Kutsikad kennelis Born To Win Warrior

Kennel Born to Win Warrior

Sündinud:  12.08.16  9 kutsikat – 5 emast ja 4 isast 

Isa: Born to Win White Zorro

(Isa: Born to Win White Outlaw IPO1, BH AD HD-A ED-0 Eyes Free MDR1+/+  Ema: EVLÜ CW13, TLN W12, ESTW11, ESTW10, EST JW10, EVLÜ CJW10, EST & LV & LT & BALT CH, EST & LV & LT & BALT J CH Born To Win White Almighty FH2 PJK3 IPO3-A KK3 BH AD HD-A ED-0 Eyes Free MDR1+/+ D locus D/D)

Koolitus: BH

Näitus: EST SERT

Tervis: HD-A ED-0 MDR1+/+ DM-N/N

Sünd: 18.10.13

Ema: Born to Win White Piraja

(Isa: Born To Win White Legend HD-A ED-0 Ema: EST CH, EST & LV J CH Born To Win White Justice KK2 BH HD-A ED-0)

Koolitus: BH

Näitus: EVLÜ CW14, EST JW13, EVLÜ CJW13, EST CH, EST J CH

Tervis: HD-A ED-0 MDR1+/- Eyes Free

Sünd: 28.05.12

Koduleht: btww.ee

Kontakt: Monika Laneman 5084219 või info@btww.ee

borntowinwhitepirajaevlcjw13

EVLÜ Karikas 2016 2. etapi tulemused

Võistlus: EVLÜ Karikas 2016 2. etapp
Kuupäev: 20.08.2016
Toimumiskoht: Harjumaal, Rae valla spordikeskuse kergejõustiku staadion.
Kohtunik: Esta Ratnik

EVLÜ Karikas 2016 2 etapi võitjad
I Kersti Pink ja Born To Win White Target, 110 pt
II Ahto Luidalepp ja Heleros Viola, 95 pt
III Inger Kuus ja Katherinas Land Some Marathon, 89 pt

PARIM ÜLDMULJE Inger Kuus ja Katherinas Land Some Marathon
PARIM KIIRUS Kersti Pink ja Born To Win White Target

KK3

I Kersti Pink ja Born To Win White Target, 85 pt

14063741_677345679100956_94671021788646044_n-1

KK2

Ahto Luidalepp ja Heleros Viola, 95 pt

Birgit Piho ja Bentli, DISKL. (Lahkus platsilt)

 

14063964_677345045767686_5924755876189847044_n

KK1

EVLÜ Karikas 2016 2. etapi tulemused KK1
I Inger Kuus ja Katherinas Land Some Marathon, 89 pt
II Terje Peramets ja Tarmasty Francesca Agera, 88 pt

Pille-Riin Sarv ja Estrellest Hurmuri Coffi, 65 pt

14034807_677340555768135_4447188394778297559_n

 

EVLÜ Minikarikas 2016 2. etapi tulemused

Võistlus: EVLÜ Minikarikas 2016 2. etapp
Kuupäev: 20.08.2016
Toimumiskoht: Harjumaal, Rae valla spordikeskuse kergejõustiku staadion.
Kohtunik: Birgit Piho

EVLÜ Minikarikas 2. etapi karikavõitjad
I Pille Piiroja ja Born To Win White Shepherd 113,5 pt
II Margit Linno ja Born To Win Warrior Guardian 113 pt
III Maarja Antov ja Impala Essence Elisey “Lulu” 112,5 pt

PARIM KIIRUS Margit Linno ja Born To Win Warrior Guardian
PARIM ÜLDMULJE Anni Gede ja Art By Devilstar Vive La Frenchcore “Mojito”

