EVLÜ Karikas 2019 3. etapi tulemused

EVLÜ Karikas 2019 III etapi tulemused

Kohtunik: Mari Oblikas

I karikas Kertlin Kallasmaa ja Quick Deabei, bordercollie

II karikas Sanni Vesterinen ja Chatterly’s Sandstorm, dalmaatsia koer

III karikas Maarja Kalma ja Berrypets Black Sabbath, basset hound

 

 

PARIM KIIRUS: Born To Win Warrior Danger

PARIM ÜLDMULJE: Berrypets Black Sabbath

KK1

  1. koht Sanni Vesterinen ja Chatterly’s Sandstorm, dalmaatsia koer, 93p
  2. koht Priit Vislapuu ja Golden Jaagram Kamelia, kuldne retriiver, 91p
  3. koht Hanna-Maria Zeilanova ja Morella Faiya High Minded (Roff), staffordshire´i bullterjer, 90p
  4. koht Airika Roosma ja Ringokris Melian Othar, kuldne retriiver, 85p
  5. koht Margus Näima ja Donna, tõutu, 84p
  6. koht Maarja Kalma ja Stylesign Alice, saksa bokser, 82p
  7. koht Monika Nigul ja Estrellest Hell Hunt, šveitsi valge lambakoer, 80p
  8. koht Piret Brett ja Shellkit Cosmo Sheraton, airedale’i terjer, 76p
  9. koht Hanna Pasanen ja Eximus Vis Memento Mori, dobermann, 74p

10-11. koht Paula Liis Ojarand ja Characterhaus Emma, saksa lambakoer, 71p

10-11. koht Mari Mangusson ja Born To Win Warrior Danger, šveitsi valge lambakoer, 71p

 

KK2

  1. koht Kertlin Kallasmaa ja Quick Deabei, bordercollie, 83p
  2. koht Maarja Kalma ja Berrypets Black Sabbath, basset hound, 77p
  3. koht Marite Kallasorg ja Alfalex Kaiser of Sun, inglise springerspanjel 70p

 

KK3

Ahto Luidalepp ja Heleros Viola, saksa lambakoer, 63p

 

EVLÜ Minikarikas 2019 3. etapi tulemused

EVLÜ Minikarikas 2019 III etapi tulemused

 

Kohtunik: Margot Luukas

 

I karikas Jelena Kuprikova ja Born To Win White Cait, šveitsi valge lambakoer

II karikas Gerle Aljas ja Born To Win White Caitkeeper, šveitsi valge lambakoer

III karikas Hanna-Maria Zeilanova ja Ornatus Vitae Igra Prestolov, dobermann

 

PARIM KIIRUS: Star Light Son Dasty

PARIM ÜLDMULJE: Born To Win White Cait

NOORIM KOER: Ideal Dogs GIV Beata Maya

 

I aste

  1. koht Hanna-Maria Zeilanova ja Oxfride Koba, rottweiler, 98p
  2. koht Kristiina Kruusel ja Ideal Dogs GIV Beata Maya, mallorca dogi, 97p
  3. koht Triin Atla ja Lightcity’s Adele Kiara (Adele), ameerika pit bull terjer, 95p
  4. koht Kairit Orgusaar ja Lillitas Alf, isane norra lunnikoer, 89p
  5. koht Karl Viimsalu ja Cightcity’s Atano Brutus (Juss), ameerika pit bull terjer, 86p

 

II aste

  1. koht Ingrid Köösel ja Polarfact Utta Ginny (Lola), hovawart, 96p
  2. koht Kristiina Kruusel ja Bruno, mallorca dogi, 95p
  3. koht Kadri Vähi ja Bianca, dobermann, 93p
  4. koht Karl Viimsalu ja Mya, ameerika pit bull terjer, 88p
  5. Ivar Suisalu ja Celia For Commedia Dell’Arte, saksa dogi, 77p

III aste

  1. koht Jelena Kuprikova ja Born To Win White Cait, šveitsi valge lambakoer, 97p
  2. koht Gerle Aljas ja Born To Win White Caitkeeper, šveitsi valge lambakoer, 95p
  3. koht Hanna-Maria Zeilanova ja Ornatus Vitae Igra Prestolov, dobermann, 95p
  4. koht Marika Hänilane ja Star Light Son Dasty, kuldne retriiver, 94p
  5. koht Birgit Piho ja Catori Gamora Dark Side Legion (Shelby), austraalia kelpie, 94p
  6. koht Viljar Heide ja Born To Win White Cant, šveitsi valge lambakoer, 92p
  7. koht Anna-Kristiina Rikmann ja Tequila, ameerika staffordshire terjer, 85p
  8. koht Aet Udusaar ja Wizard’s Creek Nanette, labradori retriiver, 73p

