Sildiarhiiv: võistlused

EVLÜ Karikas 2016 VALGED VÕITJAD

Selgunud on EVLÜ Karikas 2016 VALGED VÕITJAD!

Palju, palju õnne! Oleme teie üle väga uhked!

Autasustamine toimub jaanuaris EVLÜ tänuüritusel.

I Born To Win White Target ja Kersti Pink, 210 pt

II Estrellest Xanthe ja Martti Grüner, 169 pt

III White Gold Dream Carry ja Piret Kork, 85 pt

IV Born To Win White Zeus ja Liivi Ley, 70 pt

Statuut asub siin: http://valgelambakoer.ee/voistlused/karikasari/evlu-karikas-statuut/

EVLÜ Minikarikas 2016 VALGED VÕITJAD

Selgunud on EVLÜ Minikarikas 2016 VALGED VÕITJAD!

Palju, palju õnne! Oleme teie üle väga uhked!

Autasustamine toimub jaanuaris EVLÜ tänuüritusel.

Statuut asub siin: http://valgelambakoer.ee/voistlused/karikasari/evlu-minikarikas-statuut/

I Born To Win Warrior Enthusiastic JA Priit Sagar, 221,5 pt

(VALGED VÕITJAD 2. aastat järjest!)

II Born To Win White Shepherd ja Pille Piiroja, 215 pt

III Born To Win Warrior Guardian ja Margit Ristolainen (Linno), 212,5 pt

  1. Born To Win Warrior Gaia ja Siret Vilba, 183,5 pt
  2. White Gold Dream Draakon ja Heidi Eit, 90,5 pt
  3. Accent ja Tuuli Kütt, 90 pt

EVLÜ Minikarikas 2016 3. etapi tulemused

Võistlus: EVLÜ Miniarikas 2016 3. etapp
Kuupäev: 15.10.2016
Toimumiskoht: Harjumaal, ESLÜ Tagadi treeningkeskus
Kohtunik:  Aliftina Petrova

EVLÜ Minikarikas 2016 3. etapi võitjad

I Maarja Antov ja Impala Essence Elisey “Lulu”, 122 pt

II Kertlin Kallasmaa ja Kita, 120 pt

III Kersti Lang ja Chilli Deabei, 116 pt

PARIM ÜLDMULJE Maarja Antov ja Impala Essence Elisey “Lulu”

PARIM KIIRUS Maris Reemaa ja Bajer Staff Elixir Of Love

NOORIM OSALEJA Domerona Benito

14715502_1787995734745756_9005413295038089970_o

Noorkoerte 3. aste

I Maarja Antov ja Impala Essence Elisey “Lulu”, 97 pt

II Kertlin Kallasmaa ja Kita, 95 pt

III Kersti Lang ja Chilli Deabei, 91 pt

4. Madi Nõmm ja Custos Liminis Aragon, 89 pt

5. Priit Sagar ja Born To Win Warrior Enthusiastic, 87 pt

6. Merlin Raud ja Rogerwiek Cool Casanova, 85 pt

14589713_1787995661412430_5132105670294859221_o

Noorkoerte 2. aste

I Birgit Piho ja Silkbeam Urban, 96 pt

II Marite Kallasorg ja Art By Devilstar Must Be Hardcore, 95 pt

III Maris Reemaa ja Bajer Staff Elixir Of Love, 94 pt

4. Malle Mäelt ja Pentus, 89 pt

5. – 6. Marleen Vissak ja Devon, 85 pt

5.-6.  Anni Gede ja Art By Devilstar Vive La Frenchcore “Mojito”, 85 pt

7. Sven Aarma ja Born to Win Warrior Admirable, 75 pt

14680872_1787995668079096_6686277892265491293_o

Noorkoerte 1. aste

I Adele Kaasik ja Art by Devilstar So Much Cocaine (Hera), 99 pt

II Birgit Piho ja Domerona Benito, 98 pt

III Karl Ansu ja Custos Liminis Amarine “Elsa”, 98 pt

4. Katre Kikas ja Kuuksaare Flosi, 98 pt

5. Paula Liis Ojarand ja Nelson, 96 pt

6. Rebeka Lisette Sakias ja Brenda, 94 pt

7. Siim Saarela ja Gypsy`s Soul Vienna (Emma), 93 pt

14715541_1787995598079103_4535044491768603143_o

EVLÜ Karikas 2016 3. etapi tulemused

Võistlus: EVLÜ Karikas 2016 3. etapp
Kuupäev: 15.10.2016
Toimumiskoht: Harjumaal, ESLÜ Tagadi treeningkeskus
Kohtunik:  Aliftina Petrova