NOORIM OSALEJA Lucky Lucy emane segavereline, sündinud 20.02.2016

13934910_1764342553777741_447191847881448671_n

Noorkoerte 3. aste

I Pille Piiroja ja Born To Win White Shepherd isane šveitsi valge lambakoer, sündinud 18.11.2012, EVLÜ, 88,5 pt
II Maarja Antov ja Impala Essence Elisey “Lulu” isane papillon, sündinud 27.12.2014, 87,5 pt
III Merlin Raud ja Rogerwiek Cool Casanova isane kuldne retriiver, sündinud 3.12.2014, SÄDE, 79 pt

Noorkoerte 2. aste

I Margit Linno ja Born To Win Warrior Guardian isane šveitsi valge lambakoer, sündinud 16.03.2015, EVLÜ, 98 pt
II Kertlin Kallasmaa ja Kita emane segavereline, sündinud 01.03.2010, 97,5 pt
III Priit Sagar ja Born To Win Warrior Enthusiastic isane šveitsi valge lambakoer, sündinud 30.01.2015, EVLÜ, 94,5 pt
4. Siret Vilba ja Born to Win Warrior Gaia emane šveitsi valge lambakoer, sündinud 16.03.2015, EVLÜ, 81 pt
Viktoria Karpovskaja ja Anentador Bagnato Il Nasso isane dobermann, sündinud 23.09.2014 – ei osalenud

14051554_1764342907111039_8300364588120263807_n

Noorkoerte 1. aste

I Marite Kallasorg ja Art By Devilstar Must Be Hardcore emane saksa pinšer, sündinud 02.01.2016, 99,5 pt
II Anni Gede ja Art By Devilstar Vive La Frenchcore “Mojito” emane saksa pinšer, sündinud 02.01.2016, 98,5 pt
III Pille-Riin Sarv ja Lucky Lucy emane segavereline, sündinud 20.02.2016, EVLÜ, KEKK, ESLÜ, Valga Koerteklubi, 96,5 pt
III Liisa Zjabrikova ja Art By Devilstar Need For Speed emane saksa pinšer, sündinud 02.01.2016, IPSON, 96,5 pt
4. Karl Ansu ja Custos Liminis Amarine “Elsa” emane hovawart, sündinud 06.03.2015, 84,5 pt

14102283_1764343407110989_7373471035646278114_n

EMV KK 2016 tulemused

20.08.2016 toimusid EKL-KK ja EVLÜ koostöös Eesti Meistrivõistlused kuulekuskoolituses.

Kohtunik oli Esta Ratnik

Tulemused
Eesti meistrid kuulekuskoolituses 2016
Eston Karnaskind ja Real Diamond Rottwelite One, 94 pt
II Annika Maripuu ja Momento Mistika Sailing To Peak River, 90 pt
III Ülari Rooni ja Unerschrocken Zento, 89 pt
4. Karin Lageda ja Estrellest Jägermeister, 88 pt
5. Sirli Kahar ja Estrellest Jaffa, 87 pt
6. Tuuli Vaino ja Capricole Crazy About You, 85 pt
7. Raimo Lander ja Unerschrocken Zarita, CANIS, 82 pt
8. Nelli Soptsenko ja Unerschrocken Prada, 81 pt
Kairi Liiv ja Heleros Maximus, 67 pt
7. Merlin Kanter ja Cherny Ritsar Geniy Va’Leson, 65 pt

14068304_1074195689295016_6861099941202149638_n

Täname koostööpartnereid:

Eesti Kennelliit

Tatjana Tšernjaokova

Rae valla spordiskeskus

Veterinaar Triina Abel

Peakorraldaja Kadi Kreis

Sekretariaat Ivi Maripuu

Toimkond Kersti Pink, Liivi Ley, Leela Nõu, Marit Otsing, Evely ja Jüri Palkman

Platsimesiter Mihkel Rikas

Peasponsor Royal Canin

 

Eesti meistrivõistlused kuulekuskoolituses

EKL koerte koolitust koordineeriva kogu ja Eesti Valgete Lambakoerte Tõuühingu koostöös toimuvad Eesti Meistrivõistlused kuulekuskoolituses.

