KUTSIKAD

 

Kutsikamüügi kuulutused on EVLÜ kodulehel tasulised. Ühe kuu maksumuseks on 6,39 eurot. Kutsikamüügi kuulutusi saavad avaldada lehel ainult EVLÜ liikmed ja ainult aretusreegleid täitvatele pesakondadele cubus herunterladen. Samuti on võimalik EVLÜ liikmeks oleva isase omanikul avaldada kuulutust alimentkutsikate kohta samadel alustel, kui pesakonna omanikul. Kuid peab selgelt olema välja toodud et tegemist on alimentkutsikatega ja kui pesakond on teises riigis ka info kas pesakond vastab ka Eestis kehtivatele aretusnõuetele download fortnite wallpapers.

Kuulutuse avaldamiseks palume saata pesakonna info aadressil juhatus(at)valgelambakoer.ee ja teha ülekanne EVLÜ arveldusarvele Swedbank’is EE602200221031956494, saajaks MTÜ Eesti Valgete Lambakoerte Tõuühing Download googel play. Selgitusse märkida: Kuulutus + periood.

Paljudele tõukoertele on kehtestatud miinimumnõuded, mis kutsikate vanematel enne aretusse minekut täidetud peavad olema, et kutsikad tõupaberid saaks iphone. Juhul, kui vanematel on aretusnõuded täitmata, ei väljasta Eesti Kennelliit kutsikatele ka tõutunnistust ehk pabereid, vaatamata sellele kui ka pesakonna mõlemad vanemad on tõukoerad ja omavad tõutunnistust videos from youtube without software.

Üldjuhul on olemas kolme tüüpi nõudmisi, et aretusse minevate koerte järglased tõupaberid saaksid:
– terviseuuringud
– näitusehinne (annab märku, et koer on tõuline),
– koolitustulemus (näitab, et koer on koolitatav) films downloaden via bittorrent.

Kui nüüd „tõukoerte” pesakond tehakse paberiteta, siis tekib küsimus, miks. Võimalik, et üks vanematest ei meenutanud seda tõugu, oli tal tervis korrast ära või ei olnud teda iseloomuprobleemide tõttu võimalik koolitada microsoft teams gratis downloaden.

Kahjuks on nende „paberiteta kutsikate” omanike hulgas palju õnnetuid inimesi, kelle koer täiskasvanuna ei oma soovitud väljanägemist, muutub agressiivseks või lööb välja mõni kulukat ravi nõudev raske haigus star wars battlefront 2 full version for free.

Šveitsi valgetele lambakoertele kehtestatud aretusnõuete kohta saab rohkem infot siit Download puzzle games for free.

Eesti Valgete Lambakoerte Tõuühing teeb kõik endast sõltuva, et paberiteta tõukoeri ei toodetaks. Samuti teevad seda ka kõik vastutustundlikud kasvatajad silbermond herunterladen. Paberiteta valge lambakoera kutsikaid Eestist saada ei ole võimalik.

Lihtsalt valge koera soovijatele soovitame kodu pakkuda valge hundikoera taolistele koertele, keda aeg-ajalt koerte varjupaikades uut kodu ootamas võib leida.