Saadaval vahvad valge lambakoera kutsikad

Valge lambakoera kutsikad
Sündinud:  22.11.18  9 kutsikat – 5 emast ja 4 isast

 

Isa: Born to Win White Viking
(Ema: BALT JW12, TLN JW12, EVLÜ CJW12, EST & LV & LT & BALT J CH Born to Win White Nightmare HD-A/B ED-0 MDR1+/+ Silmad terved; Isa: SWE W12, FIN & SWE & LV & EST CH, EST J CH Angry Brigades Lumiukko LTE+144 HD-B ED-0 KD-0 MDR1+/+Silmad terved)
Tervis: HD-A ED-0 MDR1+/+
Sünd: 27.05.2013

 

Ema: Born to Win Warrior LionFire

(Ema: Born to Win White Onfire BH AD HD-A ED-0/1 MDR1+/+ Silmad terved; Isa: TLN JWCup13, BALT JW12 EST & LV & LT & BALT J CH Born to Win White Spartacus HD-A ED-0 MDR1+/+ Silmad terved)
Tervis: HD-A ED-0 MDR1+/+
Sünd: 14.08.2015

Koduleht: btww.eu

Kontakt: Heli Laneman 56908184 või info@btww.eu

Karikasarja tulemused

Palju õnne ja suur tänu kõikidel eosalejatele!

Selgunud on kuulekuskoolitusvõistluste EVLÜ Karikas 2018, EVLÜ Minikarikas 2018 ja EVLÜ Seeniorkarikas 2018 tulemused!

Tunnustamisüritus EVLÜ pirukapühapäeva pealinnas toimub 27.jaanuaril 2019, Tallinnas, Kochi Kohvitoa II korrusel kell 13.00.

 

EVLÜ Karikasarja Valge Võitja 2018

I karikas Monika Nigul ja Estrellest Hell Hunt  

II karikas Margit Ristolainen ja Born To Win Warrior Guardian  

EVLÜ Minikarikasarja Valge Võitja 2018

I karikas Tõnu Evelt ja Born To Win Warrior Terror  

II karikas Heidi Eit ja White Gold Dream Draakon  

III karikas Mari Mangusson ja Born To Win Warrior Danger  

4. koht Kristi Uudeberg ja Born To Win Warrior Tomahawk

5.koht Sergei Ohendushkevich ja Born To Win Warrior Storm  

6.koht Tuuli Kütt ja Accent  

EVLÜ Seeniorkarikasarja Valge Võitja 2018

I karikas Kersti Pink ja Born To Win White Keykeeper

II karikas Margot Luukas ja White Gold Dream Alfix

 

Koerajuht, koer, võistlusklass I etapp

05.05.17

Tartu

Kärkna

II etapp

08.09.18 Harju

Viimsi

III etapp

13.10.18 Harju

Tagadi

Kolmest etapist kaks paremat

kokku

KOHT

üld-

kokku-võttes

EVLÜ Karikas 2018
1. Monika Nigul

Estrellest Hell Hunt   KK1

82 86 81 168 I
2. Margit Ristolainen

Born To Win Warrior Guardian   KK1

0 0 88 88 II
3. Liivi Ley

Born To Win White Zeus   KK2

0 0 0 0 0
EVLÜ Minikarikas 2018
1. Tõnu Evelt

Born To Win Warrior Terror   3.aste

104 117,5 116 233,5 I
2. Heidi Eit

White Gold Dream Draakon   3.aste

118 99 114 232 II
3. Mari Mangusson

Born To Win Warrior Danger   3.aste

0 0 110 110 III
4. Kristi Uudeberg

Borb To Win Warrior Tomahawk 2.aste

109 0 0 109 IV
5. Sergei Ohendushkevich

Born To Win Warrior Storm   2.aste

96 0 0 96 V
6. Tuuli Kütt

Accent   2.aste

95,5 0 0 95,5 VI
7. Jaana Karja

Enzo Snow Knight Whitestever 3.aste

0 0 0 0 0
EVLÜ Seeniorkarikas 2018
1. Kersti Pink

Born To Win White Keykeeper

0 87 90 177 I
2. Margot Luukas

White Gold Dream Alfix

0 90 0 90 II

 

 

 

 

Mälestame!

Hingedeaja lõpus mälestame sel aastal lahkunud šveitsi valgeid lambakoeri, kes on andnud suure panuse tõu arengusse Eestis ja EVLÜ tegevustesse.

Elate meie südametes!

BTWW Ghostbuster
BTWW Gatekeeper
BTWW Challenger
BTWW Angel
Caldwell W. Bohemia Mandiga
Achiever Of The Heart Of Lothian
Ingel

BTWW Target oli edukas Saaremaa võistlustel

Palju õnne eduka osalemise puhul!

