Karikasari 2020

Selgunud on EVLÜ Valge Võitja 2020, EVLÜ Väike Valge Võitja 2020 ja EVLÜ Väärikas Valge Võitja 2020.

2020 oli eriline, sest eriolukorra tõttu toimus vaid 2 karikaetappi .

Väga hea meel on

Uute KK1 ja KK2 võistlusklassi võistluspaaride üle!

Tiheda konkuretnsi üle noorkoerte klassis. Järelkasv on vägev !

Uue veteranvõistleja üle. Tore, et “vanad” tegijad on tagasi võistlusplatsil!

Karikad ja auhinnad anname üle 2020. aasta tunnustsuüritusel, mis peaks toimuma jaanuari lõpus või veebruari alguses .

Kummardus kõikidele osalejatele! Palju õnne võitjatele! Tuhat tänu karikasaraja korraldajatele!

EVLÜ KARIKAS 2020 – VALGE VÕITJA 2020

1 . Born To Win White CAIT Jelena Kuprikova KK1/KK2 x 96 109 205 1 .
2. Born To Win White CANT Viljar Heide KK1/KK2 x 90 95 185 2 .
3. Born To Win Warrior Enthusiastic Eve Selberg KK1 x x 75 75 3 .
4. Born To Win Warrior TERROR Tõnu Elvelt KK3 x 0 x x x
EVLÜ MINIKARIKAS 2020 – VÄIKE VALGE VÕITJA 2020
1 . Born To Win Warrior FLAVIUS Eda Bauer 3.aste x 112 119 231 1 .
2. Born To Win White CAITKEEPER Gerle Aljas 3.aste x 112 108 220 2 .
3. Born To Win White ROCKY Silvia Külasalu 2.aste x 105 112,5 217,5 3.
4. CASEY Karin Lehari 2.aste x 101 112 213 4.
5. Born To Win Warrior YONG Kadri Rooba 1.aste/2.aste x 98 111 209 5.
6. Born To Win Warrior Napoleon Terje Peramets 3.aste x x 106 106 6.
7. Born To Win White Manchester Krislin Pärt 1.aste x x 97,5 97,5 7.
8. Born To Win White Vanquich Kadri Rooba 1.aste x x 97 97 8.
9. Born To Win Warrior YOKO Merle Köidi 2.aste x 86 x 86 9.
EVLÜ SEENIORKARIKAS 2020 – VÄÄRIKAS VALGE VÕITJA 2020
1. Born To Win White LIGHTNING Janika Veermäe SEN x 90 92 182 1.

 

EVLÜ Karikas 2020 III etapp

03.10.2020 Tagadil

Kohtunik: MargotLuukas

Tulemused

I karikas Olga Verliin ja Arabic z Pekla, 121 karikapunkti,  isane belgia lambakoer, 30.04.2014

II karikas Madi Nõmm ja Custos Liminis Aragon, 118 karikapunkti, isane hovawart, 06.03.2015

III karikas Julia Knut ja Juger Edelweiss Nochnoy Forsazh,115 karikapunkti,  isane vene must terjer, 08.12.2014, Articus

PARIM KIIRUS Reet Sai ja Follow The Leader Lively Breeze, emane bordercollie, 18.06.2017

PARIM ÜLDMULJE Martin Siller ja Art by Devilstar Need for Speed /Speedy, emane saksa pinšer, 02.01.2016, A-koer

KK3

I koht Olga Verliin ja Arabic z Pekla, 96 pt,  isane belgia lambakoer, 30.04.2014

II koht Madi Nõmm ja Custos Liminis Aragon, 93 pt, isane hovawart, 06.03.2015

III koht Julia Knut ja Juger Edelweiss Nochnoy Forsazh, 90 pt, isane vene must terjer, 08.12.2014, Articus

  1. koht Sirli Kahar ja Estrellest Hot Latte, 85 ptemane saksa lambakoer, 21.10.2017, EKL, EVLÜ, ESLÜ

KK2

I koht Jelena Kuprikova ja Born To Win White Cait, 94 pt, isane šveitsi valge lambakoer, 18.03.2018, EVLÜ

II koht Jaanika Piir ja Rayntes Kartago, 92 pt, isane saksa lambakoer, 24.02.2014

