Arhiiv kuude lõikes: september 2020

Suurepärased tulemused KKs ja SKs

Head uudised Lõuna-Eestist herunterladen!

12.09.20 saavustasid White Gold Dream Draakon ja Heidi Eit  Vastse-Kuustes SK -ALG võistlusklassis II koha kann ich google earth kostenlos herunterladen. Kohtunik oli Anu Oks.

12.09.20 tegid BTWW Yasper ja Ursula Sokk kuulekuskoolitusdebüüdi Valga Koerteklubi MV ja saavutasid II koha download ios songs. Kohtunik oli Esta Ratnik.
Valgete lambakoerte ridades on nüüd üks KK koer lisaks download windows 10 iso without tool!

19.09.20 võistlesid Heidi Eit ja White Gold Dream Draakon kuulekuskoolitusvõistlusel Võru Karikas 2020 ja saavutasid KK1 võistlusklassis III koha minecraft full version for free. Kohtunik oli Kaidi Juurik.
Palju õnne saavutajatele powerpoint für mac kostenlosen! Oleme teie üle väga uhked!
Heidi ja Draakon SK autasustamisel
Ursula ja BTWW Yasper Valga Koerteklubi KK autasustamisel
Heidi ja Draakon Võru Karikas 2020, KK1

EVLÜ karikasarja III etapp toimub 03.10.20 Tagadil

pdf creator 24 free german

EVLÜ Karikas 2020 aasta III etapp/ EKL punktiarvestuse võistlus

EVLÜ Minikarikas 2020 III etapp

EVLÜ Seeniorkarikas III etapp

Toimumisaeg: 03.10.2020 a Download free mp3 player. kl 09.00 (ajakava täpsustub)

Toimumiskoht: Tagadi koerte treeningkeskuses, Harjumaal https://tagadi.ee/et/kontakt

Asukoht kaardil: https://goo.gl/maps/LRVFzmA2PZFnSNrJ8

Kohtunik: Margot Luukas http://www.sportkoer.com/prox/person/92/Margot-Luukas/

Registreerimise aeg: 15.-27.09.2020

Registreerimine: http://valgelambakoer.ee/voistlused/karikasari/karikasari-2020/

 

fallout 4 mods herunterladen

EVLÜ Minikarikas 2020 2. etapi tulemused

microsoft visio download kostenlos

  EVLÜ Minikarikas 2020 2. etappi tulemused

05.09.20, Harjumaal

Kohtunik Monika Rusing

Karikaarvestus

I koht Hanna-Maria Zeilanova ja Oxfride Levis, 124 karikapunkti, isane rottweiler, 06.04.2019

II koht Kairi Vender ja Erzon Empire Bully, 123 karikapunkti, isane staffordshire bull terrier, 10.08.2018

III koht Katri-Lilian Pulst ja Figaron U Got Me, 120 karikapunkti, isane belgia lambakoer tervueren, 21.05.2019

 

PARIM KIIRUS Kairi Vender ja Erzon Empire Bully, isane staffordshire bull terrier, 10.08.2018

PARIM ÜLDMULJE Hanna-Maria Zeilanova ja Oxfride Levis, isane rottweiler, 06.04.2019

 I aste

I koht Kadri Rooba ja Born to Win Warrior Yong / Välk, 98 pt,m  isane šveitsi valge lambakoer, 09.05.2017, EVLÜ

II koht Johanna Papson ja Hugo, isane bullterjer, 94 pt, 12.02.2020 (noorim koer)

III koht Toomas Tarve ja Eri Oger Schloss, 92 pt, emane saksa lambakoer, 17.02.2020

IV – V koht Marit Ainsaar ja Bella Dorata La La Land, 91 ptemane kuldne retriiver, 24.02.2020, Kuldsete Retriiverite Tõuühing, Retriiverite Tõuühing

IV – V koht Merle Mändmaa ja Estrellest Hetty Hera, 91 pt, emane saksa lambakoer, 25.03.2020

II aste

I koht Maarja-Liis Reial ja Fidelitas Fides Ad Vitam Eirik, 92 pt, isane ameerika buldog, 13.11.2019

II koht Silvia Külasalu ja Born To Win White Rocky, 90 pt,  isane šveitsi valge lambakoer, 31.08.2019

III koht Kairit Orgusaar ja Lillitas Alf, 88 pt, isane norra lunnikoer, 03.03.2019

IV koht Leika Leemets ja Skye, emane segavereline, 87 pt, 18.03.2017

V koht Karin Lehari ja Casey, emane šveitsi valge lambakoer, 30.03.2017, 86 pt, Koeraklubi Koerus

VI koht Hedda Lippus ja Freya, emane ameerika staffordshire terjer, 85 pt, 20.03.201

VII koht Andres Kaju ja Shellkit Ave Anne / Lenna, emane šoti terjer, 75 pt, 20.10.2017

VIII koht Merle Köidi ja Born To Win Warrior Yoko, 71 pt, emane šveitsi valge lambakoer, 09.05.2019, EVLÜ