EVLÜ Karikas 2016 3. etapi võitjad

I Birgit Piho ja Komentajan Aniline “Felicity“, 111 pt

II Kersti Pink ja Born To Win White Target, 100 pt

III Merlin Kanter ja Cherny Ritsar Geniy Va’Leson

 

PARIM ÜLDMULJE Birgit Piho ja Komentajan Aniline “Felicity“
PARIM KIIRUS Birgit Piho ja Komentajan Aniline “Felicity“

14700967_1787995544745775_7791053245595065298_o

KK3

I Kersti Pink ja Born To Win White Target, 75 pt

II Merlin Kanter ja Cherny Ritsar Geniy Va’Leson, 71 pt

Ivkova Svetlana ja Kortney Oger Schloss, 62 pt

Martti Grüner ja Estrellest Richelle Rondo, 54 pt

14589875_1787995548079108_5736200591690760032_o

KK2

I Birgit Piho ja Komentajan Aniline “Felicity“, 96 pt

II Enely Sööt ja Magni Nominis Umbra S Alaznogo Ostrova,, 76 pt

III Aili Kivinurm ja Norbon Hill Bell Olive Nuare, 75 pt

4. Martti Grüner ja Estrellest Xanthe, 70 pt

14680836_1787995424745787_6881395816678720422_o

KK1

I Julia Knut ja Dgenifer Bel Magnum Force,  93 pt

II Ene Rand ja Peak River Fab Cratt Sammy, 86 pt

III Marite Kallasorg ja Alfalex Kaiser Of Sun, 84 pt

4. Maire Õunmaa ja Aronchupa Angel Amor Muse Sav San, 77 pt

5. Aljo Pärn ja Floyd, 75 pt

14612349_1787995381412458_159096062671513023_o

Palju õnne!

BTWW Target ja Kersti Pink PJK-3

Palju õnne, Kersti ja Tari!
Võistluspaar saavutas 01.10.16 toimunud Eesti Dobermanniühingu PJK Meistrivõistlustel 4. koha. Kohtunik oli Tatjana Tšernjakova. BTWW Target ehk Tari on 3. valge lambakoer, kellel on PJK-3 tulemus.
14481763_582307138623514_8637691250630382450_o

 

Eesti meistrivõistlused kuulekuskoolituses

EKL koerte koolitust koordineeriva kogu ja Eesti Valgete Lambakoerte Tõuühingu koostöös toimuvad Eesti Meistrivõistlused kuulekuskoolituses.

Võistlus: EMV KK
Kuupäev: 20.08.2016
Toimumiskoht: Harjumaal, Rae valla spordikeskuse kergejõustiku staadion. Asukoha KAART!
Kohtunik: Esta Ratnik

Ajakava:

09.30 Registreerimine, veterinaarkontroll

09.45 Loosimine

10.00 Meistrivõistlused (10 võistluspaari)

13.00 Autasustamine

Võistlejad

1. Tuuli Vaino ja Capricole Crazy About You, SÄDE, isane austraalia lambakoer, sündinud 02.06.2012, EST-01813/E14 ER38077/12

2. Annika Maripuu ja Momento Mistika Sailing To Peak River, AKTIIV, emane austraalia lambakoer, sündinud 20.06.2011, EST 03449/11