Born To Win White Target ja Kersti Pink

Saaremaal koerteklubi Aktiiv mitteametliku võistlussarja Parim Söber kuulekuskoolituse etappidel:

1.etapil 20.07.2018 KK3 klassis 76 punktiga II koht, kohtunik Tõnis Land

2.etapil 06.10.2018 KK3 klassis 79,5 punktiga II koht, kohtunik Greta Rüütel

Võistlussarja kokkuvõttes:

Parim Söber 2018 klasside arvestuses KK3 klassi II koht

Parim Söber Kuulekuskoolituses 2018 üldarvestuse II koht

EVLÜ Karikas 2018 3. etapi tulemused

EVLÜ Karikas 2018 3. etapi tulemused

KK1

I koht Born To Win Warrior Guardian ja Margit Ristolainen/ šveitsi valge lambakoer/ 88 pt

II koht Es’Beryll Anni Donna ja Eleri Ehamaa/saksa lambakoer/ 84 pt

III koht Estrellest Hell Hunt ja Monika Nigul/šveitsi valge lambakoer/ 81 pt

PARIM ÜLDMULJE Es’Beryll Anni Donna

PARIM KIIRUS Es’Beryll Anni Donna

EVLÜ Seeniorkarikas 2018 3. etapi tulemused

EVLÜ Seeniorkarikas 2018 3. etapi tulemused

I koht Goldylock’s Loves Charlotta ja Meeli Eismann /kuldne retriiver/ 90 pt

II koht Born To Win White Keykeeper ja Kersti Pink / šveitsi valge lambakoer/ 90 pt

PARIM ÜLDMULJE Goldylock’s Loves Charlotta

PARIM TEMPERAMENT Born To Win White Keykeeper

VANIM OSALEJA Goldylock’s Loves Charlotta

 

EVLÜ Minkarikas 2018 3. etapi tulemused

EVLÜ Minikarikas 2018 3.etapi tulemused

I koht Shellkit Cosmo Sheraton (Hugo) ja Piret Brett /airedale terjer/ 120 pt

II koht Sonas Kristoll Always Happyja Hanna-Maria Zeilanova /iiri pehmekarvaline nisuterjer/ 120 pt

III koht Born To Win Warrior Terror ja Tõnu Elvelt /šveitsi valge lambakoer/ 116 pt

PARIM KIIRUS Bandolero

PARIM ÜLDMULJE Poker

Noorim osaleja Alaska (Ornatus Vitae Igra Prestolov) ja Hanna-Maria Zeilanova /dobermann/

3.aste

I koht Shellkit Cosmo Sheraton (Hugo) ja Piret Brett /airedale terjer/ 95 pt

II koht Sonas Kristoll Always Happyja Hanna-Maria Zeilanova /iiri pehmekarvaline nisuterjer/ 95 pt

III koht Born To Win Warrior Terror ja Tõnu Elvelt /šveitsi valge lambakoer/ 91 pt

4. koht  White Gold Dream Draakon ja Heidi Eit /šveitsi valge lambakoer/ 89 pt

5. koht Born To Win Warrior Danger ja Mari Mangusson /šveitsi valge lambakoer/ 85 pt

6. koht Superstellar All In All Crazy Cris ja Geidi Järv/ameerika staffordshire terjer/ 82 pt

7. koht Cisco ja Maris Järvsoo /labradori retriiver/ 81 pt

Matsalu Columbo ja Rain Ferenets /saksa lambakoer/ 62 pt

Peak River Extreme Fireball ja Kärt Kattai /austraalia lambakoer/ ei osalenud

2.aste

I koht Morella Faiya High Minded ja Hanna-Maria Zeilanova / staffordshire bullterjer / 95 pt

II koht Bandolero ja Anna-Kristiina Rikmann /ameerika staffordshire terjer / 93 pt

III koht Tequila ja Anna-Kristiina Rikmann /ameerika staffordshire terjer / 94 pt

4. koht Leksi ja Aet Udusaar / labradori retriiver / 92 pt

5. koht Irwlend Eeskujulik Edvard Ennoja Helen Marts /nova scotia retriiver/ 91 pt

6.-9. koht Uno ja Katre Eljas-Taal /saksa pincher/ 89 pt

6.-9. koht Freddie ja Urve Jürison /saksa lambakoer/ 89 pt

 

6.-9. Lola ja Ingrid Köösel /hovawart/ 89 pt

6.-9.Kharma ja Hanna Veske /cane corso/ 89 pt

1.aste

I koht Bobi ja Liis Ilmet /inglise springerspanjel/ 97 pt

II koht Poker ja Annett Lymar /dobermann / 96 pt

III koht Alaska (Ornatus Vitae Igra Prestolov) ja Hanna-Maria Zeilanova /dobermann/ 96 pt

4. koht Harry (Marileid Magicstar Rocky) ja Mari Haamer /kääbuspuudel/ 95 pt

5. koht Shellkit Ave Anne (Lenna) ja Andres Kaju /šoti terjer/ 94 pt

6. koht Star Light Son Dasty ja Marika Hänilane /kuldne retriiver/ 91 pt

7. koht Dante ja Sander Mattisen /prantsuse buldog/ 88 pt

8. koht Rus Terer AraVinda Trishna/ Linda ja Kristina Veetamm / bullterjer/ 75 pt

