Rubriigiarhiiv: Võistlused

EVLÜ Karikas 2018 2. etapi tulemused

Aeg: 08.09.18

Koht: Viimsi

Kohtunik: Mari Oblikas

Karikaarvestus

I karikas Monika Nigul ja Estrellest Hell Hunt, 86p
emane šveitsi valge lambakoer, sündinud 10.02.2015, EVLÜ

II karikas Galina Murel ja Daisy Queen OF SKY Mystique Regni, 72p
emane Bordercollie, sündinud 25.04.2016

III karikas Hanna-Maria Zeilanova ja Miliisin Lurjuz Mc`Tudor, 71p
isane Lancashire heeler, sündinud 24.04.2014, A-Koer

Tulemused klasside kaupa

KK1
I koht Monika Nigul ja Estrellest Hell Hunt, 86p
emane šveitsi valge lambakoer, sündinud 10.02.2015, EVLÜ

II koht Galina Murel ja Daisy Queen OF SKY Mystique Regni, 72p 
emane Bordercollie, sündinud 25.04.2016

III koht Hanna-Maria Zeilanova ja Miliisin Lurjuz Mc`Tudor 71p
isane Lancashire heeler, sündinud 24.04.2014, A-Koer

KK2
Liivi Ley ja BTWWZeus 54p
isane Šveitsi Valge Lambakoer, sündinud 18.10.2013, EVLÜ

Birgit Piho ja Bently 66p
emane beagle, sündinud 22.04.2011, EVLÜ, KEKK

EVLÜ Seeniorkarikas 2018 2. etapi tulemused

Aeg: 08.09.2018

Koht: Viimsi, Harjumaa

Kohtunik: Mari Oblikas

I koht Margot Luukas ja White Gold Dream Alfix,  90p

isane šveitsi valge lambakoer, sündinud 07.02.2007

II koht Kersti Pink ja Born To Win White Keykeeper, 87p

emane šveitsi valge lambakoer, sündinud 11.09.2009

III koht Meeli Eismann ja Goldylocks’s Loves Charlotta, 76p

emane kuldne retriiver, sündinud 09.07.2009,MTÜ Vile, MTÜ Eesti Kuldsete Retriiverite Tõuühing

Palju õnne!

EVLÜ Minikarikas 2018 2. etapi tulemused

Aeg: 08.09.18

Koht: Viimis

Kohtunik: Mari Oblikas

Karikaarvestuse tulemused

I karikas Sanna Vako ja Hugo, isane beagle, sündinud 15.04.2016, 123 karikapunkti

II karikas  Kärt Kattai ja Peak River Extreme Fireball (Kõu), isane Austraalia lambakoer, sündinud 27.07.2017, 121 karikapunkti

III karikas Katre Sapp ja Need for Speed (Speedy), emane Saksa Pinšer, sündinud 02.01.2016, 119 karikapunkti

NB! Võistlustel läks karikaarvestus segamini. Auhinnad ja karikad saadame võitjatele järgi! Vabandame. Tegijatel juhtub.

Palju õnne võitjatele! Suur tänu kõikidele osalejatele! Suur tänu korraldusmeeskonnale!

Tulemused klasside kaupa

Noorkoerte 1. Aste

I koht Ludmila Korobova ja Nobu, isane Akita, sündinud 21.03.2018, 98 pt

 

Noorkoerte 2. aste

I koht Priit Vislapuu ja Golden Jaagram Kamelia, 99,5p 

emane Kuldne Retriiver, sündinud 17.02.2017

II koht Jane Tõnsing ja Juss, 92,5p

isane Welsh Corgi Pembroke, sündinud 09.05.2017

III koht Mariliis Kampus ja Tikker, 92,25p

emane Ameerika akita, sündinud 01.06.2017

4. koht Geidi Järv ja Superstellar All In All Crazy Cris / Alli, 92p

emane Ameerika Staffordshire Terjer, sündinud 22.06.2016

5. koht  Aet Udusaar ja Leksi, 88p

emane Labradori retriiver, sündinud 28.07.2016

6. koht Janika Kabur ja Toni, 84p

isane Welshi springerspanjel, sündinud 11.04.2017

7. koht Rain Ferenets ja Matsalu Columbo, 81p

isane Saksa lambakoer, sündinud 18.05.2017, Ipson

8. koht Katre Eljas-Taal ja Uno, 80p

isane Saksa pincher, sündinud 19.03.2015

9. koht Janne Raudsepp ja Caesar, 78p

isane Austraalia lambakoer, sündinud 21.02.2017, A-Koer

 