IX koht Sandra Ashilevi ja Dreamberry Pinkie Pie, 70 pt, emane ameerika staffordshire terjer, 25.11.2018

III aste

I koht Hanna-Maria Zeilanova ja Oxfride Levis, 99 pt, isane rottweiler, 06.04.2019

II koht Kairi Vender ja Erzon Empire Bully, 98 pt, isane staffordshire bull terrier, 10.08.2018

III koht Katri-Lilian Pulst ja Figaron U Got Me, 95 pt, isane belgia lambakoer tervueren, 21.05.2019

IV koht Kaarel Tuulis ja šnautser Luki, 94 pt, isane šnautser, 11.12.2015

V koht Hanna-Maria Zeilanova ja Norbon Hill Infinity Sherlock, 93 pt, isane labradori retriiver, 08.08.2019

VI – VII koht Eda Bauer ja Born To Win Warrior Flavius /Wille, 87 pt, isane šveitsi valge lambakoer, 25.05.2018, EVLÜ

VI – VII koht Gerle Aljas ja Born To Win White Caitkeeper, 87 pt, emane šveitsi valge lambakoer, 18.03.2018, EVLÜ

VIII koht Anna-Kristiina Rikmann ja Bandolero, 86 pt isane ameerika staffordshire terjer, 18.08.2017

alexa wikipedia tabelle herunterladen herunterladen test pdf herunterladen

EVLÜ Karikas 2020 II etapi tulemused

deezer app downloaden

05.09.2020, Harjumaal

Kohtunik Monika rusing

EVLÜ Karikas 2020 II etapi tulemused

Karikaarvestus

I karikas Julia Knut ja Juger Edelweiss Nochnoy Forsazh, 105 karikapunkti, isane vene must terjer, 08.12.2014, Articus

II karikas Terje Peramets ja Tarmasty Francesca Agera, 100 karikapunkti, emane itaalia Corso, 04.01.2013

III karikas Airika Roosma ja Ringokris Melian Othar, 99 karikapunkti,  isane kuldne retriiver, 14.10.2016

PARIM KIIRUS Jelena Kuprikova ja Born To Win White Cait, isane šveitsi valge lambakoer, 18.03.2018, EVLÜ

PARIM ÜLDMULJE Martin Siller ja Art by Devilstar Need for Speed (Speedy), 88 pt, emane saksa pinšer, 02.01.2016, A-koer

KK1

I koht Jelena Kuprikova ja Born To Win White Cait, 96 pt isane šveitsi valge lambakoer, 18.03.2018, EVLÜ

II koht Hanna-Maria Zeilanova ja Ornatus Vitae Igra Prestolov, 95 pt, emane dobermann, 13.05.2018

III koht Viljar Heide ja Born To Win White Cant, 90 pt, isane šveitsi valge lambakoer, 18.03.2018, EVLÜ

IV koht Julia Knut ja Juger Edelweiss Razvedka Boyem, 89 p, temane vene must terjer, 09.05.2017, Articus

V koht Martin Siller ja Art by Devilstar Need for Speed (Speedy), 88 pt, emane saksa pinšer, 02.01.2016, A-koer

VI kohtAiri Kruusmaa ja Rayntes Poseidon, 81 pt, isane saksa lambakoer, 08.03.2018, ESLÜ, IPSON, Articus, EKSL

Tiina Haapsal ja Margman Lisanna, 55 pt, emane saksa lambakoer pikakarvaline, 02.10.2019, Margman

KK2

I koht Airika Roosma ja Ringokris Melian Othar, 84 pt isane kuldne retriiver, 14.10.2016

Tiina Haapsal ja Wunderstern Pippa, emane saksa lambakoer pikakarvaline, 28.07.2018, Wunderstern, ei osalenud

KK3

I koht Julia Knut ja Juger Edelweiss Nochnoy Forsazh, 80 pt, isane vene must terjer, 08.12.2014, Articus

II koht Terje Peramets ja Tarmasty Francesca Agera, 75 pt emane itaalia Corso, 04.01.2013

Tõnu Elvelt ja Born To Win Warrior Terror, 68 pt, emane šveitsi valge lambakoer, 12.08.2016, EVLÜ

 

accuweather.com kostenlos herunterladen Download iphone images windows 10 elster program 2018 download populous the beginning for free

EVLÜ Seeniorkarikas 2020 II etapi tulemused

skyrim dlc for free

05.09.2020 Harjumaal

Kohtunik Monika Rusing

I koht  ja PARIM ÜLDMULJE Kristi Roosvald ja Neliss Warrior Soul, 97 pt, emane beauceron, 25.09.2011

II koht ja PARIM TEMPERAMENT Janika Veermäe ja Born To Win White Lightning / Välk, 90 pt, emane šveitsi valge lamba koer, 31.05.2010 (vanim osaleja)

Palju õnne download for free hidden object games!

video facebook iphone