Võistlus: EMV KK
Kuupäev: 20.08.2016
Toimumiskoht: Harjumaal, Rae valla spordikeskuse kergejõustiku staadion. Asukoha KAART!
Kohtunik: Esta Ratnik

Ajakava:

09.30 Registreerimine, veterinaarkontroll

09.45 Loosimine

10.00 Meistrivõistlused (10 võistluspaari)

13.00 Autasustamine

Võistlejad

1. Tuuli Vaino ja Capricole Crazy About You, SÄDE, isane austraalia lambakoer, sündinud 02.06.2012, EST-01813/E14 ER38077/12

2. Annika Maripuu ja Momento Mistika Sailing To Peak River, AKTIIV, emane austraalia lambakoer, sündinud 20.06.2011, EST 03449/11

3. Sirli Kahar ja Estrellest Jaffa, emane saksa lambakoer, sündinud 12.07.2012, EST-03430/12

4. Nelli Soptsenko ja Unerschrocken Prada, emane saksa lambakoer, sündinud 24.12.2008, EST-00390/09

5. Eston Karnaskind ja Real Diamond Rottwelite One, URAN, EKSL, isane rottweiler, sündinud 10.05.2011, EST03402/14

6. Kairi Liiv ja Heleros Maximus, IPSON, isane saksa lambakoer, sündinud 22.02.2012, EST-01322/12

 7. Merlin Kanter ja Cherny Ritsar Geniy Va’Leson, IPSON isane rottweiler, sündinud 11.01.2014, EST-02008/15

8. Raimo Lander ja Unerschrocken Zarita, CANIS, emane saksa lambakoer, sündinud 14.02.2013, EST-01061/13

9. Karin Lageda ja Estrellest Jägermeister, Eesti meister kuulekuskoolituses 2015, isane saksa lambakoer, sündinud 12.07.2012, EST-03426/12

10. Ülari Rooni ja Unerschrocken Zento, isane saksa lambakoer, sündinud 14.02.2013, EST-01064/13

EVLÜ Karikas 2016

Kuupäev: 20.08.2016

Toimumiskoht: Harjumaal, Rae valla spordikeskuse kergejõustiku staadion. Asukoha KAART!
Kohtunik: Esta Ratnik

Võistlusklassid: KK1, KK2, KK3

13.15 EVLÜ Karikas 2016 registreerimine, platsi proov, loosimine

13.30 KK3 (1 võistlsupaar)

13.45 KK2 (2 võistluspaari)

14.15 KK1 (3 võistlsupaari)

15.00 Autasustamine

Korraldajatel on vajadusel õigus kava muuta.

Võistlejad

KK1

1. Pille-Riin Sarv ja Estrellest Hurmuri Coffi, emane pikakarvaline saksa lambakoer, sündinud 19.11.2009, EVLÜ, KEKK, ESLÜ, Valga Koerteklubi

2. Terje Peramets ja Tarmasty Francesca Agera, emane itaalia corso, sündinud 04.01.2013

3. Inger Kuus ja Katherinas Land Some Marathon, isane airedale terrier sündinud 17.03.2011

KK2

4. Ahto Luidalepp ja Heleros Viola, emane saksa lambakoer, sündinud 23.09.2013, ESLÜ

5. Birgit Piho ja Bently, EVLÜ ja KEKK, emane beagel, sündinud 22.04.2011

KK3

5. Kersti Pink ja Born To Win White Target, emane šveitsi valge lambakoer, sündinud 15.03.2013, EVLÜ ja AKTIIV

 

Šveitsi valge lambakoera osalemine EMV KKl läheb arvese EVLÜ karikaarvestuses.

NB! Koerad, kes võistlevad samal päeval EMV KKl võistlusel osaleda ei saa, sest koer võib ühel päeval osaleda ühel võistlusel või katsel.