Aire Kolk ja Genedda Insouciant Joie, saksa dogi, katkestas

 

EVLÜ Seeniorkarikas 2019 3. etapi tulemused

  • EVLÜ Seeniorkarikas 2019 III etapi tulemusedKohtunik: Margot LuukasPARIM TEMPERAMENT: Virus vom Hause Diethelm

    PARIM ÜLDMULJE: Bently

    VANIM KOER: Virus vom Hause Diethelm

    I  karikas Birgit Piho ja Virus vom Hause Diethelm, belgia lambakoer malinois, 98p

    1. koht Birgit Piho ja Bently, beagle, 94p

EVLÜ Karikas, Minikarikas ja Seeniorkarikas 2019 3. etapi ajakava

AJAKAVA EVLÜ Karikas, Minikarikas ja Seeniorkarikas 2019 III etapile laupäeval 12.10.2019 ESLÜ
treeningkeskuses Tagadil, Harjumaal

Kaasa võistlusraamat (ainult KK) ning vaktsineerimisi tõendav dokument (kõik võistlejad). Registreerimine,
kiibikontroll ja loosimine toimub jooksvalt enne oma võistluse platsiproovi. Jooksuajaga emased koerad võistlevad viimastena (teavitada korraldajaid sellest esimesel võimalusel)!
PS! Korraldajal on vajaduse korral õigus teha võistluste ajakavas muudatusi.

10.00 KK võistlejate registreerimine, kiibikontroll, loosimine
10.15 – 10.25 platsiproov KK3, KK2
10.25 – 10.45 KK3, 1 võistleja
10.45 – 11.30 KK2, 3 võistlejat
11.30 – 11.40 platsiproov KK1
11.40 – 13.40 KK1, 12 võistlejat
13.40 – 13.50 platsiproov seeniorid
13.50 – 14.10 Seeniorkarikas, 2 võistlejat
14.30 EVLÜ Karikas ja Seeniorkarikas 2019 III etapi autasustamine
14.45 – 14.55 platsiproov Minikarika I ja II aste
14.55 – 15.20 Minikarika I aste (5 võistlejat)
15.20 – 16.10 Minikarika II aste (5 võistlejat)
16.10 – 16.20 platsiproov Minikarika III aste
16.20 – 18.40 Minikarika III aste (8 võistlejat)
19.00 Minikarikas 2019 III etapi autasustamine

Palume kõigil võistlejatel kohal olla vähemalt 30 min enne oma võistlusklassi algust!
Kes soovivad oma sooritust filmida, peavad soovi kooskõlastama peakorraldaja ja kohtunikuga.
Pealtvaatajatel palume võistlejatega arvestada ja neid ning võistlevaid koeri mitte segada.

Võistluste ajal on võimalik osta Koertekeskuse tooteid ja Helve Käro käsitööna valminud võistlusraamatu kaasi.

EVLÜ ürituste peasponsor on AS Optimer Farmina lemmikloomatoitudega

Peakorraldaja Evely Palkman, juhatus@valgelambakoer.ee

EVLÜ Karikas 2019 3. etapil osalejad

EVLÜ Karikas 2019 III etapi osalejad:

KK1

  1. Hanna Pasanen ja Eximus Vis Memento Mori, emane dobermann, 14.04.2017
  2. Sanni Vesterinen ja Chatterly’s Sandstorm, isane dalmaatsia koer, 08.04.2015
  3. Piret Brett ja Shellkit Cosmo Sheraton, isane airedale’i terjer, 25.10.2015, A-koer
  4. Margus Näima ja Donna, emane tõutu, 05.05.2013, TAKO
  5. Maarja Kalma ja Stylesign Alice, emane saksa bokser, 29.06.2016, Tartu Koerasport
  6. Hanna-Maria Zeilanova ja Morella Faiya High Minded (Roff), isane staffordshire´i bullterjer, 12.04.2017, A-koer
  7. Airika Roosma ja Ringokris Melian Othar, isane kuldne retriiver, 14.10.2016
  8. Marika Hänilane ja Start Light Son Dasty, isane kuldne retriiver, 22.01.2018
  9. Priit Vislapuu ja Golden Jaagram Kamelia, emane kuldne retriiver, 17.02.2017
  10. Paula Liis Ojarand ja Characterhaus Emma, emane saksa lambakoer, 12.11.2017
  11. Monika Nigul ja Estrellest Hell Hunt, emane šveitsi valge lambakoer, 10.02.2015, EVLÜ
  12. Mari Mangusson ja Born To Win Warrior Danger, emane šveitsi valge lambakoer, 05.01.2015, EVLÜ