III koht Kairi Liiv ja Estrellest Chic Caron, 90 pt, emane saksa lambakoer, 13.03.2017

  1. koht Reet Sai ja Follow The Leader Lively Breeze, 89 pt, emane bordercollie, 18.06.2017
  2. koht Viljar Heide ja Born To Win White Cant, 80 pt, isane šveitsi valge lambakoer, 18.03.2018, EVLÜ

Kert Lokotar-Reimann ja La’sambelles Garconne Exquis / Coco, 65 pt, emane prantsuse buldog, 15.04.2017, EKL, Koertekool ARON

EI OSALENUD Katrin Tamm ja Wunderstern Penelope, emane saksa lambakoer, 28.07.2018, Articus

KK1

I koht Martin Siller ja Art by Devilstar Need for Speed /Speedy, 96 pt emane saksa pinšer, 02.01.2016, A-koer

II koht Birgit Piho ja Dark Side Legion Catori Gamora, 94 pt, emane austraalia kelpie, 15.10.2018, EVLÜ, KEKK

III koht Hanna-Maria Zeilanova ja Ornatus Vitae Igra Prestolov, 93 pt, emane dobermann, 13.05.2018

  1. koht Anna Eespere ja Estrellest Jexe, 92 pt, emane saksa lambakoer, 08.01.2018, Estrellest
  2. koht Kaarel Tuulis ja Luk Iz Nevskoy Troyki, 89 pt, isane šnautser, 11.12.2015
  3. koht Julia Knut ja Juger Edelweiss Razvedka Boyem, 79 pt, emane vene must terjer, 09.05.2017, Articus
  4. koht Eve Selberg ja Born To Win Warrior Enthusiastic, 75 pt, isane šveitsi valge lambakoer, 30.01.2015, EVLÜ
  5. 8. koht Nele Reimets ja Estrellest Ööudu, 70 pt, isane saksa lambakoer, 17.07.2016

EVLÜ Seeniorkarikas 2020 III etapi tulemused

03.10.2020, Tagadil

Kohtunik: Margot Luukas

I koht ja PARIM ÜLDMULJEBirgit Piho ja Virus Vom Hause Diethelm, 100 pt, isane belgia lambakoer malinois, 14.01.2011, KEKK, EVLÜ

II koht ja  PARIM TEMPERAMENT Birgit Piho ja Bently, 95 pt, emane beagle, 22.04.2011, KEKK, EVLÜ

III koht ja VANIM KOER  Janika Veermäe ja Born To Win White Lightning / Välk, 92 pt, emane šveitsi valge lambakoer, 31.05.2010

EVLÜ Minikarikas 2020 III etapi tulemused

I karikas Hanna-Maria Zeilanova ja Norbon Hill Infinity Sherlock, 120 karikapunkti, isane labradori retriiver, 08.08.2019

II karikas Kairi Vender ja Erson Empire Bully / Enzo, 119,5 karikapunkti,,  isane staffordshire bull terrier, 10.08.2018

III karikas Eda Bauer ja Born To Win Warrior Flavius /Wille, 119 karikapunkti,, isane šveitsi valge lambakoer, 25.05.2018, EVLÜ

PARIM ÜLDMULJE Hanna-Maria Zeilanova ja Norbon Hill Infinity Sherlock, isane labradori retriiver, 08.08.2019

PARIM KIIRUS Silvia Külasalu ja Born To Win White Rocky, isane šveitsi valge lambakoer, 31.08.2019

NOORIM KOER Maria Poopuu ja Slash, isane segavereline, 23.04.2020

 I aste

I koht Maria Poopuu ja Slash, 99 pt, isane segavereline, 23.04.2020 

II koht Krislin Pärt ja Born To Win White Manchester,  97,5 pt, isane šveitsi valge lambakoer, 24.04.2019, EVLÜ

III koht Kadri Rooba ja Born to Win White Vanquish / Kõu 97 pt, isane šveitsi valge lambakoer, 01.03.2020, EVLÜ

  1. koht Merle Tokko ja Bestsnowpearls Theodor Regent, 96,5 pt, isane alaska malamuut, 11.04.2020
  2. koht Marit Ainsaar ja Bella Dorata La La Land, 96 pt, emane kuldne retriiver, 24.02.2020, Kuldsete Retriiverite Tõuühing, Retriiverite Tõuühing

