Karikasari 2021

Kuulekuskoolitusvõistlused EVLÜ Karikas 2021, EVLÜ Minikarikas 2021 ja EVLÜ Seeniorkarikas 2021 toimuvad:

I etapp 08.-09.05.2021 Tartumaal, Kärknas.

II etapp 11.09.2021 Harjumaal, Tagadil

III etapp 09.10.2021Harjumaal, Jüril

VLÜ Karikas 2021 3. etapi tulemused

Kohtunik Margot Luukas

I karikas Hanna-Maria Zeilanova ja Ornatus Vitae Igra Prestolov, 106 karikapunkti, emane Dobermann, 13.05.2018, Professorite Koerteklubi

II karikas Reet Sai ja Follow The Leader Lively Breeze, 104 karikapunkti, emane bordercollie, 22.05.2018, Koerteklubi “Aktiiv”

III karikas Jelena Kuprikova ja Born To Win White Cait, 96 karikapunkti, isane šveitsi valge lambakoer, 18.03.2018, EVLÜ

PARIM ÜLDMULJE Hanna-Maria Zeilanova ja Ornatus Vitae Igra Prestolov

PARIM KIIRUS Follow The Leader Lively Breeze

KK1

I koht Kairit Orgusaar  ja Lillitas Alf, 72 pt, isane norra lunnikoer, 03.03.2019

Andres Kaju ja Shellkit Ave Anne / Lenna, emane šoti terjer, 20.10.2017, Professorite koerteklubi EI OSALENUD

KK2

I koht Hanna-Maria Zeilanova ja Ornatus Vitae Igra Prestolov, 91 ptemane Dobermann, 13.05.2018, Professorite Koerteklubi

II koht Reet Sai ja Follow The Leader Lively Breeze, 89 pt, emane bordercollie, 22.05.2018, Koerteklubi “Aktiiv”

III koht Jelena Kuprikova ja Born To Win White Cait, 81 pt, isane šveitsi valge lambakoer, 18.03.2018, EVLÜ

Eve Selberg ja Born To Win Warrior Enthusiastic, 74 pt, isane šveitsi valge lambakoer, 30.01.2015, EVLÜ

Kadri Vinni ja White`n Black Ibolya, 71 pt, emane landseer, 22.05.2018, Koerteklubi “Aktiiv”

KK3

Viljar Heide ja Born To Win White Cant, isane Šveitsi valge lambakoer, 18.03.2018, EVLÜ

EI OSALENUD

EVLÜ Minikarikas 2021 3. etapi tulemused

Kohtunik Kersti Pink

I karikas Hanna-Maria Zeilanova ja Violetta Kocma, 121 karikapunkti, emane Itaalia linnukoer, 21.07.2020, Professorite Koerteklubi

II karikas Kadri Vähi ja Night Strong Guard Gauda, 119,5 karikapunkti, emane Doberman, 24.10.2017, Professorite koerteklubi

III karikas Silvia Külasalu ja Born To Win White Rocky, 117,5 karikapunkti, isane šveitsi valge lambakoer,31.08.2019, Professorite koerteklubi

 I aste

I koht Airika Reigo ja Estrellest Zupper Zancho, 97 pt, isane saksa lambakoer, 05.05.2021

NOORIM KOER

II koht Pavel Navolochko ja Pierhsza Brygada, 96,5 pt emane iiri setter, 22.02.2021

III koht Hanna Piller ja My Brand Rules to Break, 96 pt isane labradori retriiver, 27.11.2020

4. koht Anu Väli ja Shellkit Dark Mandalorian, 95 pt, isane šoti terjer, 12.01.2021, Professorite Koerteklubi

5. koht Julia Skoljar ja Estrellest White Aaron, 82,5 pt isane šveitsi valge lambakoer, 07.12.2020

PARIM KIIRUS Airika Reigo ja Estrellest Zupper Zancho

PARIM ÜLDMULJE Hanna Piller ja My Brand Rules to Break

II aste

I koht Laili Ojaste ja Alhovaaran Oppipoika, 99 pt, isane Saksa lambakoer, 29.10.2020

II koht Janeli Normet ja Glorysband Alert Guard, 98,5 pt, isane Ameerika Staffordshire terjer, 25.07.2019, Professorite Koerteklubi

III koht Krislin Pärt ja Born To Win White Manchester, 98, 5 ptisane Šveitsi valge lambakoer, 24.04.2019, EVLÜ

4. koht Andres Kaljas ja Born To Win White Orpheus / Puripuri, 97,5 pt, isane Šveitsi valge lambakoer, 09.06.2019, EVLÜ

5. koht Kadri Rooba ja Born to Win White Vanquish aka Kõu, 96,5 pt, isane Šveitsi valge lambakoer, 01.03.2020, EVLÜ

6. koht Regina Tagger ja Argenta Fumo Awesome Fellow, 95,5 pt, isane weimari linnukoer, 30.03.2020, Professorite Koerteklubi

7. koht Monika Varter ja Lora, 94 pt,  emane Saksa lambakoer, 14.02.21, Professorite Koerteklubi

8. koht Ulvi Vinter ja Margarita Nigra Loreena, 92 pt, emane berni alpi karjakoer, 20.08.2020, Pärnu Koertekasvataja klubi

9. koht Tanel Pals ja Glorysband Alert Guard, isane American bully pocket, 90,5 pt, 20.08.2020, Professorite Koerteklubi

10. koht Reet Reimann ja Margman Haron, 87,5 pt, isane Saksa lambakoer, 03.05.2019, Raplamaa koerteklubi

PARIM KIIRUS Krislin Pärt ja Born To Win White Manchester

PARIM ÜLDMULJE Janeli Normet ja Glorysband Alert Guard

III aste

I koht Hanna-Maria Zeilanova ja Violetta Kocma, 96 pt, emane Itaalia linnukoer, 21.07.2020, Professorite Koerteklubi

II koht Kadri Vähi ja Night Strong Guard Gauda, 94,5 pt ,emane Doberman, 24.10.2017, Professorite koerteklubi

