Karikasari 2021

Kuulekuskoolitusvõistlused EVLÜ Karikas 2021, EVLÜ Minikarikas 2021 ja EVLÜ Seeniorkarikas 2021 toimuvas 08.-09.05.2021 Tartumaal, Kärknas.

EVLÜ Karikas 2021 aasta I etapp/ EKL punktiarvestuse võistlus

Toimumisaeg: 08.05.2021 a.

Toimumiskoht: Eesti Koeraspordi Liit, Tartu Rotaxi treeningplats

Kohtunik: Marika Mikk

I karikas Ingrid-Olga Verliin ja Arabic z Pekla, 121 karikapunkti

isane belgia lambakoer malinois, sündinud 30.04.2014

II karikas Ingrid-Olga Verliin ja Akido Mali Goldest Danubius, 102 karikapunkti

isane belgia lambakoer malinois, sündinud 17.06.2017

III karikas Tõnu Elvelt ja Born To Win Warrior Terror, 100 karikapunkti

emane šveitsi valge lambakoer, sündinud 12.08.2016, EVLÜ

PARIM KIIRUS Ingrid-Olga Verliin ja Arabic z Pekla

PARIM ÜLDMULJE Ingrid-Olga Verliin ja Arabic z Pekla

KK1

I koht Birgit Piho ja Catori Gamora Dark Side Legion, 96 pt

emane austraalia kelpie, sündinud 15.10.2018, EVLÜ, KEKK

II koht Piret Brett ja Shellkit Cosmo Sheraton, 90 pt

isane airedale’ terjer, sündinud 25.10.2015

III koht Priit Vislapuu ja Golden Jaagram Kamelia, 88 pt

emane kuldne retriiver, sündinud 17.02.2017

4.-5. koht Urve Seedre ja Skylinedog Just Nebula, 87 pt

emane kuldne retriiver, sündinud 12.12.2016

4.-5. koht Krista Guseva ja Sessu, 87 pt

emane tõutu 15.05.2017, EKSL

6.-7. koht Kaarel Tuulis ja Luk Iz Nevskoy Troyki, 86 pt

isane šnautser, sündinud 11.12.2015

6.-7. koht Eve Selberg ja Born To Win Warrior Enthusiastic, 86 pt

isane šveitsi valge lambakoer, sündinud 30.01.2015, EVLÜ

8. koht Eda Bauer ja Born To Win Warrior Flavius, 79 pt

isane šveitsi valge lambakoer, sündinud 25.05.2018, EVLÜ

Aksel Weiler ja Dunerweer’s Beetlejuice, katkestas

isane belgia lambakoer malinois, sündinud 12.09.2018

KK2

I koht  Ingrid-Olga Verliin ja Akido Mali Goldest Danubius, 87 pt

isane belgia lambakoer malinois, sündinud 17.06.2017

II – III koht  Viljar Heide ja Born To Win White Cant, 82 pt

isane šveitsi valge lambakoer, sündinud 18.03.2018, EVLÜ

II – III koht Tiina Kattai ja Raftsman Black Princess, 82 pt

emane saksa bokser, sündinud 17.03.2016, EBÜ, EKSL

4. koht Jelena Kuprikova ja  ja Born To Win White Cait, 79 pt

isane šveitsi valge lambakoer, sündinud 18.03.2018, EVLÜ

 Tamara Vahtra-Aasmets ja Whisky vom Steinberg, ei osalenud

isane rotveiler, sündinud 05.08.2016

KK3

I koht Ingrid-Olga Verliin ja Arabic z Pekla, 96 pt

isane belgia lambakoer malinois, sündinud 30.04.2014

II koht Tõnu Elvelt ja Born To Win Warrior Terror, 75 pt

emane šveitsi valge lambakoer, sündinud 12.08.2016, EVLÜ

Raivo Midt ja Margman Derry Dakota, 64 pt

isane saksa lambakoer, sündinud 06.08.2018

EVLÜ Minikarikas 2021 1. etapi tulemused

I karikas Joanna Paabut ja Luna

emane tõutu, sündinud 06.07.2018, Põlvamaa Koerteklubi, 122 karikapunkti

II karikas Anneli Soovik ja Prico, 121,5 karikapunkti

isane pembroke’i walesi korgi , sündinud 06.05.2017

III karikas Maret Laur ja Lendy-Libella Ledven, 116 karikapunkti

emane austraalia lambakoer, sündinud 26.03.2017

Kutsikate ja noorkoerte 1. aste tulemused

I koht Kristi Lillemäe ja Nyima Ospara Ozeidy, 98,5 pt

emane tiibeti mastif, sündinud 12.12.2020

