Arhiiv kuude lõikes: oktoober 2021

EVLÜ Jäljekarikas 2021 tulemused

17.10.2021, Kehtnas

Kohtunik Mari Oblikas; stažöör Margot Luukas

Jäljetegijad Leela Nõu, Airika Roosma, Iloona Reppo, Andres Kaljas

Jäljekoordinaator Kadi Kreis, peakorraldaja Evely Palkman

Abilised Kairi Karming, Viljar Heide, Jüri Palkman, Jelena Kuprikova

Suur tänu kohtunikule, osalejatele ja abilistele.

A-1

I koht Monika Nigul ja Estrellest Hell Hunt / Helli, 84 pt/ H, emane šveitsi valge lambakoer, 10.02.2015, EVLÜ

Niina Neglason ja Margman Relly, 41 pt/ MR, emane saksa lambakoer, 22.11.2016

A-2

I koht Rita Soomann ja Cherny Ritsar Geniy VA’Leson / Jack, 77 pt/ Risane rotveiler, 11.01.2014, Eesti Rottweileriühing

II koht Külli Treve ja Born to Win White Xcellent / Leksi, 76 pt/ R,  isane šveitsi valge lambakoer, 11.03.2017, EKSL, EVLÜ

III koht Berit Janson ja Romeo Adolf All Wolvee / Ats, 70 pt/ R, isane saksa lambakoer, 04.05.2020, Kuusalu koerteklubi

Jaanus Kiil ja Mustkoer Amigo, 7 pt/ MR, isane saksa lambakoer, 12.04.2017

A-3

I koht Angelika Suiste  ja Heleros Frensy, 92 pt/ VH, emane saksa lambakoer, 24.12.2016, ESLÜ

II koht Kersti Pink ja Born To Win White Target, 86 pt/ H, emane šveitsi valge lambakoer, 15.03.2013, EVLÜ, Aktiiv

III koht Eda Bauer ja Born To Win Warrior Flavius / Wille , 71 pt/ R, isane šveitsi valge lambakoer, 25.05.2018, EVLÜ

Sirje Ratassepp ja Hofzumberg Galaxy, 48 pt/ MR, emane rottweiler, 04.07.2015, Eesti Rottweileriühing

Anne Aasma Erisalu  ja Wunderstern Foster, 14 pt/ MR, isane saksa lambakoer, 09.02.2016

EVLÜ Jäljekarikas 2021 ajakava

OMA NINA ON KUNINGAS

17.10.21

A-1 ja A-2 ajakava

9.20 A-1 ja A-2 võistlejate kogunemine Kehtna Kutsehariduskeskuse õpilaskodu parklas. Lasteaia 10, Kehtna. Asukoht SIIN!

Võistlusjärjekorra loosimine; vaktsineerimiste kontroll, rihmade mõõtmine, kiipide ja ligipääsetavuse kontroll A-1 ja A-2 võistlejatel.

9.40 A-1 võistlejate sõit põldudele.

A-1 

  1. 10.00/10.20 – 10.35
  2. 10.15/10.35 – 10.50 

A-2

Võistlejate sõit põldudele alates 10.30

  1. 10.20/10.50  -11.05
  2. 10.35/11.05 – 11.20
  3. 10.50/11.20 – 11.35
  4. 11.05/11.35 – 11.50

12.00 A-1 ja A-2 autasustamine põllul

A-3 ajakava

Kl 12.00 A-3 võistlejate kogunemine Kehtna Kutsehariduskeskuse õpilaskodu parklas.

Lasteaia 10, Kehtna. Asukoht SIIN!

Võistlusjärjekorra loosimine, vaktsineerimise kontroll, rihmade mõõtmine, kiipide ja ligipääsetavuse kontroll A-3

Alates 12.15 võistlejate sõit põldudele

  1. 11.40/12.40 – 13.00
  2. 12.05/13.05 – 13.25 
  3. 12.30/13.30 – 13.50
  4. 12.55/13.55 – 14.15
  5. 13.20/14.20 – 14.40

A-3 autasustamine põllul 14.45

Söömine 15.00 Kehtna Kutsehariduskeskuse bistroos

Jäljekoordinaator Kadi Kreis 5285 701

Peakorraldaja Evely Palkman 5664 7722

EVLÜ Jäljekarikas 2021 osalejad

A-1

Monika Nigul ja Estrellest Hell Hunt / Helli, emane šveitsi valge lambakoer, 10.02.2015, EVLÜ

Niina Neglason ja Margman Relly, emane saksa lambakoer, 22.11.2016

A-2

Jaanus Kiil ja Mustkoer Amigo , isane saksa lambakoer, 12.04.2017

Külli Treve ja Born to Win White Xcellent / Leksi, isane šveitsi valge lambakoer, 11.03.2017, EKSL, EVLÜ