KK2

  1. Kertlin Kallasmaa ja Quick Deabei, isane bordercollie, 13.11.2017
  2. Maarja Kalma ja Berrypets Black Sabbath, emane basset hound, 30.04.2012, Tartu Koerasport
  3. Marite Kallasorg ja Alfalex Kaiser of Sun, isane inglise springerspanjel, 12.04.2014, A-koer

KK3

Ahto Luidalepp ja Heleros Viola, emane saksa lambakoer, 23.09.2013

 

EVLÜ Minikarikas 2019 3. etapil osalejad

EVLÜ Minikarikas 2019 III etapi osalejad:

  1. aste
  1. Hanna-Maria Zeilanova ja Oxfride Koba, isane rottweiler, 06.03.2019
  2. Kairit Orgusaar ja Lillitas Alf, isane norra lunnikoer, 03.03.2019
  3. Karl Viimsalu ja Cightcity’s Atano Brutus (Juss), isane ameerika pit bull terjer, 16.01.2019
  4. Kristiina Kruusel ja Ideal Dogs GIV Beata Maya, emane mallorca dogi, 28.05.2019
  5. Triin Atla ja Lightcity’s Adele Kiara (Adele), emane ameerika pit bull terjer, 16.01.2019, A-koer
  1. aste
  1. Ingrid Köösel ja Polarfact Utta Ginny (Lola), emane hovawart, 22.06.2017, A-koer
  2. Kadri Vähi ja Bianca, emane dobermann, 24.10.2017, A-koer
  3. Karl Viimsalu ja Mya, emane american pitbull terrier, 27.12.2017
  4. Ivar Suisalu ja Celia For Commedia Dell’Arte, emane saksa dogi, 09.10.2017
  5. Kristiina Kruusel ja Bruno, isane mallorca dogi, 01.05.2017

 

  1. aste
  1. Hanna-Maria Zeilanova ja Ornatus Vitae Igra Prestolov, emane dobermann, 13.05.2018, A-koer
  2. Jelena Kuprikova ja Born To Win White Cait, isane šveitsi valge lambakoer, 18.03.2018, EVLÜ
  3. Viljar Heide ja Born To Win White Cant, isane šveitsi valge lambakoer, 18.03.2018, EVLÜ
  4. Aet Udusaar ja Wizard’s Creek Nanette, emane labradori retriiver, 28.07.2016
  5. Gerle Aljas ja Born To Win White Caitkeeper, emane šveitsi valge lambakoer, 18.03.2018, EVLÜ, Aktiiv
  6. Aire Kolk ja Genedda Insouciant Joie, isane saksa dogi, 18.07.2017, Aktiiv
  7. Anna-Kristiina Rikmann ja Tequila, emane ameerika staffordshire terjer, 12.12.2017
  8. Birgit Piho ja Catori Gamora Dark Side Legion (Shelby), emane austraalia kelpie, 15.10.2018, EVLÜ

Cait on tubli rallikuulekuses!

 

6.10.2019 Eesti Austraalia Lambakoerte tõuühingu korraldatud rallikuulekuse eksamil

saavutasid Jelena Kuprikova ja Cait RK 2 tulemuse (rallikuulekuse 2. aste) 95 punktiga

Kohtunik oli Irina Popjonoka.

Väga uhke!

Jelena Kuprikova ja Born To Win White Cait e Saksik saavutasid 24.08.2019 Keila Koerasõprade Klubi IPSON korraldatud RALLIKUULEKUSE ametlikul eksamil RK1 klassis hinde VÕRRATU. Kohtunik oli Vladislava Akimova.

Palju õnne!

 

BTWW Xcellent on edukas jäljehunt!

6. oktoobril 2019 toimus jäljevõistlus “Jäljehunt”. Hobi Jäljehundi klassis saavutasid Külli Treve ja BTWW Xellent 4. koha. Palju õnne! Korraldas klubi Sportkoer ja kohtunik oli Aivo Oblikas.

Foto: klubi Sportkoer