III koht Silvia Külasalu ja Born To Win White Rocky, 92,5 pt, isane šveitsi valge lambakoer,31.08.2019, Professorite koerteklubi

4. koht Kadri Rooba ja Born to Win Warrior Yong aka Välk, 92,5 pt, isane šveitsi valge lambakoer, 09.05.2017, EVLÜ

5. koht Janet Kask ja Enormous Stand By Me / Kusti, 80 pt, isane hovawart, 28.04.2018

PARIM KIIRUS Silvia Külasalu ja Born To Win White Rocky

PARIM ÜLDMULJE Hanna-Maria Zeilanova ja Violetta Kocma

09.10.21 EVLÜ Seeniorkarikas 2021 3. etapi tulemused

Kohtunik Margot Luukas

I koht Kristi Roosvald ja Neliss Warrior Soul, 98 pt,  emane Beauceron, 25.09.2011 VANIM KOER, PARIM ÜLDMULJE

II koht Hanna-Maria Zeilanova ja Art by Devilstar Extreme Endurance, 97 pt, isane Saksa pinscher, 24.07.2012, Professorite Koerteklubi

III koht Kersti Pink ja Born To Win White Target, 96 pt, emane šveitsi valge lambakoer, 15.03.2013, EVLÜ, Aktiiv

4. koht Terje Peramets ja Tarmasty Fransesca Agera, 93 pt, emane itaalia corso, 04.01.2013

5. koht Mariliis Siff ja Kardinal, isane dobermann 70 pt, 20.03.2012, PARIM TEMPERAMENT

AJAKAVA EVLÜ Karikas, Minikarikas ja Seeniorkarikas 2021 III etapile laupäeval 09.10.2021 koerteklubi Articus treeningplatsil Aavikul, Harjumaal

Kaasa koera võistlusraamat (ainult KK) ning koera vaktsineerimist tõendav dokument.

Võistlusel toimub kiibikontroll, registreerimine ja loosimine jooksvalt enne oma võistlusklassi platsiproovi algust.

Palume kõigil võistlejatel kohal olla 30 min enne oma võistlusklassi platsiproovi algust!

Jooksuajaga emased koerad võistlevad viimastena!
PS! Korraldajal on vajaduse korral õigus teha võistluste ajakavas muudatusi.

09.30 KK1 võistlejate registreerimine, loosimine, kiibikontroll

09.35 – 09.45 platsiproov KK1
09.45 – 10.30 KK1, 3 võistluspaari
10.30 – 10.40 platsiproov KK2, KK3
10.40 – 11.00 KK3, 1 võistluspaar
11.00 – 12.10 KK2, 5 võistluspaari
12.25 EVLÜ Karikas 2021 III etapi autasustamine
12.30 – 12.40 platsiproov seeniorid
12.40 – 13.45 Seeniorkarikas, 5 võistluspaari
13.50 EVLÜ Seeniorkarikas 2021 III etapi autasustamine 14.00 – 14.10 platsiproov Minikarika I aste
14.10 – 14.40 Minikarika I aste, 5 võistluspaari
14.40 – 14.50 platsiproov Minikarika II aste
14.50 – 16.00 Minikarika II aste, 10 võistluspaari
16.00 – 16.10 platsiproov Minikarika III aste
16.10 – 17.10 Minikarika III aste, 5 võistluspaari
17.20 Minikarikas 2021 III etapi autasustamine

Kohtumiseni laupäeval!

EVLÜ Karikas 2021 III etapp

Toimumisaeg: 09.10.2021 a. kl 09.30 (ajakava täpsustub)
Toimumiskoht: Koerteklubi Articus treeningplatsil. Aavikul, Harjumaal
Asukoht kaardil: https://www.articus.eu/?ca=kontakt
Võistlusklassid: KK1, KK2, KK3.
Eeskirjad: https://kennelliit.ee/wp-content/uploads/2019/12/KKK_51-01_2020_Kuulekuskoolituse_eeskiri.pdf
Kohtunik: Margot Luukas
Peakorraldaja: Mari Mangusson
Osalustasu: EVLÜ liikmele 14 eurot, mitteliikmele 25 eurot
Pangakonto: MTÜ Eesti Valgete Lambakoerte Tõuühing EE602200221031956494 (Swedbank)
Registreerimise aeg: 21.09.- 03.10.2021

Registreerimine veebivormi kaudu: KARIKALE REGISTREERIMINE

Kontakt: Mari Mangusson marimangusson@gmail.com, 5265178
www.valgelambakoer.ee

Võistlusel kehtivad antud ajahetkel vabariigi valitsuse poolt kehtestatud koroonaviiruse leviku tõkestamise piirangud. Vajadusel palume kanda maski ja olla valmis näitama koroonapassi.
Palume võistlejatelt mõistvat ja arvestavat suhtumist.
Jälgime 2 + 2 reeglit.
Haigena palume võistlusele mitte tulla!
Pealtvaatajatel palume seekord koju jääda.

EVLÜ Minikarikas 2021 III etapp

Toimumisaeg: 09.10.2021 a. kl 13.00 (ajakava täpsustub)
Toimumiskoht: Koerteklubi Articus treeningplatsil. Aavikul, Harjumaal
Asukoht kaardil: https://www.articus.eu/?ca=kontakt
Võistlusklassid: Noorkoerte kuulekusastmetes 1, 2 ja 3
Eeskirjad: http://valgelambakoer.ee/koolitus/eeskirjad-ja-juhendid/noorkoerte-kuulekuse-eeskiri/
Kohtunik: Kersti Pink
Peakorraldaja: Mari Mangusson
Osalustasu: EVLÜ liikmele 5 eurot, mitteliikmele 15 eurot
Pangakonto: MTÜ Eesti Valgete Lambakoerte Tõuühing EE602200221031956494 (Swedbank)
Registreerimise aeg: 21.09.- 03.10.2021

Registreerimine lõpeb 03.10.2021 või osalejate piirarvu täitumisel. Osalejate piirarv minikarikal on 20 võistluspaari.

Registreerimine on lõppenud!