Noorkoerte 3. aste

I koht Sanna Vako ja Hugo, 98p

isane beagle, sündinud 15.04.2016

II koht Kärt Kattai ja Peak River Extreme Fireball (Kõu),  96p

isane Austraalia lambakoer, sündinud 27.07.2017

III koht Katre Sapp ja Need for Speed (Speedy), 94p

emane Saksa Pinšer, sündinud 02.01.2016

4. koht Hanna-Maria Zeilanova ja Sonas Kristoll Always Happy, 93p

isane iiri pehmekarvaline nisuterjer, sündinud 13.09.2015

5. koht Tõnu Elvelt ja Born To Win Warrior Terror 92,5p

emane šveitsi valge lambakoer, sündinud 12.08.2016

6. koht Piret Brett ja Shellkit Cosmo Sheraton (Hugo), 90p

isane Airedale terjer, sündinud 25.10.2015, A-koer

7. koht Heidi Eit ja White Gold Dream Draakon, 74p

isane šveitsi valge lambakoer, sündinud 28.04.2015

8. koht Maris Järvsoo ja Cisco, 70p

isane Labradori retriiver, sündinud 20.04.2017

 

Edukad Võru Karikal

28.07.2018 toimus Kagu-Eesti Kennelliidu korraldatud

kuulekuskoolitusvõistluse Võru Karikas 2018 2. etapp.

Kohtunik Marika Mikk

EVLÜ liikmetest olid seal edukad:

Tasmanija Vejuonas Šerkšnas ja Ursula Kimmel

KK1 võistlusklassis 4. koht, 75 pt

 

White Gold Dream Draakon ja Heidi Eit

Noorkoerte kuulekus III astmes 2. koht, 96 punkti.

 

Edukad olid ka klubi liikmed Pille-Riin Sarv ja Lucy!

Palju õnne!

Tasmanija Vejuonas Šerkšnas

White Gold Dream Draakon ja Heidi Eit

Pille-Riin ja Lucy

AJAKAVA 12.08.2018 EVLÜ Hobijälje Meister 2018

Aeg: 12.augustil 2018 kl 09.00. Koht: Kehtna, Raplamaa

Kogunemine: 9.00 Kehtna Kutsehariduskeskuse õpilaskodu ees. Asukoht SIIN!

Rihmade mõõtmine, võistlusjärjekorra loosimine, registreerimine. 9.25 sõidetakse koos jäljepõldudele.

Hobijälg-2 ja Hobijälg-3 võivad koguneda 12.00. Sõit jäljele 12.25.

Kohtunik: Glenn De Bie (Belgia). Tõlgib Merlin Kanter.

AJAKAVA

9.40 – 11.00  Hobijälg-1

50 sammu, jälje vanus 20 minutit

9.40 algab jälgede mahapanek; 10.00 algab esimese jälje ajamine

10.00 – 13.00 OPEN-klass 

400 sammu, 3 nurka, jälje vanus 60 minutit

10.00 algab jälje mahapanek. 11.00 algab esimese jälje ajamine

12.55 – 13.10 Paus

12.40 – 14.30 Hobijälg-2

100 sammu, 1 nurk, jälg maas 30 minutit

12.40 algab jälje mahapanek, 13.10 ajama

 13.50 – 15.30 Hobijälg-3

200 sammu, 2 nurka, jälg maas 40 minutit

13.50 jälje mahapanek; 14.30 ajama

Lõpp 15. 30. 