3. Sirli Kahar ja Estrellest Jaffa, emane saksa lambakoer, sündinud 12.07.2012, EST-03430/12

4. Nelli Soptsenko ja Unerschrocken Prada, emane saksa lambakoer, sündinud 24.12.2008, EST-00390/09

5. Eston Karnaskind ja Real Diamond Rottwelite One, URAN, EKSL, isane rottweiler, sündinud 10.05.2011, EST03402/14

6. Kairi Liiv ja Heleros Maximus, IPSON, isane saksa lambakoer, sündinud 22.02.2012, EST-01322/12

 7. Merlin Kanter ja Cherny Ritsar Geniy Va’Leson, IPSON isane rottweiler, sündinud 11.01.2014, EST-02008/15

8. Raimo Lander ja Unerschrocken Zarita, CANIS, emane saksa lambakoer, sündinud 14.02.2013, EST-01061/13

9. Karin Lageda ja Estrellest Jägermeister, Eesti meister kuulekuskoolituses 2015, isane saksa lambakoer, sündinud 12.07.2012, EST-03426/12

10. Ülari Rooni ja Unerschrocken Zento, isane saksa lambakoer, sündinud 14.02.2013, EST-01064/13

EVLÜ Karikas 2016

Kuupäev: 20.08.2016

Toimumiskoht: Harjumaal, Rae valla spordikeskuse kergejõustiku staadion. Asukoha KAART!
Kohtunik: Esta Ratnik

Võistlusklassid: KK1, KK2, KK3

13.15 EVLÜ Karikas 2016 registreerimine, platsi proov, loosimine

13.30 KK3 (1 võistlsupaar)

13.45 KK2 (2 võistluspaari)

14.15 KK1 (3 võistlsupaari)

15.00 Autasustamine

Korraldajatel on vajadusel õigus kava muuta.

Võistlejad

KK1

1. Pille-Riin Sarv ja Estrellest Hurmuri Coffi, emane pikakarvaline saksa lambakoer, sündinud 19.11.2009, EVLÜ, KEKK, ESLÜ, Valga Koerteklubi

2. Terje Peramets ja Tarmasty Francesca Agera, emane itaalia corso, sündinud 04.01.2013

3. Inger Kuus ja Katherinas Land Some Marathon, isane airedale terrier sündinud 17.03.2011

KK2

4. Ahto Luidalepp ja Heleros Viola, emane saksa lambakoer, sündinud 23.09.2013, ESLÜ

5. Birgit Piho ja Bently, EVLÜ ja KEKK, emane beagel, sündinud 22.04.2011

KK3

5. Kersti Pink ja Born To Win White Target, emane šveitsi valge lambakoer, sündinud 15.03.2013, EVLÜ ja AKTIIV

 

Šveitsi valge lambakoera osalemine EMV KKl läheb arvese EVLÜ karikaarvestuses.

NB! Koerad, kes võistlevad samal päeval EMV KKl võistlusel osaleda ei saa, sest koer võib ühel päeval osaleda ühel võistlusel või katsel.
Osalemistasu: EVLÜ liikmele 14 eurot, mitteliikmele 19 eurot.
Pangakonto: MTÜ Eesti Valgete Lambakoerte Tõuühing EE602200221031956494 (Swedbank)
Registreerimise aeg: 10.07.-14.08.2016
Registreerimine ja kontakt: juhatus@valgelambakoer.ee , Kadi Kreis, tel 5285701

 

EVLÜ Hobijälje Meister 2016 tulemused

Mitteametlik jäljevõistlus „EVLÜ HOBIJÄLJE MEISTER 2016“

Aeg: 7.augustil 2016 kl 10.00. Koht: Tihemetsa, Pärnumaa.

Kohtunik: Eesti Kennelliidu atesteeritud jäljekoolitaja MERLIN KANTER Harjumaalt.

Võistlusklassid: Hobijälg-1, Hobijälg-2, Hobijälg-3.