Rita Soomann ja Cherny Ritsar Geniy VA’Leson / Jack, isane rotveiler, 11.01.2014, Eesti Rottweileriühing

Berit Janson ja Romeo Adolf All Wolvee / Ats, isane saksa lambakoer, 04.05.2020, Kuusalu koerteklubi

A-3

Kersti Pink ja Born To Win White Target, emane šveitsi valge lambakoer, 15.03.2013, EVLÜ, Aktiiv

Sirje Ratassepp ja Hofzumberg Galaxy, emane rottweiler, 04.07.2015, Eesti Rottweileriühing

Eda Bauer ja Born To Win Warrior Flavius / Wille , isane šveitsi valge lambakoer, 25.05.2018, EVLÜ

Angelika Suiste  ja Heleros Frensy , emane saksa lambakoer, 24.12.2016, ESLÜ

Anne Aasma Erisalu  ja Wunderstern Foster  , isane saksa lambakoer, 09.02.2016,

EVLÜ JÄLJEKARIKAS 2021

17.10.2021 korraldab EVLÜ esmakordselt ametliku jäljevõistluse

EVLÜ JÄLJEKARIKAS 2021 “Oma nina on kuningas!”

Toimumisaeg: 17.10.2021 algusega kl 10.00, kogunemine alates kl 9.00 (võib muutuda)
Toimumiskoht: Raplamaa (põldude asukoht teatatakse osalejatele)
Võistlusklassid: IGP A-osa: A-1 / IGP-1; A-2 / IGP-2; A-3 / IGP-3
Eeskirjad: JÄLJEKARIKA STATUUTTÖÖKATSETE EESKIRI
Kohtunik: Mari Oblikas
Peakorraldaja: Kadi Kreis
Osalustasu: EVLÜ liikmele 25 eurot, mitteliikmele 35 eurot
Pangakonto: MTÜ Eesti Valgete Lambakoerte Tõuühing EE602200221031956494 (Swedbank)
Registreerimise aeg: 28.09.- 09.10.2021

Registreerimine veebivormi kaudu: JÄLJEKARIKALE REGISTREERIMINE

Kontakt: Kadi Kreis, kadi.kreis@gmail.com, 528 5701
www.valgelambakoer.ee

EVLÜ Karikas 2021 3. etapi tulemused

EVLÜ Karikas 2021 3. etapp

09.10.21

Kohtunik Margot Luukas

I karikas Hanna-Maria Zeilanova ja Ornatus Vitae Igra Prestolov, 106 karikapunkti, emane Dobermann, 13.05.2018, Professorite Koerteklubi

II karikas Reet Sai ja Follow The Leader Lively Breeze, 104 karikapunkti, emane bordercollie, 22.05.2018, Koerteklubi “Aktiiv”

III karikas Jelena Kuprikova ja Born To Win White Cait, 96 karikapunkti, isane šveitsi valge lambakoer, 18.03.2018, EVLÜ

PARIM ÜLDMULJE Hanna-Maria Zeilanova ja Ornatus Vitae Igra Prestolov

PARIM KIIRUS Follow The Leader Lively Breeze

KK1

I koht Kairit Orgusaar  ja Lillitas Alf, 72 pt, isane norra lunnikoer, 03.03.2019

Andres Kaju ja Shellkit Ave Anne / Lenna, emane šoti terjer, 20.10.2017, Professorite koerteklubi EI OSALENUD

KK2

I koht Hanna-Maria Zeilanova ja Ornatus Vitae Igra Prestolov, 91 ptemane Dobermann, 13.05.2018, Professorite Koerteklubi

II koht Reet Sai ja Follow The Leader Lively Breeze, 89 pt, emane bordercollie, 22.05.2018, Koerteklubi “Aktiiv”

III koht Jelena Kuprikova ja Born To Win White Cait, 81 pt, isane šveitsi valge lambakoer, 18.03.2018, EVLÜ

Eve Selberg ja Born To Win Warrior Enthusiastic, 74 pt, isane šveitsi valge lambakoer, 30.01.2015, EVLÜ

Kadri Vinni ja White`n Black Ibolya, 71 pt, emane landseer, 22.05.2018, Koerteklubi “Aktiiv”

KK3

Viljar Heide ja Born To Win White Cant, isane Šveitsi valge lambakoer, 18.03.2018, EVLÜ

EI OSALENUD

EVLÜ Minikarikas 2021 3. etapi tulemused

EVLÜ Minikarikas 2021 3. etapi tulemused

09.10.21

Kohtunik Kersti Pink

I karikas Hanna-Maria Zeilanova ja Violetta Kocma, 121 karikapunkti, emane Itaalia linnukoer, 21.07.2020, Professorite Koerteklubi