15.30 – 16.00 ühine supisöömine bistroos (võistlusel osalejatele tasuta)

Autasustamine kl 16.00 Kehtna Kutsahariduskeskuse ees, Kooli 1

Korraldajatel on õigus ajakava muuta.

Võistlejad

Hobijälg-1

1. Külli Treve ja Born To Win White Xcellent, EVLÜ; Ipson

isane šveitsi valge lambakoer, sündinud 11.03.2017

2. Viljar Heide ja Born To Win White Cant, EVLÜ

isane šveitsi valge lambakoer, sündinud 18.03.2018

3. Kaire Lang ja Mainspring Teddy

isane bordercollie, sündinud 08.04.2011

4. Marju Ferenets ja Matsalu Columbo, Ipson

isane saksa lambakoer, sündinud 18.05.2017

5. Janica Sepp ja Jäkälän Che Guevara

isane saksa lambakoer, sündinud 12.02.2018

6. Marleen Seemann ja Flutwelle Fraya

emane saksa lambakoer, sündinud 14.12.2017

 

Hobijälg-2

1. Merike Võsu ja Fara

emane saksa lambakoer, sündinud 12.08.2017

 

2. Erik Mäesep ja Estrellest Chic Clear

emane saksa lambakoer, sündinud 13.03.2018

3. Krista Laanesoo ja Extreme from Kontrastas, EVLÜ, Pärnu Agility

emane šveitsi valge lambakoer, sündinud 04.04.2010

4. Angelika Suiste ja Heleros Frensy

emane saksa lambakoer, sündinud 24.12.2016

5. Marleen Seemann ja Flutwelle Baya

emane saksa lambakoer, sündinud 17.09.2016

6. Airika Roosma ja Othar

isane kuldne retriiver, sündinud 10.2018

 

Hobijälg-3

1. Monika Nigul ja Estrellest Hell Hunt, EVLÜ

emane šveitsi valge lambakoer, sündinud 10.02.2015

2. Einar Hansing ja Heleros Tex Tiger, Ipson

isane saksa lambakoer, sündinud 25.03.2013

3. Kaidi Juurik ja Yacheero´s Alpando Azimaro, Eesti Päästekoerte Ühing,

EDÜ, isane dobermann

4. Janar Tüür ja Irwlend Naima, Eesti Nova Scotia retriiverite touühing

emane Nova Scotia retriiver, sündinud 09.11.2015

 

OPEN-klass

1. Marina Raaper ja Born to Win Warrior Shooter, Aktiiv, EVLÜ

isane šveitsi valge lambakoer, sündinud 05.06.2016

2. Kersti Pink ja Born To Win White Target, EVLÜ, Aktiiv

emane šveitsi valge lambakoer, sündinud 15.03.2013

3. Annika Soots ja Reval Dream Gizmo Niagara

emane kääbusšnautser, sündinud 23.04.2011

4. Merike Võsu ja Troija

emane saksa lambakoer, sündinud 11.08.2011

5. Kätlyn Prank ja Hillary Solo Rigoletto

emane saksa lambakoer, sündinud 1.03.2009

6. Hedi Peterson ja Bodeguita del Medio Swiss Tricolor, Tartu Koerasport

emane Entlebuchi alpi karjakoer, sündinud 06.06.2015

Võistlus toimub rohupõllul. Pildid jäljevõistluse põldudest.

EVLÜ 2018 hooaeg

EVLÜ korraldab 2018.a. järgmised üritused:

Kuulekuskoolituse karikasari

EVLÜ Karikas 2018, EVLÜ Minikarikas 2018, EVLÜ Seeniorkarikas 2018

05.05.2018 Tartus, Pajuvitsa treeningplatsil

Kohtunik Marika Mikk. Peakorraldaja Kadi Kreis.