EVLÜ Hobijälje Meister 2016 on võistluspaar

I Kersti Pink ja Born To Win White Keykeeper 121 pt

II  Eda Bauer ja Ingel 103 pt

Tulemused klasside kaupa

Hobijälg-1

I Liisa Zjabrikova ja Art By Devilstar Need For Speed 96 pt

emane saksa pinšer, sündinud 02.01.2016, IPSON
Hobijälg-2
I Karin Lassmann ja Kitty 89 pt
emane austraalia karjakoer, sündinud 24.09.2013
II Eda Bauer ja Ingel 88 pt
emane šveitsi valge lambakoer, sündinud 26.09.2015
III Janar Tüür ja Mia 86 pt
emane Nova Scotia retriiver, sündinud 09.11.2015, Eesti Nova Scotia Retriiverite Tõuühing
Hobijälg-3
I Leela Nõu ja Estrellest Rising Thunder 97 pt
isane saksa lambakoer, sündinud 19.11.2015
II Kairi Liiv ja Heleros Maximus 96,5 pt
isane saksa lambakoer, sündinud 22.02.2012, IPSON
III Kersti Pink ja Born To Win White Keykeeper 96 pt
emane šveitsi valge lambakoer, sündinud 11.09.2009, EVLÜ ja AKTIIV
4. Leelet Kivioja ja Toberoi Etna “Yoko” 94 pt
emane bordercollie, sündinud 16.10.2014, SPORTKOER
5. Greta Rüütel ja Aurelia 92 pt
emane hovawart, sündinud 06.03.2015, AKTIIV
6.Meeri Lonn ja Vera (Elga Start Veronika) 91 pt
emane dobermann, sündinud 30.09.2014, AKTIIV
7. Andero Laurits ja Yachero’s Yarko Yacur 83 pt
isane dobermann, sündinud 22.02.15
8. Sille Mõik ja Wunderstern Desideria 81 pt
emane saksa lambakoer, sündinud 24.12.14, AKTIIV
PALJU ÕNNE võitjatele!
Suur tänu kohtunikule, korraldajatele ja kaasaelajatele!

 

EVLÜ HOBIJÄLJE MEISTER 2016

Mitteametlik jäljevõistlus „EVLÜ HOBIJÄLJE MEISTER 2016

Aeg: 7.augustil 2016 kl 10.00.

Koht: Tihemetsa, Pärnumaa. Link kaardile VOLTVETI MÕIS

Kohtunik: Eesti Kennelliidu atesteeritud jäljekoolitaja MERLIN KANTER Harjumaalt.

Võistlusklassid: Hobijälg-1, Hobijälg-2, Hobijälg-3.

Võistlus toimub ROHUPÕLLUL.

Kogunemine 9.45 Voltveti mõisa parklasse. Seejärel liigutakse koos jäljepõllule, mis asub 1 – 5 km kaugusel. Peale võistlust toimub autasustamine Voltveti mõisas. Pärast seda on osalejad oodatud ühisele supisöömisele.

Registreerunud on 12 võsitluspaari:
Hobijälg-1
1. Liisa Zjabrikova ja Art By Devilstar Need For Speed, emane saksa pinšer,
sündinud 02.01.2016, IPSON
Hobijälg-2
2. Janar Tüür ja Mia emane Nova Scotia retriiver,
sündinud 09.11.2015, Eesti Nova Scotia Retriiverite Tõuühing
3. Eda Bauer ja Ingel emane šveitsi valge lambakoer,
sündinud 26.09.2015
4. Karin Lassmann ja Kitty emane austraalia karjakoer,
sündinud 24.09.2013
Hobijälg-3
5. Kersti Pink ja Born To Win White Keykeeper emane šveitsi valge lambakoer,
sündinud 11.09.2009, EVLÜ ja AKTIIV
6. Leela Nõu ja Estrellest Rising Thunder isane saksa lambakoer,
sündinud 19.11.2015
7. Kairi Liiv ja Heleros Maximus isane saksa lambakoer,
sündinud 22.02.2012, IPSON
8. Leelet Kivioja ja Toberoi Etna “Yoko” emane bordercollie,
sündinud 16.10.2014, SPORTKOER
9. Greta Rüütel ja Aurelia emane hovawart,
sündinud 06.03.2015, AKTIIV
10. Andero Laurits ja Yachero’s Yarko Yacur isane dobermann,
sündinud 22.02.15
11. Meeri Lonn ja Vera (Elga Start Veronika) emane dobermann,
sündinud 30.09.2014, AKTIIV
12. Sille Mõik ja Wunderstern Desideria emane saksa lambakoer,
sündinud 24.12.14, AKTIIV