II koht Hanna-Maria Zeilanova ja Violetta  Kocma, 98 pt

emane itaalia lühikarvaline linnukoer, sündinud 21.07.2020

III koht  Piret Matto ja Messi / Grevik Flight Of Fancy, 97,5 pt

isane staffordshire’i bullterjer, sündinud 23.07.2020

PARIM KIIRUS Kairit Matto ja Roosimary Tormiöö Pikne

isane Jack Russell’ i terjer, sündinud 11.07.2020

PARIM TEMPERAMENT Terli-Tristina Laurits  ja Bayron

isane labradori retriiver, sündinud 02.04.2020

PARIM ÜLDMULJE Kristi Lillemäe ja Nyima Ospara Ozeidy

emane tiibeti mastif, sündinud 12.12.2020

4.-5. koht Kairit Matto ja Roosimary Tormiöö Pikne, 97,5pt

isane Jack Russell’ i terjer, sündinud 11.07.2020

4.-5. koht Jelena Paju ja Zakas Vilko Legenda / Zevs, 97,5pt

isane saksa lambakoer, sündinud 31.03.2020, EKSL

6. koht Pille-Riin Sarv ja Flora Oger Schloss, 97 pt

emane saksa lambakoer, sündinud 21.07.2020, EVLÜ, Valga KK, Põlvamaa KK, ESLÜ

7. koht Laili Ojaste ja Alhovaaran Oppipoika, 96 pt

isane saksa lambakoer, sündinud 29.10.2020

8.-9. koht Kirke Pärnaste ja Nala

emane saksa dogi, sündinud 09.06.2020, 95 pt

8.-9. koht Kati Kasak ja Mooncraft’s Join Me, 95 pt

emane staffordshire’i bullterjer, sündinud 04.06.2020

10. koht Terli-Tristina Laurits  ja Bayron, 94 pt

isane labradori retriiver, sündinud 02.04.2020

11. koht  Liis Rumm ja Donna, 93,5 pt

emane saksa bokser, sündinud 05.07.2020, EKSL

12. koht Marite Reinesberg ja Calvin Klein Woollycoat, 91 pt

isane pikakaravline kolli, sündinud 18.03.2020

13. koht Anu Raja ja Tõru, 90,5 pt

isane greyster, sündinud 14.05.2020, Baltosport

14. koht Airi Rüütli ja Born to Win Warrior Victoria, 90 pt

emane šveitsi valge lambakoer, sündinud 04.06.2020, EVLÜ

15. koht Stella-Ingrid Liinamäe ja Asemy Samurai no Tamashi, 87 pt

emane shiba-inu, sündinud 06.11.2020

16. koht Roosi Nemliher ja Sodelight Jennifer Aniston, 86,5 pt

emane kuldne retriiver, sündinud 03.11.2020

Kutsikate ja noorkoerte 2. aste tulemused

I koht Kadri Rooba ja Born To Win White Vanquish, 97, 5 pt

isane šveitsi valge lambakoer, sündinud 01.03.2020, EVLÜ

II koht Reimo Rehkli ja Bright Fox Incredible Cirilla, 97 pt

emane saksa pinšer, sündinud 03.01.2020

III koht Airi Rüütli ja Born to Win Warrior Siciliano, 95 pt

isane šveitsi valge lambakoer, sündinud 05.09.2019, EVLÜ

PARIM ÜLDMULJE ja PARIM KIIRUS Kristin Vähi ja Maru

isane Jack Russell’ i terjer, sündinud 28.09.2016

4. koht Toomas Tarve ja Eri Oger Schloss / Süsi, 94,5 pt

isane saksa lambakoer, sündinud 17.02.2020

5. koht Kristin Vähi ja Maru, 94 pt

isane Jack Russell’ i terjer, sündinud 28.09.2016

6. koht Airika Reigo ja Maleficent Dorian Gray, 93,5 pt

isane pikakarvaline saksa lambakoer, sündinud 04.04.2018

7.-8. koht Kaire Varrik ja Born To Win Warrior Viber, 93 pt

emane šveitsi valge lambakoer, sündinud 04.06.2020, EVLÜ

7.- 8. koht Merle Tokko ja Bestsnowpearls Theodor Regent, 93 pt

isane alaska malamuut, sündinud 11.04.2020

9. koht Sirley Viilik ja Estrellest Lion Angel, 92 pt

isane pikakarvaline saksa lambakoer, sündinud 21.04.2020, EKL, ESLKÜ

10. koht Pille-Riin Sarv ja Crystal Zone Amnesia, 89,5 pt

isane austraalia lambakoer, sündinud 15.04.2019, EVLÜ, Valga KK, Põlvamaa KK, ESLÜ