 

E
Osalemistasu: EVLÜ liikmele 14 eurot, mitteliikmele 19 eurot.
Pangakonto: MTÜ Eesti Valgete Lambakoerte Tõuühing EE602200221031956494 (Swedbank)
Registreerimise aeg: 10.07.-14.08.2016
Registreerimine ja kontakt: juhatus@valgelambakoer.ee , Kadi Kreis, tel 5285701

 

 

EVLÜ Minikarikas 2016 2. etapp

Toimumisaeg: 20.08.2016

Toimumiskoht: Harjumaal, Rae valla spordikeskuse kergejõustiku staadion. Asukoha KAART!

Võistlusklassid: Noorkoerte kuulekus astmetes 1, 2 ja 3. Eeskiri asub SIIN
Kohtunik: Birgit Piho (EVLÜ liige)

15.15 EVLÜ Minikarikas 2016 registreerimine, platsi proov, loosimine

15.30 3. aste (3 võistluspaari)

16.10 2. aste (5 võistluspaari)

17.10 1. aste (5 võistluspaari)

18.00 Autasustamine

Korraldajatel on vajadusel õigus kava muuta.

EVLÜ Miniarikas 2016 2. etapi võistlejad

Noorkoerte 1. aste

1. Pille-Riin Sarv ja Lucky Lucy emane segavereline, sündinud 20.02.2016, EVLÜ, KEKK, ESLÜ, Valga Koerteklubi

2. Liisa Zjabrikova ja Art By Devilstar Need For Speed emane saksa pinšer, sündinud 02.01.2016, IPSON

3. Marite Kallasorg ja Art By Devilstar Must Be Hardcore emane saksa pinšer, sündinud 02.01.2016

4. Karl Ansu ja Custos Liminis Amarine “Elsa” emane hovawart, sündinud 06.03.2015

5. Anni Gede ja Art By Devilstar Vive La Frenchcore “Mojito” emane saksa pinšer, sündinud 02.01.2016

Noorkoerte 2. aste

6. Margit Linno ja Born To Win Warrior Guardian isane šveitsi valge lambakoer, sündinud 16.03.2015, EVLÜ

7. Viktoria Karpovskaja ja Anentador Bagnato Il Nasso isane dobermann, sündinud 23.09.2014, A-KOER

8. Siret Vilba ja Born to Win Warrior Gaia emane šveitsi valge lambakoer, sündinud 16.03.2015, EVLÜ

9. Priit Sagar ja Born To Win Warrior Enthusiastic isane šveitsi valge lambakoer, sündinud 30.01.2015, EVLÜ

10. Kertlin Kallasmaa ja Kita emane segavereline, sündinud 01.03.2010

Noorkoerte 3. aste

11. Maarja Antov ja Impala Essence Elisey “Lulu” isane papillon, sündinud 27.12.2014

12. Pille Piiroja ja Born To Win White Shepherd isane šveitsi valge lambakoer, sündinud 18.11.2012, EVLÜ

13. Merlin Raud ja Rogerwiek Cool Casanova isane kuldne retriiver, sündinud 3.12.2014, SÄDE

 

Osalustasu: EVLÜ liikmele 5 eurot, mitteliikmele 10 eurot.
Pangakonto: MTÜ Eesti Valgete Lambakoerte Tõuühing EE602200221031956494 (Swedbank)
Registreerimise aeg: 10.07.-14.08.2016
Registreerimine ja kontakt: juhatus@valgelambakoer.ee , Kadi Kreis, tel 5285701

EVLÜ Hobijälje Meister 2016 tulemused

Mitteametlik jäljevõistlus „EVLÜ HOBIJÄLJE MEISTER 2016“

Aeg: 7.augustil 2016 kl 10.00. Koht: Tihemetsa, Pärnumaa.

Kohtunik: Eesti Kennelliidu atesteeritud jäljekoolitaja MERLIN KANTER Harjumaalt.

Võistlusklassid: Hobijälg-1, Hobijälg-2, Hobijälg-3.