II karikas Kadri Vähi ja Night Strong Guard Gauda, 119,5 karikapunkti, emane Doberman, 24.10.2017, Professorite koerteklubi

III karikas Silvia Külasalu ja Born To Win White Rocky, 117,5 karikapunkti, isane šveitsi valge lambakoer,31.08.2019, Professorite koerteklubi

 I aste

I koht Airika Reigo ja Estrellest Zupper Zancho, 97 pt, isane saksa lambakoer, 05.05.2021

NOORIM KOER

II koht Pavel Navolochko ja Pierhsza Brygada, 96,5 pt emane iiri setter, 22.02.2021

III koht Hanna Piller ja My Brand Rules to Break, 96 pt isane labradori retriiver, 27.11.2020

4. koht Anu Väli ja Shellkit Dark Mandalorian, 95 pt, isane šoti terjer, 12.01.2021, Professorite Koerteklubi

5. koht Julia Skoljar ja Estrellest White Aaron, 82,5 pt isane šveitsi valge lambakoer, 07.12.2020

PARIM KIIRUS Airika Reigo ja Estrellest Zupper Zancho

PARIM ÜLDMULJE Hanna Piller ja My Brand Rules to Break

II aste

I koht Laili Ojaste ja Alhovaaran Oppipoika, 99 pt, isane Saksa lambakoer, 29.10.2020

II koht Janeli Normet ja Glorysband Alert Guard, 98,5 pt, isane Ameerika Staffordshire terjer, 25.07.2019, Professorite Koerteklubi

III koht Krislin Pärt ja Born To Win White Manchester, 98, 5 ptisane Šveitsi valge lambakoer, 24.04.2019, EVLÜ

4. koht Andres Kaljas ja Born To Win White Orpheus / Puripuri, 97,5 pt, isane Šveitsi valge lambakoer, 09.06.2019, EVLÜ

5. koht Kadri Rooba ja Born to Win White Vanquish aka Kõu, 96,5 pt, isane Šveitsi valge lambakoer, 01.03.2020, EVLÜ

6. koht Regina Tagger ja Argenta Fumo Awesome Fellow, 95,5 pt, isane weimari linnukoer, 30.03.2020, Professorite Koerteklubi

7. koht Monika Varter ja Lora, 94 pt,  emane Saksa lambakoer, 14.02.21, Professorite Koerteklubi

8. koht Ulvi Vinter ja Margarita Nigra Loreena, 92 pt, emane berni alpi karjakoer, 20.08.2020, Pärnu Koertekasvataja klubi

9. koht Tanel Pals ja Glorysband Alert Guard, isane American bully pocket, 90,5 pt, 20.08.2020, Professorite Koerteklubi

10. koht Reet Reimann ja Margman Haron, 87,5 pt, isane Saksa lambakoer, 03.05.2019, Raplamaa koerteklubi

PARIM KIIRUS Krislin Pärt ja Born To Win White Manchester

PARIM ÜLDMULJE Janeli Normet ja Glorysband Alert Guard

III aste

I koht Hanna-Maria Zeilanova ja Violetta Kocma, 96 pt, emane Itaalia linnukoer, 21.07.2020, Professorite Koerteklubi

II koht Kadri Vähi ja Night Strong Guard Gauda, 94,5 pt ,emane Doberman, 24.10.2017, Professorite koerteklubi

III koht Silvia Külasalu ja Born To Win White Rocky, 92,5 pt, isane šveitsi valge lambakoer,31.08.2019, Professorite koerteklubi

4. koht Kadri Rooba ja Born to Win Warrior Yong aka Välk, 92,5 pt, isane šveitsi valge lambakoer, 09.05.2017, EVLÜ

5. koht Janet Kask ja Enormous Stand By Me / Kusti, 80 pt, isane hovawart, 28.04.2018

PARIM KIIRUS Silvia Külasalu ja Born To Win White Rocky

PARIM ÜLDMULJE Hanna-Maria Zeilanova ja Violetta Kocma

EVLÜ Seeniorkarikas 2021 3. etapi tulemused

09.10.21 EVLÜ Seeniorkarikas 2021 3. etapp

Kohtunik Margot Luukas

I koht Kristi Roosvald ja Neliss Warrior Soul, 98 pt,  emane Beauceron, 25.09.2011 VANIM KOER, PARIM ÜLDMULJE

II koht Hanna-Maria Zeilanova ja Art by Devilstar Extreme Endurance, 97 pt, isane Saksa pinscher, 24.07.2012, Professorite Koerteklubi

III koht Kersti Pink ja Born To Win White Target, 96 pt, emane šveitsi valge lambakoer, 15.03.2013, EVLÜ, Aktiiv