Kontakt: Mari Mangusson marimangusson@gmail.com, 5265178
www.valgelambakoer.ee

Võistlusel kehtivad antud ajahetkel vabariigi valitsuse poolt kehtestatud koroonaviiruse leviku tõkestamise piirangud. Vajadusel palume kanda maski ja olla valmis näitama koroonapassi.
Palume võistlejatelt mõistvat ja arvestavat suhtumist.
Jälgime 2 + 2 reeglit.
Haigena palume võistlusele mitte tulla!
Pealtvaatajatel palume seekord koju jääda.

EVLÜ Seeniorkarikas 2021 III etapp

Toimumisaeg: 09.10.2021 a. kl 12.00 (ajakava täpsustub)
Toimumiskoht: Koerteklubi Articus treeningplatsil. Aavikul, Harjumaal
Asukoht kaardil: https://www.articus.eu/?ca=kontakt
Võistlusklassid: veteranide võistlus
Eeskirjad: http://valgelambakoer.ee/koolitus/eeskirjad-ja-juhendid/seeniorkarika-voistlusjuhend/
Kohtunik: Margot Luukas
Peakorraldaja: Mari Mangusson
Osalustasu: EVLÜ liikmele 5 eurot, mitteliikmele 15 eurot
Pangakonto: MTÜ Eesti Valgete Lambakoerte Tõuühing EE602200221031956494 (Swedbank)
Registreerimise aeg: 21.09.- 03.10.2021

Registreerimine veebivormi kaudu SEENIORKARIKALE REGISTREERIMINE
Kontakt: Mari Mangusson marimangusson@gmail.com, 5265178
www.valgelambakoer.ee

Võistlusel kehtivad antud ajahetkel vabariigi valitsuse poolt kehtestatud koroonaviiruse leviku tõkestamise piirangud. Vajadusel palume kanda maski ja olla valmis näitama koroonapassi.
Palume võistlejatelt mõistvat ja arvestavat suhtumist.
Jälgime 2 + 2 reeglit.
Haigena palume võistlusele mitte tulla!
Pealtvaatajatel palume seekord koju jääda.

EVLÜ Karikas 2021 2. etapi tulemused

I karikas Hanna-Maria Zeilanova ja Ornatus Vitae Igra Prestolov 110 karikapunkti

II karikas Galina Murel ja Mustkoer Dolce Vita 106 karikapunkti

III karkas Jelena Kuprikova ja Born To Win White Cait 104 karikapunkti

KK1

I koht Ragnar Jaska ja Zhenevieva 98 pt, emane Saksa lambakoer, 19.06.2018

PARIM ÜLDMULJE

II koht Külli Treve ja Born to Win White Xcellent 96 pt, isane Šveitsi valge lambakoer, 11.03.2017, EKSL, EVLÜ

III koht Kadri Merioja ja Andora 93 pt, emane Saksa lambakoer, 12.04.2019

4. koht Hanna-Liisa Ella ja Star Light Son Flora 90 pt, emane Kuldne retriiver, 07.10.2018, Koerteklubi Aktiiv

5. koht Olga Petriläinen ja Margman Herman 89 pt, isane Saksa lambakoer, 03.05.2019, Canis kool

6. koht Astrid Mai Barsegjan ja East River VEO Be My Hawk 87 pt, isane Ida-Euroopa lambakoer, 25.08.2019

7. koht Andres Blank ja Aussenhaus Ulysa 86 pt, emane Saksa lambakoer, 18.02.2018, ESLÜ

8. koht Eda Bauer ja BTWW Flavius / Wille 81 pt, isane Šveitsi valge lambakoer, 25.05.2018, EVLÜ

9. koht Andres Kaju ja Shellkit Ave Anne (Lenna) 73 pt, emane Šoti terjer, 20.10.2017, Kopli koerteklubi

KK2

I koht Hanna-Maria Zeilanova ja Ornatus Vitae Igra Prestolov 95 pt, emane Dobermann, 13.05.2018, Professorite Koerteklubi

II koht Galina Murel ja Mustkoer Dolce Vita 91 pt, emane Saksa lambakoer, 20.08.2019, Rakvere Koeraspordi Klubi

III koht Jelena Kuprikova ja Born To Win White Cait 89 pt, isane Šveitsi valge lambakoer, 18.03.2018, EVLÜ

KK3

I koht Viljar Heide ja Born To Win White Cant 70 pt, isane Šveitsi valge lambakoer, 18.03.2018, EVLÜ

PARIM KIIRUS

EVLÜ Minikarikas 2021 2. etapi tulemused

Kohtunik Maire Õunmaa

I karikas Joanna Paabut ja Luna, emane segavereline, 06.07.2018, Põlvamaa Koerteklubi

II karikas Kadri Rooba ja Born to Win Warrior Yong aka Välk, isane Šveitsi valge lambakoer, 09.05.2017, EVLÜ

III karikas Karin Lehari ja Casey, emane Šveitsi valge lambakoer, 30.03.2017, EVLÜ

 I aste

I koht Sonja Jõulu ja Estet Classic Nevena 100 pt, emane Vene hurt, 08.12.2020

PARIM ÜLDMULJE

II koht Monika Varter ja Lora 99 pt, emane Saksa lambakoer, 14.02.2021

NOORIM KOER; PARIM KIIRUS

III koht Julia Estreich ja Ante Bellum Ordinary Extraordinary 96 pt, emane Ameerika staffordshire terjer, 16.10.2020

4. koht Lauri Lõhmus ja VAXA 95 pt, emane Amstaff, 23.01.2021

II aste

I koht Hanna-Maria Zeilanova ja Violetta Kocma 99,5 pt, emane Itaalia linnukoer, 21.07.2020

PARIM ÜLDMULJE

II koht Laili Ojaste ja Alhovaaran Oppipoika 99 pt, isane Saksa lambakoer, 29.10.2020

PARIM KIIRUS

III koht Andres Kaljas ja Born To Win White Orpheus / Puripuri 95,5 pt, isane Šveitsi valge lambakoer, 09.06.2019, EVLÜ

