ave Anne (Lenna), emane Šoti terjer, 20.10.2017, Kopli koerteklubi
  6. Hanna-Liisa Ella ja Star Light Son Flora, emane Kuldne retriiver, 07.10.2018, Koerteklubi Aktiiv
  7. Eve Selberg ja Born To Win Warrior Enthusiastic, isane Šveitsi valge lambakoer, 30.01.2015, EVLÜ
  8. Külli Treve ja Born to Win White Xcellent, isane Šveitsi valge lambakoer, 11.03.2017, EKSL, EVLÜ
  9. Ragnar Jaska ja Zhenevieva, emane Saksa lambakoer, 19.06.2018
  10. Andres Blank ja Aussenhaus Ulysa, emane Saksa lambakoer, 18.02.2018, SLÜ

KK2

  1. Jelena Kuprikova ja Born To Win White Cait, isane Šveitsi valge lambakoer, 18.03.2018, EVLÜ
  2. Hanna-Maria Zeilanova ja Ornatus Vitae Igra Prestolov, emane Dobermann, 13.05.2018, Professorite Koerteklubi
  3. Galina Murel ja Mustkoer Dolce Vita, emane Saksa lambakoer, 20.08.2019, Rakvere Koeraspordi Klubi

KK3

  1. Viljar Heide ja Born To Win White Cant, isane Šveitsi valge lambakoer, 18.03.2018, EVLÜ

EVLÜ Minikarikas 2021 2. etapi osalejad

EVLÜ Minikarikas 2021 2. etapi võistlejad

 I aste

  1. Stella Liinamäe ja Asemy Samurai no Tamashi, emane Shiba-inu, 06.11.2020
  2. Julia Estreich ja Ante Bellum Ordinary Extraordinary, emane Ameerika staffordshire terjer, 16.10.2020
  3. Monika Varter ja Lora, emane Saksa lambakoer, 14.02.2021 (noorim koer)
  4. Sonja Jõulu ja Estet Classic Nevena, emane Vene hurt, 08.12.2020
  5. Lauri Lõhmus ja VAXA, emane Amstaff, 23.01.2021

II aste

  1. Janar Tüür ja Kieferhof’s Duck Barkov, isane Nova Scotia retriiver, 24.06.2020, Eesti Nova Scotia Retriiverite Tõuühing
  2. Anu Ojase ja Margman Nesquicken, emane Saksa lambakoer, 16.01.2020
  3. Kadri Rooba ja Born to Win White Vanquish aka Kõu, isane Šveitsi valge lambakoer, 01.03.2020, EVLÜ
  4. Elis Kägu ja Zolly, emane Ida euroopa lambakoer, 21.06.2019, EVLÜ
  5. Andres Kaljas ja Born To Win White Orpheus / Puripuri, isane Šveitsi valge lambakoer, 09.06.2019, EVLÜ
  6. Krislin Pärt ja Born to win white Manchester, isane Šveitsi valge lambakoer, 24.04.2019, EVLÜ
  7. Ulvi Vinter ja Margarita Nigra Loreena “Luna”, emane Berni Alpi Karjakoer, 20.08.2020, Pärnu Koertekasvatajate Klubi
  8. Reet Reimann ja Margman Haron, isane Saksa lambakoer, 03.05.2019, Raplamaa koerteklubi
  9. Laili Ojaste ja Alhovaaran Oppipoika, isane Saksa lambakoer, 29.10.2020
  10. Hanna-Maria Zeilanova ja Violetta Kocma, emane Itaalia linnukoer, 21.07.2020

III aste

  1. Karin Lehari ja Casey, emane Šveitsi valge lambakoer, 30.03.2017, EVLÜ
  2. Kadri Rooba ja Born to Win Warrior Yong aka Välk, isane Šveitsi valge lambakoer, 09.05.2017, EVLÜ
  3. Andry Kikkull ja Tomland Teckel Fellow, isane Taks, 27.06.2018, PKKK
  4. Kairit Orgusaar ja Alf, isane Norra lunnikoer, 03.03.2019
  5. Pilleriin Vannus ja Estrellest Golden White Glow, isane Šveitsi valge lambakoer, 10.02.2020, EVLÜ
  6. Joanna Paabut ja Luna, emane segavereline, 06.07.2018, Põlvamaa Koerteklubi

Tublid kuulekuses

04.09.21 toimusid Mammastes Kagu-Eesti Kennelklubi noorkoerte ja kutsikate kuulekuskoolitusvõitslusel “Võru Karikas 2021” Kohtunik oli Karin Lassmann

BTWW Victoria ja Airi Rüütli saavutasid kutsikate klassi 99 punktiga II koha

BTWW Siciliano ehk Capo ja Airi Rüütli saavutasid algajate klassis 93 VI koha

Palju õnne ja edu edaspidiseks!