EVLÜ Hobijälje Meister 2016 on võistluspaar

I Kersti Pink ja Born To Win White Keykeeper 121 pt

II  Eda Bauer ja Ingel 103 pt

Tulemused klasside kaupa

Hobijälg-1

I Liisa Zjabrikova ja Art By Devilstar Need For Speed 96 pt

emane saksa pinšer, sündinud 02.01.2016, IPSON
Hobijälg-2
I Karin Lassmann ja Kitty 89 pt
emane austraalia karjakoer, sündinud 24.09.2013
II Eda Bauer ja Ingel 88 pt
emane šveitsi valge lambakoer, sündinud 26.09.2015
III Janar Tüür ja Mia 86 pt
emane Nova Scotia retriiver, sündinud 09.11.2015, Eesti Nova Scotia Retriiverite Tõuühing
Hobijälg-3
I Leela Nõu ja Estrellest Rising Thunder 97 pt
isane saksa lambakoer, sündinud 19.11.2015
II Kairi Liiv ja Heleros Maximus 96,5 pt
isane saksa lambakoer, sündinud 22.02.2012, IPSON
III Kersti Pink ja Born To Win White Keykeeper 96 pt
emane šveitsi valge lambakoer, sündinud 11.09.2009, EVLÜ ja AKTIIV
4. Leelet Kivioja ja Toberoi Etna “Yoko” 94 pt
emane bordercollie, sündinud 16.10.2014, SPORTKOER
5. Greta Rüütel ja Aurelia 92 pt
emane hovawart, sündinud 06.03.2015, AKTIIV
6.Meeri Lonn ja Vera (Elga Start Veronika) 91 pt
emane dobermann, sündinud 30.09.2014, AKTIIV
7. Andero Laurits ja Yachero’s Yarko Yacur 83 pt
isane dobermann, sündinud 22.02.15
8. Sille Mõik ja Wunderstern Desideria 81 pt
emane saksa lambakoer, sündinud 24.12.14, AKTIIV
PALJU ÕNNE võitjatele!
Suur tänu kohtunikule, korraldajatele ja kaasaelajatele!

 

EVLÜ Klubi Võitja 2016 tulemused

EVLÜ KLUBI VÕITJA 2016 tulemused

EVLÜ Klubi Võitja 2016/EVLÜ CW 2016 TP LEMPIÄN AINOA LUMIKKI

kasv Anu Holopainen, Finland om Anu Holopainen, Finland

EVLÜ Klubi Võitja 2016/EVLÜ CW 2016 VSP JASPIS TAIEN

kasv Markéta Schwarzova, Czech Republic om Salla Hippeläinen, Finland

EVLÜ Klubi Juuniorvõitja 2016/EVLÜ JCW 2016 TPJ  INGEL

kasv Väino Malm, Eesti om Urmas Bauer & Eda Bauer, Eesti

EVLÜ Klubi Juuniorvõitja 2016/EVLÜ JCW 2016 VSPJ WHITE GOLD DREAM DRAAKON

kasv Liia Juhani, Eesti om Heidi Eit, Eesti

EVLÜ Klubi Veteranvõitja 2016/EVLÜ VCW 2016 VSPV JASPIS TAIEN

kasv Markéta Schwarzova, Czech Republic om Salla Hippeläinen, Finland

EVLÜ Klubi Veteranvõitja 2016/EVLÜ VCW 2016 VSPV BRIGHT LIGHT FROM KONTRASTAS

kasv Živile Rockiene, United Kingdom om Kadi Kreis, Eesti

PALJU ÕNNE VÕITJATELE!