4.-5. koht Krislin Pärt ja Born to win white Manchester 95 pt , isane Šveitsi valge lambakoer, 24.04.2019, EVLÜ

4.-5. koht Reet Reimann ja Margman Haron 95 pt, isane Saksa lambakoer, 03.05.2019, Raplamaa koerteklubi

6. koht Kadri Rooba ja Born to Win White Vanquish aka Kõu 91,5 pt, isane Šveitsi valge lambakoer, 01.03.2020, EVLÜ

7. koht Janar Tüür ja Kieferhof’s Duck Barkov 88 pt, isane Nova Scotia retriiver, 24.06.2020, Eesti Nova Scotia Retriiverite Tõuühing

8. koht Ulvi Vinter ja Margarita Nigra Loreena “Luna” 86,5 pt, emane Berni Alpi Karjakoer, 20.08.2020, Pärnu Koertekasvatajate Klubi

9. koht Anu Ojase ja Margman Nesquicken 64 pt, emane Saksa lambakoer, 16.01.2020

III aste

I koht Joanna Paabut ja Luna 97,5 pt , emane segavereline, 06.07.2018, Põlvamaa Koerteklubi

PARIM ÜLDMULJE

II koht Kadri Rooba ja Born to Win Warrior Yong aka Välk 96,5 pt, isane Šveitsi valge lambakoer, 09.05.2017, EVLÜ

III koht Karin Lehari ja Casey 96 pt, emane Šveitsi valge lambakoer, 30.03.2017, EVLÜ

4. koht Andry Kikkull ja Tomland Teckel Fellow 92 pt, isane Taks, 27.06.2018, PKKK

5. koht Kairit Orgusaar ja Alf 89 pt, isane Norra lunnikoer, 03.03.2019

PARIM KIIRUS

EVLÜ Seeniorkarikas 2021 2. etapi tulemused

Kohtunik Maire Õunma

I koht Hanna-Maria Zeilanova ja Art by Devilstar Extreme Endurance 97,5 pt, isane Saksa pinscher, 24.07.2012, Professorite Koerteklubi (vanim osaleja)

EVLÜ Karikas 2021, EVLÜ Minikarikas 2021, EVLÜ Seeniorkarikas 2021 II etapp

11.09.21 Tagadil

EVLÜ Minikarikas 2021 ja EVLÜ Seeniorkarikas 2021 2. etapi kohtunik on Maire Õunmaa.

EVLÜ Karikas 2021 kohtunik on Monika Rusing.

AJAKAVA EVLÜ Karikas 2021, EVLÜ Seeniorkarikas 2021, EVLÜ Minikarikas 2021 II etapile laupäeval 11.09.2021

EVLÜ Karikas 2021 II etapp

Kohtunik: Monika Rusing

Alates 08.40 KK1 võistlejate registreerimine, kiibikontroll, loosimine, platsi proov

9.00 – 11.00 KK1, 10 võistluspaari

11.00  KK1 autasustamine

11.00 – 11.15 KK2 ja KK3 võistlejate registreerimine, kiibikontroll, loosimine, platsi proov

11.15 – 12.00 KK2, 3 võistluspaari

12.00 – 12.15 KK3, 1 võistluspaar

12.15 KK2 ja KK3 autasustamine

Jooksuajaga emased võistlevad viimasena. Palume sellest korraldajatele esimesel võimalusel teada anda!

PS! Ajakava on orienteeruv ning korraldajal on õigus teha võistluste ajakavas muudatusi.

Palume olla tähelepanelikud ja mõistvad.

Korraldusest:

Koerad peavad olema nõuetekohaselt vaktsineeritud. NB!!! KÕIKIDEL KOERTEL PEAB OLEMA KAASAS VET PASS JA SELLES KEHTIVAD VAKTSINEERIMISED!

http://kennelliit.ee/wp-content/uploads/2014/04/vaktsineerimisnõuded-alates-01.01.2016.pdf

Tulles ja minnes palun arvestage võistlevate koertega.

Koroonapiirangutega seoses oleme kohustatud kontrollima alates 18. eluaastast kõigi osalejate nakkusohutust. Selleks peab esitama COVID tõendi vaktsineerituse, läbipõdemise või varasemalt tehtud negatiivse testi tulemuse kohta. Aktsepteerime ka kohapeal tehtud kiirtesti vastust, test tuleb kaasa võtta osalejal endal. Sellisel juhul palume arvestada ka testi tegemisele kuluva ajaga.

Haigena palume koju jääda!

Kes soovivad oma sooritust pildistada või filmida, peavad soovi kooskõlastama peakorraldaja ja kohtunikuga.

Peakorraldaja Evely Palkman 566 477 22, evelypalkman@gmail.com

EVLÜ Seeniorkarikas 2021 II etapp

Kohtunik: Maire Õunmaa

12.00 – 12.15 Seeniorkarika võistlejate registreerimine, kiibikontroll, loosimine, platsi proov

12.15 – 12.30 Seeniorkarikas, 1 võistluspaar

12.30 Seeniorkarikas autasustamine

EVLÜ Minikarikas 2021 II etapp

Kohtunik: Maire Õunmaa

12.30 – 12.45 Minikarikas 1. astme registreerimine, kiibikontroll, loosimine, platsi proov

12.45 – 13.45 Minikarikas 1.aste, 6 võistluspaari

13.45 Minikarikas 1. aste autasustamine

14.00 – 14.30 Minikarika 2. ja astme registreerimine, kiibikontroll, loosimine, platsi proov

14.30 – 16.30 Minikarikas 2.aste, 9 võistluspaari

16.30 – 16.45 Minikarika 3. astme registreerimine, kiibikontroll, loosimine, platsi proov

16.45 – 18.15 Minikarikas 3. aste, 6 võistluspaari 

18.15 Minikarikas 2. ja 3. aste autasustamine

Jooksuajaga emased võistlevad viimasena. Palume sellest korraldajatele esimesel võimalusel teada anda!

PS! Ajakava on orienteeruv ning korraldajal on õigus teha võistluste ajakavas muudatusi.

Palume olla tähelepanelikud ja mõistvad.