EVLÜ Karikasarja 3. etapi osalejad

Võistlejad EVLÜ Karikas 2018 3. etapil 

KK1

1.Born To Win Warrior Guardian ja Margit Ristolainen/ šveitsi valge lambakoer/

2. Estrellest Hell Hunt ja Monika Nigul/šveitsi valge lambakoer/

3. Es’Beryll Anni Donna ja Eleri Ehamaa/saksa lambakoer/

 

Võistlejda EVLÜ Seeniorkarikas 2018 3. etapil 

  1. Born To Win White Keykeeper ja Kersti Pink / šveitsi valge lambakoer/
  2. Goldylock’s Loves Charlotta ja Meeli Eismann /kuldne retriiver/

 

Võistlejad EVLÜ Minikarikas 2018 3. etapil

3.aste

1. Shellkit Cosmo Sheraton (Hugo) ja Piret Brett /airedale terjer/

2. White Gold Dream Draakon ja Heidi Eit /šveitsi valge lambakoer/

3. Cisco ja Maris Järvsoo /labradori retriiver/

4 .Born To Win Warrior Terror ja Tõnu Elvelt /šveitsi valge lambakoer/

5. Peak River Extreme Fireball ja Kärt Kattai /austraalia lambakoer/

6. Sonas Kristoll Always Happyja Hanna-Maria Zeilanova /iiri pehmekarvaline nisuterjer/

7 .Superstellar All In All Crazy Cris ja Geidi Järv/ameerika staffordshire terjer/

8. Matsalu Columbo ja Rain Ferenets /saksa lambakoer/

9. Born To Win Warrior Danger ja Mari Mangusson /šveitsi valge lambakoer/

2.aste

  1. Irwlend Eeskujulik Edvard Ennoja Helen Marts /nova scotia retriiver/

2. Uno ja Katre Eljas-Taal /saksa pincher/

3. Freddie ja Urve Jürison /saksa lambakoer/

4. Morella Faiya High Minded ja Hanna-Maria Zeilanova / staffordshire bullterjer /

5. Leksi ja Aet Udusaar / labradori retriiver /

6. Bandolero ja Anna-Kristiina Rikmann /ameerika staffordshire terjer /

7. Tequila ja Anna-Kristiina Rikmann /ameerika staffordshire terjer /

8. Lola ja Ingrid Köösel /hovawart/

9. Kharma ja Hanna Veske /cane corso/

1.aste

1.Harry (Marileid Magicstar Rocky) ja Mari Haamer /kääbuspuudel/

2. Shellkit Ave Anne (Lenna) ja Andres Kaju /šoti terjer/

3.  Alaska (Ornatus Vitae Igra Prestolov) ja Hanna-Maria Zeilanova /dobermann/

4. Dante ja Sander Mattisen /prantsuse buldog/

5. Rus Terer AraVinda Trishna/ Linda ja Kristina Veetamm / bullterjer/

6. Bobi ja Liis Ilmet /inglise springerspanjel/

7. Star Light Son Dasty ja Marika Hänilane /kuldne retriiver/

8. Herb ja Maria Vares /kuldne retriiver/

9. Poker ja Annett Lymar /dobermann /

Auhindadega toetab Hill’s Science Plan!

EVLÜ Karikasarja 3. etapi ajakava 13.10.2018

Toimumisaeg: 13.10.2018 a. algusega kell 10.30

Toimumiskoht: ESLÜ Tagadi treeningkeskuses. Harjumaa, Tagadi. KAART

Võistlusklassid: KK1, KK2, KK3. Noorkoerte kuulekus astmetes 1, 2 ja 3, veteranide võistlus

Eeskirjad: http://valgelambakoer.ee/koolitus/eeskirjad-ja-juhendid/kk-eeskirjad/

http://valgelambakoer.ee/koolitus/eeskirjad-ja-juhendid/seeniorkarika-voistlusjuhend/

http://valgelambakoer.ee/koolitus/eeskirjad-ja-juhendid/noorkoerte-kuulekuse-eeskiri/

Kohtunik: Esta Ratnik

EVLÜ Karikas 2018 3. etapp

Võistlejate registreerimine, loos, kiibikontroll – kell 10:15

Võistluse algus kell 10:30 (4 võistluspaari)

KK1 – kell 10:30 (3 võistluspaari)

KK2 – kell 11:15 (1 võistluspaar)

Autasustamine – kell 12.15

karikas_kava

EVLÜ Seeniorkarikas 2018 3.etapp

Võistlejate registreerimine, loos, kiibikontroll – kell 10:15

Võistluse algus kell 11:30 (2 võistluspaari)

Autasustamine – kell 12.15

seeniorkarikas_kava

EVLÜ Minikarikas 2018 3. etapp

 

Võistluse algus kell 12:45 (27 võistluspaari)

3.aste – kell 12:45 (9 võistluspaari)

2.aste – kell 14:30 (9 võistluspaari)

1.aste – kell 16:00 (9 võistluspaari)

Autasustamine – kell 17.00

minikarikas_kava