08.09.2018 Harjumaal, klubi Viimis Koer treeningplatsil.

13.10.2018 Harjumaal, Tagadi treeningplatsil

Tõu erinäitus EVLÜ Klubi Võitja 2018

11.08.2018 tõu erinäitus Harjumaal (koht võib muutuda)

Jäljevõistlus EVLÜ Hobijälje Meister 2018

12.08.2018  (koht täpsustamisel)

EVLÜ Suvepäevad 2018

11.-12.08.2018 suvepäevad ja koolitus/loeng (koht täpsustamisel)

BTWW Target IPO1

Palju õnne!

BTWW Target ehk Tari ja koerajuht Kersti Pink sooritasid 22.09.2017 IPO 1 eksami (258 punkti).

Punktid jagunesid: jälg – võrratu (97 punkti 100-st), kuulekus – hea (80 punkti 100-st), kaitse – hea (81 punkti 100-st). Kokku tulemus „HEA“ (258 punkti 300-st). Kaitsetöös antakse hinnang koera võitlustahtele (TSB). Tari sai võitlustahte hindeks „a“ ehk „võrratu“.

Eksami korraldas ESLÜ. Kohtunik oli Gerald Marthold (SV).

Tari on esimene valge lambakoer, kes sooritas Eestis tulemusliku IPO eksami!

 

Edukad veteranid!

22.04.2017 toimus Keila koerteklubi IPSON korraldatud noorkoerte ja veteranide kuulekusvõistlus.

Palju õnne!

Veteranide tulemused:

White Gold Dream Alfix ja Margot Luukas II koht, 95 punkti

White Gold Dream Bonny ja Mihkel Rikas III koht, 94,5 punkti

Estrellest Lucky ja Hele Järv 8. koht ja ühtlasi vanim osalenud koer

Kohtunik Maire Õunmaa

Pildil Alfix ja Bonny. Foto: Mihkel Rikas

Eesti meistrivõistlused kuulekuskoolituses

EKL koerte koolitust koordineeriva kogu ja Eesti Valgete Lambakoerte Tõuühingu koostöös toimuvad Eesti Meistrivõistlused kuulekuskoolituses.

Võistlus: EMV KK
Kuupäev: 20.08.2016
Toimumiskoht: Harjumaal, Rae valla spordikeskuse kergejõustiku staadion. Asukoha KAART!
Kohtunik: Esta Ratnik

Ajakava:

09.30 Registreerimine, veterinaarkontroll

09.45 Loosimine

10.00 Meistrivõistlused (10 võistluspaari)

13.00 Autasustamine

Võistlejad

1. Tuuli Vaino ja Capricole Crazy About You, SÄDE, isane austraalia lambakoer, sündinud 02.06.2012, EST-01813/E14 ER38077/12

2. Annika Maripuu ja Momento Mistika Sailing To Peak River, AKTIIV, emane austraalia lambakoer, sündinud 20.06.2011, EST 03449/11

3. Sirli Kahar ja Estrellest Jaffa, emane saksa lambakoer, sündinud 12.07.2012, EST-03430/12

4. Nelli Soptsenko ja Unerschrocken Prada, emane saksa lambakoer, sündinud 24.12.2008, EST-00390/09

5. Eston Karnaskind ja Real Diamond Rottwelite One, URAN, EKSL, isane rottweiler, sündinud 10.05.2011, EST03402/14

6. Kairi Liiv ja Heleros Maximus, IPSON, isane saksa lambakoer, sündinud 22.02.2012, EST-01322/12

 7. Merlin Kanter ja Cherny Ritsar Geniy Va’Leson, IPSON isane rottweiler, sündinud 11.01.2014, EST-02008/15

8. Raimo Lander ja Unerschrocken Zarita, CANIS, emane saksa lambakoer, sündinud 14.02.2013, EST-01061/13

9. Karin Lageda ja Estrellest Jägermeister, Eesti meister kuulekuskoolituses 2015, isane saksa lambakoer, sündinud 12.07.2012, EST-03426/12

10. Ülari Rooni ja Unerschrocken Zento, isane saksa lambakoer, sündinud 14.02.2013, EST-01064/13