Korraldusest:

Koerad peavad olema nõuetekohaselt vaktsineeritud. NB!!! KÕIKIDEL KOERTEL PEAB OLEMA KAASAS VET PASS JA SELLES KEHTIVAD VAKTSINEERIMISED!

http://kennelliit.ee/wp-content/uploads/2014/04/vaktsineerimisnõuded-alates-01.01.2016.pdf

Tulles ja minnes palun arvestage võistlevate koertega.

Koroonapiirangutega seoses oleme kohustatud kontrollima alates 18. eluaastast kõigi osalejate nakkusohutust. Selleks peab esitama COVID tõendi vaktsineerituse, läbipõdemise või varasemalt tehtud negatiivse testi tulemuse kohta. Aktsepteerime ka kohapeal tehtud kiirtesti vastust, test tuleb kaasa võtta osalejal endal. Sellisel juhul palume arvestada ka testi tegemisele kuluva ajaga.

Haigena palume koju jääda!

Kes soovivad oma sooritust pildistada või filmida, peavad soovi kooskõlastama peakorraldaja ja kohtunikuga.

Peakorraldaja Evely Palkman 566 477 22, evelypalkman@gmail.com

EVLÜ Karikas 2021 2. etapi võistlejad

KK1

  1. Astrid Mai Barsegjan ja East River VEO Be My Hawk, isane Ida-Euroopa lambakoer, 25.08.2019
  2. Eda Bauer ja BTWW Flavius / Wille, isane Šveitsi valge lambakoer, 25.05.2018, EVLÜ
  3. Kadri Merioja ja Andora, emane Saksa lambakoer, 12.04.2019
  4. Olga Petriläinen ja Margman Herman, isane Saksa lambakoer, 03.05.2019, Canis kool
  5. Andres Kaju ja Shellkit Ave Anne (Lenna), emane Šoti terjer, 20.10.2017, Kopli koerteklubi
  6. Hanna-Liisa Ella ja Star Light Son Flora, emane Kuldne retriiver, 07.10.2018, Koerteklubi Aktiiv
  7. Eve Selberg ja Born To Win Warrior Enthusiastic, isane Šveitsi valge lambakoer, 30.01.2015, EVLÜ
  8. Külli Treve ja Born to Win White Xcellent, isane Šveitsi valge lambakoer, 11.03.2017, EKSL, EVLÜ
  9. Ragnar Jaska ja Zhenevieva, emane Saksa lambakoer, 19.06.2018
  10. Andres Blank ja Aussenhaus Ulysa, emane Saksa lambakoer, 18.02.2018, SLÜ

KK2

  1. Jelena Kuprikova ja Born To Win White Cait, isane Šveitsi valge lambakoer, 18.03.2018, EVLÜ
  2. Hanna-Maria Zeilanova ja Ornatus Vitae Igra Prestolov, emane Dobermann, 13.05.2018, Professorite Koerteklubi
  3. Galina Murel ja Mustkoer Dolce Vita, emane Saksa lambakoer, 20.08.2019, Rakvere Koeraspordi Klubi

KK3

  1. Viljar Heide ja Born To Win White Cant, isane Šveitsi valge lambakoer, 18.03.2018, EVLÜ

EVLÜ Seeniorkarikas 2021 2. etapi võistlejad

  1. Hanna-Maria Zeilanova ja Art by Devilstar Extreme Endurance, isane Saksa pinscher, 24.07.2012, Professorite Koerteklubi (vanim osaleja)

EVLÜ Minikarikas 2021 2. etapi võistlejad

 I aste

  1. Stella Liinamäe ja Asemy Samurai no Tamashi, emane Shiba-inu, 06.11.2020
  2. Julia Estreich ja Ante Bellum Ordinary Extraordinary, emane Ameerika staffordshire terjer, 16.10.2020
  3. Monika Varter ja Lora, emane Saksa lambakoer, 14.02.2021 (noorim koer)
  4. Sonja Jõulu ja Estet Classic Nevena, emane Vene hurt, 08.12.2020
  5. Lauri Lõhmus ja VAXA, emane Amstaff, 23.01.2021

II aste

  1. Janar Tüür ja Kieferhof’s Duck Barkov, isane Nova Scotia retriiver, 24.06.2020, Eesti Nova Scotia Retriiverite Tõuühing
  2. Anu Ojase ja Margman Nesquicken, emane Saksa lambakoer, 16.01.2020
  3. Kadri Rooba ja Born to Win White Vanquish aka Kõu, isane Šveitsi valge lambakoer, 01.03.2020, EVLÜ
  4. Elis Kägu ja Zolly, emane Ida euroopa lambakoer, 21.06.2019, EVLÜ
  5. Andres Kaljas ja Born To Win White Orpheus / Puripuri, isane Šveitsi valge lambakoer, 09.06.2019, EVLÜ
  6. Krislin Pärt ja Born to win white Manchester, isane Šveitsi valge lambakoer, 24.04.2019, EVLÜ
  7. Ulvi Vinter ja Margarita Nigra Loreena “Luna”, emane Berni Alpi Karjakoer, 20.08.2020, Pärnu Koertekasvatajate Klubi
  8. Reet Reimann ja Margman Haron, isane Saksa lambakoer, 03.05.2019, Raplamaa koerteklubi
  9. Laili Ojaste ja Alhovaaran Oppipoika, isane Saksa lambakoer, 29.10.2020
  10. Hanna-Maria Zeilanova ja Violetta Kocma, emane Itaalia linnukoer, 21.07.2020

III aste

  1. Karin Lehari ja Casey, emane Šveitsi valge lambakoer, 30.03.2017, EVLÜ
  2. Kadri Rooba ja Born to Win Warrior Yong aka Välk, isane Šveitsi valge lambakoer, 09.05.2017, EVLÜ
  3. Andry Kikkull ja Tomland Teckel Fellow, isane Taks, 27.06.2018, PKKK
  4. Kairit Orgusaar ja Alf, isane Norra lunnikoer, 03.03.2019
  5. Pilleriin Vannus ja Estrellest Golden White Glow, isane Šveitsi valge lambakoer, 10.02.2020, EVLÜ
  6. Joanna Paabut ja Luna, emane segavereline, 06.07.2018, Põlvamaa Koerteklubi

EVLÜ Karikas 2021 aasta II etapp

Toimumisaeg: 11.09.2021 a. kl 09.00 (ajakava täpsustub)

Toimumiskoht: Tagadi Koerte Treeningkeskus https://tagadi.ee/

Asukoht kaardil: KAART

Võistlusklassid: KK1, KK2, KK3.