11. koht Maris Põkka ja Bongo, 87,5 pt

isane tõutu, sündinud 17.10.2019

Noorkoerte 3. aste

I koht Joanna Paabut ja Luna, 

emane tõutu, sündinud 06.07.2018, Põlvamaa Koerteklubi, 97 pt

II koht Anneli Soovik ja Prico, 121,5 karikapunkti

isane pembroke’i walesi korgi , sündinud 06.05.2017

III koht Maret Laur ja Lendy-Libella Ledven, 116 karikapunkti

emane austraalia lambakoer, sündinud 26.03.2017

PARIM ÜLDMULJE  Joanna Paabut ja Luna, 

emane tõutu, sündinud 06.07.2018, Põlvamaa Koerteklubi

PARIM KIIRUS Silvia Külasalu ja Born To Win White Rocky

isane šveitsi valge lambakoer, sündinud 31.08.2019, EVLÜ

4. koht Kristina Traks ja Kusti / Angelstone Gustavo, 90 pt

isane suuršnautser, sündinud 10.12.2018

5. koht Karin Lehari ja Casey, 88 pt

emane šveitsi valge lambakoer, sündinud 30.03.2017, Koerteklubi Koerus, EVLÜ

6. koht Anna-Kristiina Rikmann ja Tequila, 87 pt

emane ameerika staffordshire terjer, sündinud 12.12.2017

7. koht Leika Leemets ja Skye, 83,5 pt

emane tõutu, sündinud 18.03.2017

8. koht Silvia Külasalu ja Born To Win White Rocky, 80 pt

isane šveitsi valge lambakoer, sündinud 31.08.2019

9. koht Kairit Orgusaar ja Lillitas Alf, 74 pt

isane norra lunnikoer, sündinud 3.03.2019

10. koht Pille-Riin Sarv ja Lucky Lucy, 63 pt

emane tõutu, sündinud 20.02.2016, EVLÜ, Valga KK, Põlvamaa KK, ESLÜ

11. koht Berit Pähn ja Could It Be Magic Bohemian Tarn, 61,5

isane austraalia kelpie, sündinud 16.06.2019, ViLe koerteklubi

EVLÜ Seeniorkarikas 2021 1. etapi tulemused

09.05.2021

Kohtunik Marika Mikk

I koht ja seeniorkarikas Hanna-Maria Zeilanova ja Art By Devilstar Extreme Endurance

isane saksa pinšer, sündinud 24.07.2012, 99,5pt

II koht Birgit Piho ja Darwin

emane beagle, sündinud 22.04.2011, EVLÜ, KEKK, 97 pt

III koht Hanna-Maria Zeilanova ja Art By Devilstar Extreme Endurance

isane saksa pinšer, sündinud 24.07.2012

Parim temperament Hanna-Maria Zeilanova ja Art By Devilstar Extreme Endurance

isane saksa pinšer, sündinud 24.07.2012

Parim üldmulje Hanna-Maria Zeilanova ja Art By Devilstar Extreme Endurance

isane saksa pinšer, sündinud 24.07.2012

Vanim koer Darwinemane beagle, sündinud 22.04.2011

EVLÜ Minikarikas 2021 aasta I etapp

Toimumisaeg: 09.05.2021 a. kl 10.00 (ajakava täpsustub)

Toimumiskoht: Eesti Koeraspordi Liit, Tartu Rotaxi treeningplats http://www.koerasport.ee/treeningud/tartu/

Asukoht kaardil: KAART

Võistlusklassid: Noorkoerte kuulekusastmetes 1, 2 ja 3

Eeskirjad: http://valgelambakoer.ee/koolitus/eeskirjad-ja-juhendid/noorkoerte-kuulekuse-eeskiri/

Kohtunik: Marika Mikk

Peakorraldaja: Kadi Kreis

Osalustasu: EVLÜ liikmele 5 eurot, mitteliikmele 15 eurot

Pangakonto: MTÜ Eesti Valgete Lambakoerte Tõuühing EE602200221031956494 (Swedbank)

Registreerimise aeg: 14.- 30.04.2021

Registreerimine veebivormi kaudu: MINIKARIKALE REGISTREERIMINE

Registreerimine on lõppenud!

Kontakt: Kadi Kreis  kadi.kreis@gmail.com, 5285701

www.valgelambakoer.ee