Tulemused klasside kaupa

ISASED KUTSIKAKLASS / DOGS PUPPY CLASS

BORN TO WIN WARRIOR NAPOLEON  EAH, TPK

kasv Monika Laneman, Eesti om Aivo Kuusmaa, Eesti

ISASED JUUNIORIKLASS / DOGS JUNIOR CLASS

WHITE GOLD DREAM DRAAKON  SP1, JSERT, VSP, PI3

kasv Liia Juhani, Eesti om Heidi Eit, Eesti

ISASED AVAKLASS / DOGS OPEN CLASS

BORN TO WIN WARRIOR CORSAR SP1, SERT, PI4

kasv Monika Laneman, Eesti om Karl Kambla, Eesti

ISASED VETERANIKLASS / DOGS VETERAN CLASS

BORN TO WIN WHITE GENERAL SP2, PI2

kasv Monika Laneman, Eesti om Monika Laneman, Eesti

JASPIS TAIEN SP1, PI1, TPV, VSERT, VSP

kasv Markéta Schwarzova, Czech Republic om Salla Hippeläinen, Finland

EMASED JUUNIORIKLASS / BITCHES JUNIOR CLASS

BORN TO WIN WARRIOR HOTFIRE SP2

kasv Monika Laneman, Eesti om Airi Rüütli, Eesti

INGEL SP1, JSERT, TPJ, PE3

kasv Väino Malm, Eesti om Urmas Bauer & Eda Bauer, Eesti

EMASED NOORTEKLASS / BITCHES INTERMEDIATE CLASS

BORN TO WIN WARRIOR DANGER SP1

kasv Monika Laneman, Eesti

EMASED AVAKLASS / BITCHES OPEN CLASS

BORN TO WIN WARRIOR CRAZY SP2

kasv Monika Laneman, Eesti om Ivi Maripuu, Eesti

BORN TO WIN WHITE TARGET VH

kasv Monika Laneman, Eesti om Kersti Pink, Eesti

PARFAIT FLEUR RADIEUSE BEAUTÉ SP1, PE2, SERT

kasv Tarja Kojola, Finland om Anu Holopainen, Finland

EMASED TŠEMPIONIKLASS / BITCHES CHAMPION CLASS

BORN TO WIN WHITE ULTRAFIRE SP2

kasv Monika Laneman, Eesti om Monika Laneman, Eesti

LEMPIÄN AINOA LUMIKKI SP1, PE1, TP

kasv Anu Holopainen, Finland om Anu Holopainen, Finland

EMASED VETERANIKLASS / BITCHES VETERAN CLASS

BRIGHT LIGHT FROM KONTRASTAS SP1, VSERT, VSP, PI4

kasv Živile Rockiene, United Kingdom om Kadi Kreis, Eesti

KASVATAJAKLASS / BREEDER CLASS

BORN TO WIN WARRIOR 1 EAH om Monika Laneman, Eesti

BORN TO WIN WHITE 2 EAH om Heli Laneman, Eesti

 

 

 

Erinäitus EVLÜ KLUBI VÕITJA 2016

Erinäitus on eriline!

EVLÜ Klubi Võitja 2016

Šveitsi valgete lambakoerte (FCI 347) sertifikaadiõigusega erinäitus

Aeg: 06.08.2016 kl 11.00 – 13.00

Koht: Tihemetsas spordihoone staadionil.

Valga maantee 21,Tihemetsa,86201 Pärnu maakond. Link kaardile asub SIIN

Kohtunik: Erica Bakker-van de Woestijne, Hollandist.

Registreerimine: 23.05.2016 – 31.07.2016

NB! Ühingu liikmed, palun jälgige hinnakirja meie kodulehel ja tasuge osalemise eest vastavalt sellele. Kennelliidu onlinesüsteem näitab mitteliikmete hinda.

Info: http://valgelambakoer.ee/naitused/erinaitus-evlu-klubi-voitja/evlu-klubi-voitja-2016/

Erinäitusele järgnevad EVLÜ suvepäevad ja jäljevõistlus 06.-07.08 Tihemetsas.

Olete väga oodatud!

Võtam vastu uusi liikmeid. Täpsem info siin: http://valgelambakoer.ee/demoleht/liikmeks-astumine/

IMG_0892