Eeskirjad: https://kennelliit.ee/wp-content/uploads/2019/12/KKK_51-01_2020_Kuulekuskoolituse_eeskiri.pdf

Kohtunik: Monika Rusing

Peakorraldaja: Evely Palkman

Osalustasu: EVLÜ liikmele 14 eurot, mitteliikmele 25 eurot

Pangakonto: MTÜ Eesti Valgete Lambakoerte Tõuühing EE602200221031956494 (Swedbank)

Registreerimise aeg: 22.08.- 04.09.2021

Registreerimine veebivormi kaudu: KARIKALE REGISTREERIMINE

Kontakt: Evely Palkman, evelypalkman@gmail.com, 566 477 22

www.valgelambakoer.ee

Võistlusel kehtivad antud ajahetkel vabariigi valitsuse poolt kehtestatud koroonaviiruse leviku tõkestamise piirangud. Vajadusel palume kanda maski ja olla valmis näitama koroonapassi.

Palume võistlejatelt mõistvat ja arvestavat suhtumist.

Jälgime 2 + 2 reeglit.

Haigena palume võistlusele mitte tulla!

Pealtvaatajatel palume seekord koju jääda.

EVLÜ Minikarikas 2021 aasta II etapp

Toimumisaeg: 11.09.2021 a. kl 13.00 (ajakava täpsustub)

Toimumiskoht: Tagadi Koerte Treeningkeskus https://tagadi.ee/

Asukoht kaardil: KAART

Võistlusklassid: Noorkoerte kuulekusastmetes 1, 2 ja 3

Eeskirjad: http://valgelambakoer.ee/koolitus/eeskirjad-ja-juhendid/noorkoerte-kuulekuse-eeskiri/

Kohtunik: Maire Õunmaa

Peakorraldaja: Evely Palkman

Osalustasu: EVLÜ liikmele 5 eurot, mitteliikmele 15 eurot

Pangakonto: MTÜ Eesti Valgete Lambakoerte Tõuühing EE602200221031956494 (Swedbank)

Registreerimise aeg: 22.08.- 04.09.2021

Registreerimine lõpeb 04.09.2021 või osalejate piirarvu täitumisel. Osalejate piirarv minikarikal on 20 võistluspaari.

Registreerimine veebivormi kaudu: MINIKARIKALE REGISTREERIMINE

Kontakt: Evely Palkman, evelypalkman@gmail.com, 566 477 22

www.valgelambakoer.ee

Võistlusel kehtivad antud ajahetkel vabariigi valitsuse poolt kehtestatud koroonaviiruse leviku tõkestamise piirangud. Vajadusel palume kanda maski ja olla valmis näitama koroonapassi.

Palume võistlejatelt mõistvat ja arvestavat suhtumist.

Jälgime 2 + 2 reeglit.

Haigena palume võistlusele mitte tulla!

Pealtvaatajatel palume seekord koju jääda.

EVLÜ Seeniorkarikas 2021 aasta II etapp

Toimumisaeg: 11.09.2021 a. kl 12.00 (ajakava täpsustub)

Toimumiskoht: Tagadi Koerte Treeningkeskus https://tagadi.ee/

Asukoht kaardil: KAART

Võistlusklassid: veteranide võistlus

Eeskirjad: http://valgelambakoer.ee/koolitus/eeskirjad-ja-juhendid/seeniorkarika-voistlusjuhend/

Kohtunik: Maire Õunmaa

Peakorraldaja: Evely Palkman

Osalustasu: EVLÜ liikmele 5 eurot, mitteliikmele 15 eurot

Pangakonto: MTÜ Eesti Valgete Lambakoerte Tõuühing EE602200221031956494 (Swedbank)

Registreerimise aeg: 22.08.- 04.09.2021

Registreerimine veebivormi kaudu: SEENIORKARIKALE REGISTREERIMINE

Kontakt: Evely Palkman  evelypalkman@gmail.com, 566 477 22

www.valgelambakoer.ee

Võistlusel kehtivad antud ajahetkel vabariigi valitsuse poolt kehtestatud koroonaviiruse leviku tõkestamise piirangud. Vajadusel palume kanda maski ja olla valmis näitama koroonapassi.

Palume võistlejatelt mõistvat ja arvestavat suhtumist.

Jälgime 2 + 2 reeglit.

Haigena palume võistlusele mitte tulla!

Pealtvaatajatel palume seekord koju jääda.

EVLÜ Karikas 2021 aasta I etapp/ EKL punktiarvestuse võistlus

Toimumisaeg: 08.05.2021 a.