 

Osalemistasu: EVLÜ liige 5 EUR, mitteliige 10 EUR

Võistlusest on oodatud osa võtma kõik kutsikad ja koerad, kellel puudub ametlik tulemus ühelgi jäljega haakuval võistlusel/eksamil (PJK, IPO, FH), olenemata koera vanusest, tõust või tõutusest. Koerajuht võib võistlusel osaleda rohkem kui ühe koeraga.

Statuut: http://valgelambakoer.ee/voistlused/hobijalje-meister/hobijalje-meister-statuut/

Info: http://valgelambakoer.ee/voistlused/hobijalje-meister/hobijalje-meister-2016/

Kohtume jäljel!

11872061_883905984990655_6062669478669719897_o

EVLÜ Karikas 2016 1. etapi tulemused

Suur tänu ja palju õnne kõikidele osalejatee!

 

I Capricole Crazy About You ja Tuuli Vaino, 114 pt

II Estrellest Vapper Viola ja Galina Murel 101 pt

III Fest Kiefer Lavita ja Inge Uigru 95 pt

13119797_629012087267649_6111493289345423378_o

KK3

13161717_629012970600894_2547304759666523979_o

I koht Estrellest Vapper Viola ja Galina Murel, 76 pt

emane saksa lambakoer, 10.03.2011

II koht Fest Kiefer Lavita ja Inge Uigru, 70 pt

emane saksa lambakoer, 19.01.2012

KK2

I koht Capricole Crazy About You ja Tuuli Vaino, 99 pt

isane austraalia lambakoer, 02.06.2012

II koht White Gold Dream Carry ja Piret Kork, 70 pt

isane šveitsi valge lambakoer, 26.03.2011

  1. koht Juht Mulder ja Triin Lett, 60 pt

isane labradori retriiver, 01.04.2010

  1. koht Estrellest Richelle Rondo ja Martti Grüner, 54 pt

isane saksa lambakoer, 03.04.2013

  1. koht White Gold Dream Carry ja Anu Sisask, disk

emane šveitsi valge lambakoer, 26.03.2011

KK1

13147601_629019977266860_4819112033514221709_o

I koht Wunderstern Winora ja Vilve Ala-Paal 94 pt

emane saksa lambakoer, 15.07.2012

II Estrellest Von Virby ja Annika Veerpalu, 90 pt

emane saksa lambakoer, 02.12.2013

III koht Flutwelle Winky ja Anni Renno, 88 pt

emane saksa lambakoer, 07.12.2014

  1. koht Ester Latmon ja Vilve Ala-Paal 86 pt

emane saksa lambakoer, 15.11.2014

  1. koht Estrellest Xanthe ja Martti Grüner, 84 pt

emane šveitsi valge lambakoer 15.01.2014

  1. koht Margman Vector ja Marge Kahr 78 pt

isane saksa lambakoer, 16.08.2013

  1. koht Tarmasty Francesca Agera ja Terje Peramets 74 pt

emane itaalia Corso, 04.01.2013

  1. koht Double Flame Jamie Shine ja Kaidi Kobar, 73 pt

isane kuldne retriiver, 23.07.2012

9.-10.koht Born To Win White Zeus ja Liivi Ley, 70 pt

isane šveitsi valge lambakoer, 18.10.2013

9.-10.koht Golden Amulette Manfred ja Katrin Kuusma, 70 pt

isane saksa bokser, 20.06.2014

  1. koht Fiskaras Bellisimo ja Gerlit Kahar, 58 pt

isane ameerika staffordshire terjer, 09.04.2014

  1. koht Estrellest Hurmuri Coffi ja Pille-Riin Sarv, 57 pt

emane pikakarvaline saksa lambakoer, 19.11.2009
PARIM KIIRUS

Ester Latmon ja Vilve Ala-Paal

PARIM ÜLDMULJE

Capricole Crazy About You ja Tuuli Vaino