4. koht Terje Peramets ja Tarmasty Fransesca Agera, 93 pt, emane itaalia corso, 04.01.20135. koht Mariliis Siff ja Kardinal, isane dobermann 70 pt, 20.03.2012, PARIM TEMPERAMENT

EVLÜ Karikas 2021 3. etapli osalejad

KK1

Andres Kaju ja Shellkit Ave Anne / Lenna, emane šoti terjer, 20.10.2017, Professorite koerteklubi

Kairit Orgusaar  ja Lillitas Alf, isane norra lunnikoer, 03.03.2019

KK2

Hanna-Maria Zeilanova ja Ornatus Vitae Igra Prestolov, emane Dobermann, 13.05.2018, Professorite Koerteklubi

Jelena Kuprikova ja Born To Win White Cait, isane šveitsi valge lambakoer, 18.03.2018, EVLÜ

Kadri Vinni ja White`n Black Ibolya, emane landseer, 22.05.2018, Koerteklubi “Aktiiv”

Eve Selberg ja Born To Win Warrior Enthusiastic, isane šveitsi valge lambakoer, 30.01.2015, EVLÜ

Reet Sai ja Follow The Leader Lively Breeze, emane bordercollie, 22.05.2018, Koerteklubi “Aktiiv”

KK3

Viljar Heide ja Born To Win White Cant, isane Šveitsi valge lambakoer, 18.03.2018, EVLÜ

EVLÜ Seeniorkarikas 2021 3. etapil osalejad

Hanna-Maria Zeilanova ja Art by Devilstar Extreme Endurance, isane Saksa pinscher, 24.07.2012, Professorite Koerteklubi

Terje Peramets ja Tarmasty Fransesca Agera, emane itaalia corso, 04.01.2013

Kristi Roosvald ja Neliss Warrior Soul, emane Beauceron, 25.09.2011

Kersti Pink ja Born To Win White Target, emane šveitsi valge lambakoer, 15.03.2013, EVLÜ, Aktiiv

Mariliis Siff ja Kardinal, isane dobermann, 20.03.2012

EVLÜ Minikarikas 2021 3. etapil osalejad

EVLÜ Minikarikas 2021 3. etapil osalejad

 I aste

Anu Väli ja Shellkit Dark Mandalorian, isane šoti terjer, 12.01.2021, Professorite Koerteklubi

Airika Reigo ja Estrellest Zupper Zancho, isane saksa lambakoer, 05.05.2021

Hanna Piller ja My Brand Rules to Break isane labradori retriiver, 27.11.2020

Julia Skoljar ja Estrellest White Aaron, isane šveitsi valge lambakoer, 07.12.2020

Pavel Navolochko ja Pierhsza Brygada, emane iiri setter, 22.02.2021

II aste

Kadri Rooba ja Born to Win White Vanquish aka Kõu, isane Šveitsi valge lambakoer, 01.03.2020, EVLÜ

Janeli Normet ja Glorysband Alert Guard, isane Ameerika Staffordshire terjer, 25.07.2019, Professorite Koerteklubi

Tanel Pals ja Criptusline Roach, isane American bully pocket, 20.08.2020, Professorite Koerteklubi

Andres Kaljas ja Born To Win White Orpheus / Puripuri, isane Šveitsi valge lambakoer, 09.06.2019, EVLÜ

Laili Ojaste ja Alhovaaran Oppipoika, isane Saksa lambakoer, 29.10.2020

Krislin Pärt ja Born to win white Manchester, isane Šveitsi valge lambakoer, 24.04.2019, EVLÜ

Reet Reimann ja Margman Haron, isane Saksa lambakoer, 03.05.2019, Raplamaa koerteklubi

Ulvi Vinter ja Margarita Nigra Loreena, emane berni alpi karjakoer, 20.08.2020, Pärnu Koertekasvataja klubi

Monika Varter ja Lora  , emane Saksa lambakoer, 14.02.21, Professorite Koerteklubi

Regina Tagger ja Argenta Fumo Awesome Fellow, isane weimari linnukoer, 30.03.2020, Professorite Koerteklubi

III aste

Kadri Rooba ja Born to Win Warrior Yong aka Välk, isane šveitsi valge lambakoer, 09.05.2017, EVLÜ

Kadri Vähi ja Night Strong Guard Gauda, emane Doberman, 24.10.2017, Professorite koerteklubi

Silvia Külasalu ja Born To Win White Rocky, isane šveitsi valge lambakoer,31.08.2019, Professorite koerteklubi

Janet Kask ja Enormous Stand By Me / Kusti, isane hovawart, 28.04.2018

Hanna-Maria Zeilanova ja Violetta Kocma, emane Itaalia linnukoer, 21.07.2020, Professorite Koerteklubi