Toimumiskoht: Eesti Koeraspordi Liit, Tartu Rotaxi treeningplats

Kohtunik: Marika Mikk

I karikas Ingrid-Olga Verliin ja Arabic z Pekla, 121 karikapunkti

isane belgia lambakoer malinois, sündinud 30.04.2014

II karikas Ingrid-Olga Verliin ja Akido Mali Goldest Danubius, 102 karikapunkti

isane belgia lambakoer malinois, sündinud 17.06.2017

III karikas Tõnu Elvelt ja Born To Win Warrior Terror, 100 karikapunkti

emane šveitsi valge lambakoer, sündinud 12.08.2016, EVLÜ

PARIM KIIRUS Ingrid-Olga Verliin ja Arabic z Pekla

PARIM ÜLDMULJE Ingrid-Olga Verliin ja Arabic z Pekla

KK1

I koht Birgit Piho ja Catori Gamora Dark Side Legion, 96 pt

emane austraalia kelpie, sündinud 15.10.2018, EVLÜ, KEKK

II koht Piret Brett ja Shellkit Cosmo Sheraton, 90 pt

isane airedale’ terjer, sündinud 25.10.2015

III koht Priit Vislapuu ja Golden Jaagram Kamelia, 88 pt

emane kuldne retriiver, sündinud 17.02.2017

4.-5. koht Urve Seedre ja Skylinedog Just Nebula, 87 pt

emane kuldne retriiver, sündinud 12.12.2016

4.-5. koht Krista Guseva ja Sessu, 87 pt

emane tõutu 15.05.2017, EKSL

6.-7. koht Kaarel Tuulis ja Luk Iz Nevskoy Troyki, 86 pt

isane šnautser, sündinud 11.12.2015

6.-7. koht Eve Selberg ja Born To Win Warrior Enthusiastic, 86 pt

isane šveitsi valge lambakoer, sündinud 30.01.2015, EVLÜ

8. koht Eda Bauer ja Born To Win Warrior Flavius, 79 pt

isane šveitsi valge lambakoer, sündinud 25.05.2018, EVLÜ

Aksel Weiler ja Dunerweer’s Beetlejuice, katkestas

isane belgia lambakoer malinois, sündinud 12.09.2018

KK2

I koht  Ingrid-Olga Verliin ja Akido Mali Goldest Danubius, 87 pt

isane belgia lambakoer malinois, sündinud 17.06.2017

II – III koht  Viljar Heide ja Born To Win White Cant, 82 pt

isane šveitsi valge lambakoer, sündinud 18.03.2018, EVLÜ

II – III koht Tiina Kattai ja Raftsman Black Princess, 82 pt

emane saksa bokser, sündinud 17.03.2016, EBÜ, EKSL

4. koht Jelena Kuprikova ja  ja Born To Win White Cait, 79 pt

isane šveitsi valge lambakoer, sündinud 18.03.2018, EVLÜ

 Tamara Vahtra-Aasmets ja Whisky vom Steinberg, ei osalenud

isane rotveiler, sündinud 05.08.2016

KK3

I koht Ingrid-Olga Verliin ja Arabic z Pekla, 96 pt

isane belgia lambakoer malinois, sündinud 30.04.2014

II koht Tõnu Elvelt ja Born To Win Warrior Terror, 75 pt

emane šveitsi valge lambakoer, sündinud 12.08.2016, EVLÜ

Raivo Midt ja Margman Derry Dakota, 64 pt

isane saksa lambakoer, sündinud 06.08.2018

EVLÜ Minikarikas 2021 1. etapi tulemused

I karikas Joanna Paabut ja Luna

emane tõutu, sündinud 06.07.2018, Põlvamaa Koerteklubi, 122 karikapunkti

II karikas Anneli Soovik ja Prico, 121,5 karikapunkti

isane pembroke’i walesi korgi , sündinud 06.05.2017

III karikas Maret Laur ja Lendy-Libella Ledven, 116 karikapunkti

emane austraalia lambakoer, sündinud 26.03.2017

Kutsikate ja noorkoerte 1. aste tulemused

I koht Kristi Lillemäe ja Nyima Ospara Ozeidy, 98,5 pt

emane tiibeti mastif, sündinud 12.12.2020

II koht Hanna-Maria Zeilanova ja Violetta  Kocma, 98 pt

emane itaalia lühikarvaline linnukoer, sündinud 21.07.2020

III koht  Piret Matto ja Messi / Grevik Flight Of Fancy, 97,5 pt

isane staffordshire’i bullterjer, sündinud 23.07.2020

PARIM KIIRUS Kairit Matto ja Roosimary Tormiöö Pikne

isane Jack Russell’ i terjer, sündinud 11.07.2020

PARIM TEMPERAMENT Terli-Tristina Laurits  ja Bayron

isane labradori retriiver, sündinud 02.04.2020

PARIM ÜLDMULJE Kristi Lillemäe ja Nyima Ospara Ozeidy

emane tiibeti mastif, sündinud 12.12.2020

4.-5. koht Kairit Matto ja Roosimary Tormiöö Pikne, 97,5pt

isane Jack Russell’ i terjer, sündinud 11.07.2020

4.-5. koht Jelena Paju ja Zakas Vilko Legenda / Zevs, 97,5pt

isane saksa lambakoer, sündinud 31.03.2020, EKSL

6. koht Pille-Riin Sarv ja Flora Oger Schloss, 97 pt

emane saksa lambakoer, sündinud 21.07.2020, EVLÜ, Valga KK, Põlvamaa KK, ESLÜ

7. koht Laili Ojaste ja Alhovaaran Oppipoika, 96 pt

isane saksa lambakoer, sündinud 29.10.2020

8.-9. koht Kirke Pärnaste ja Nala

emane saksa dogi, sündinud 09.06.2020, 95 pt

8.-9. koht Kati Kasak ja Mooncraft’s Join Me, 95 pt

emane staffordshire’i bullterjer, sündinud 04.06.2020

10. koht Terli-Tristina Laurits  ja Bayron, 94 pt

isane labradori retriiver, sündinud 02.04.2020

11. koht  Liis Rumm ja Donna, 93,5 pt

emane saksa bokser, sündinud 05.07.2020, EKSL

12. koht Marite Reinesberg ja Calvin Klein Woollycoat, 91 pt

isane pikakaravline kolli, sündinud 18.03.2020

13. koht Anu Raja ja Tõru, 90,5 pt

isane greyster, sündinud 14.05.2020, Baltosport

14. koht Airi Rüütli ja Born to Win Warrior Victoria, 90 pt

emane šveitsi valge lambakoer, sündinud 04.06.2020, EVLÜ

15. koht Stella-Ingrid Liinamäe ja Asemy Samurai no Tamashi, 87 pt

emane shiba-inu, sündinud 06.11.2020

16. koht Roosi Nemliher ja Sodelight Jennifer Aniston, 86,5 pt

emane kuldne retriiver, sündinud 03.11.2020

Kutsikate ja noorkoerte 2. aste tulemused

I koht Kadri Rooba ja Born To Win White Vanquish, 97, 5 pt

isane šveitsi valge lambakoer, sündinud 01.03.2020, EVLÜ

II koht Reimo Rehkli ja Bright Fox Incredible Cirilla, 97 pt

emane saksa pinšer, sündinud 03.01.2020

III koht Airi Rüütli ja Born to Win Warrior Siciliano, 95 pt

isane šveitsi valge lambakoer, sündinud 05.09.2019, EVLÜ

PARIM ÜLDMULJE ja PARIM KIIRUS Kristin Vähi ja Maru

isane Jack Russell’ i terjer, sündinud 28.09.2016

4. koht Toomas Tarve ja Eri Oger Schloss / Süsi, 94,5 pt

isane saksa lambakoer, sündinud 17.02.2020

5. koht Kristin Vähi ja Maru, 94 pt

isane Jack Russell’ i terjer, sündinud 28.09.2016

6. koht Airika Reigo ja Maleficent Dorian Gray, 93,5 pt

isane pikakarvaline saksa lambakoer, sündinud 04.04.2018

7.-8. koht Kaire Varrik ja Born To Win Warrior Viber, 93 pt

emane šveitsi valge lambakoer, sündinud 04.06.2020, EVLÜ

7.- 8. koht Merle Tokko ja Bestsnowpearls Theodor Regent, 93 pt

isane alaska malamuut, sündinud 11.04.2020

9. koht Sirley Viilik ja Estrellest Lion Angel, 92 pt

isane pikakarvaline saksa lambakoer, sündinud 21.04.2020, EKL, ESLKÜ

10. koht Pille-Riin Sarv ja Crystal Zone Amnesia, 89,5 pt

isane austraalia lambakoer, sündinud 15.04.2019, EVLÜ, Valga KK, Põlvamaa KK, ESLÜ

11. koht Maris Põkka ja Bongo, 87,5 pt

isane tõutu, sündinud 17.10.2019

Noorkoerte 3. aste

I koht Joanna Paabut ja Luna, 

emane tõutu, sündinud 06.07.2018, Põlvamaa Koerteklubi, 97 pt

II koht Anneli Soovik ja Prico, 121,5 karikapunkti

isane pembroke’i walesi korgi , sündinud 06.05.2017

III koht Maret Laur ja Lendy-Libella Ledven, 116 karikapunkti

emane austraalia lambakoer, sündinud 26.03.2017

PARIM ÜLDMULJE  Joanna Paabut ja Luna, 

emane tõutu, sündinud 06.07.2018, Põlvamaa Koerteklubi

PARIM KIIRUS Silvia Külasalu ja Born To Win White Rocky

isane šveitsi valge lambakoer, sündinud 31.08.2019, EVLÜ

4. koht Kristina Traks ja Kusti / Angelstone Gustavo, 90 pt

isane suuršnautser, sündinud 10.12.2018

5. koht Karin Lehari ja Casey, 88 pt

emane šveitsi valge lambakoer, sündinud 30.03.2017, Koerteklubi Koerus, EVLÜ

6. koht Anna-Kristiina Rikmann ja Tequila, 87 pt

emane ameerika staffordshire terjer, sündinud 12.12.2017

7. koht Leika Leemets ja Skye, 83,5 pt

emane tõutu, sündinud 18.03.2017

8. koht Silvia Külasalu ja Born To Win White Rocky, 80 pt

isane šveitsi valge lambakoer, sündinud 31.08.2019

9. koht Kairit Orgusaar ja Lillitas Alf, 74 pt

isane norra lunnikoer, sündinud 3.03.2019

10. koht Pille-Riin Sarv ja Lucky Lucy, 63 pt

emane tõutu, sündinud 20.02.2016, EVLÜ, Valga KK, Põlvamaa KK, ESLÜ

11. koht Berit Pähn ja Could It Be Magic Bohemian Tarn, 61,5

isane austraalia kelpie, sündinud 16.06.2019, ViLe koerteklubi

EVLÜ Seeniorkarikas 2021 1. etapi tulemused

09.05.2021

Kohtunik Marika Mikk

I koht ja seeniorkarikas Hanna-Maria Zeilanova ja Art By Devilstar Extreme Endurance

isane saksa pinšer, sündinud 24.07.2012, 99,5pt

II koht Birgit Piho ja Darwin

emane beagle, sündinud 22.04.2011, EVLÜ, KEKK, 97 pt

III koht Hanna-Maria Zeilanova ja Art By Devilstar Extreme Endurance

isane saksa pinšer, sündinud 24.07.2012

Parim temperament Hanna-Maria Zeilanova ja Art By Devilstar Extreme Endurance

isane saksa pinšer, sündinud 24.07.2012

Parim üldmulje Hanna-Maria Zeilanova ja Art By Devilstar Extreme Endurance

isane saksa pinšer, sündinud 24.07.2012

Vanim koer Darwinemane beagle, sündinud 22.04.2011

EVLÜ Minikarikas 2021 aasta I etapp

Toimumisaeg: 09.05.2021 a. kl 10.00 (ajakava täpsustub)

Toimumiskoht: Eesti Koeraspordi Liit, Tartu Rotaxi treeningplats http://www.koerasport.ee/treeningud/tartu/

Asukoht kaardil: KAART

Võistlusklassid: Noorkoerte kuulekusastmetes 1, 2 ja 3

Eeskirjad: http://valgelambakoer.ee/koolitus/eeskirjad-ja-juhendid/noorkoerte-kuulekuse-eeskiri/

Kohtunik: Marika Mikk

Peakorraldaja: Kadi Kreis

Osalustasu: EVLÜ liikmele 5 eurot, mitteliikmele 15 eurot

Pangakonto: MTÜ Eesti Valgete Lambakoerte Tõuühing EE602200221031956494 (Swedbank)

Registreerimise aeg: 14.- 30.04.2021

Registreerimine veebivormi kaudu: MINIKARIKALE REGISTREERIMINE

Registreerimine on lõppenud!

Kontakt: Kadi Kreis  kadi.kreis@gmail.com, 5285701

www.valgelambakoer.ee