II aste

I koht Silvia Külasalu ja Born To Win White Rocky, 97,5 pt, isane šveitsi valge lambakoer, 31.08.2019

II koht Karin Lehari ja Casey, 97 pt, emane šveitsi valge lambakoer, 30.03.2017, Koeraklubi Koerus

III koht Kadri Rooba ja Born to Win Warrior Yong / Välk, 96 pt, isane šveitsi valge lambakoer, 09.05.2017, EVLÜ

  1. koht Silver Traat ja Grevik Drogon,94 pt,  isane staffordshire bull terrier, 25.03.2019
  2. koht Maarja-Liis Reial ja Fidelitas Fides Ad Vitam Eirik, 92 pt, isane ameerika buldog, 13.11.2019
  3. koht Andres Kaju ja Shellkit Ave Anne / Lenna, 90 pt, emane šoti terjer, 20.10.2017
  4. koht Reet Reimann ja Margman Haron, 87 pt,  isane saksa lambakoer, 03.05.2019, Rapla Koerteklubi
  5. koht Leika Leemets ja Skye, 80 pt, emane segavereline, 18.03.2017

EI OSALENUD Liivi Kask ja Lucky, emane segavereline, 23.2.2017

III aste

I koht Hanna-Maria Zeilanova ja Norbon Hill Infinity Sherlock, 95 pt, isane labradori retriiver, 08.08.2019

II koht Kairi Vender ja Erson Empire Bully / Enzo, 94,5 pt,  isane staffordshire bull terrier, 10.08.2018

III koht Eda Bauer ja Born To Win Warrior Flavius /Wille, 94 pt, isane šveitsi valge lambakoer, 25.05.2018, EVLÜ

  1. koht Gerle Aljas ja Born To Win White Caitkeeper, 83 pt, emane šveitsi valge lambakoer, 18.03.2018, EVLÜ
  2. koht Terje Peramets ja Born To Win Warrior Napoleon / Jacky, 81 pt, isane šveitsi valge lambakoer, 13.12.2015, EVLÜ
  3. koht Katri-Lilian Pulst ja Figaron U Got Me, 71 pt, isane belgia lambakoer tervuene, 21.05.2019

 

AJAKAVA

EVLÜ Karikas, Minikarikas ja Seeniorkarikas 2020 III etapile laupäeval

03.10.2020 ESLÜ treeningkeskuses Tagadil, Harjumaal

Kaasa võistlusraamat (ainult KK) ning vaktsineerimist tõendav dokument.

KK1, KK2 ja KK3 koerte kiibikontroll toimub vahetult enne oma sooritust kohtuniku juuresolekul. Mitteametlikul võistlusel toimub kiibikontroll, registreerimine ja loosimine jooksvalt enne oma võistlusklassi platsiproovi algust.

KK1 koerajuhid peavad arvestama, et vahetult enne nende võistlusklassi algust toimub paugukatsega võistlused.

Palume kõigil võistlejatel kohal olla 30 min enne oma võistlusklassi platsiproovi algust!

Jooksuajaga emased koerad võistlevad viimastena!

PS! Korraldajal on vajaduse korral õigus teha võistluste ajakavas muudatusi.

09.00 KK3 võistlejate registreerimine, loosimine

09.05 – 09.15 platsiproov KK3

09.15 – 10.15 KK3, 4 võistluspaari

10.15 – 10.25 platsiproov KK2

10.25 – 12.00 KK2, 7 võistluspaari

12.00 – 12.10 platsiproov KK1

12.10 – 14.10 KK1, 8 võistluspaari

14.10 – 14.20 platsiproov seeniorid

14.20 – 15.00 Seeniorkarikas, 3 võistluspaari

15.10 EVLÜ Karikas ja Seeniorkarikas 2020 III etapi autasustamine

15.00 – 15.25 platsiproov Minikarika I, II, III aste

15.25 – 15.55 Minikarika I aste, 5 võistluspaari

15.55 – 17.05 Minikarika II aste, 9 võistluspaari

17.05 – 18.15 Minikarika III aste, 6 võistluspaari

18.30 Minikarikas 2020 III etapi autasustamine

 

Kohtumiseni laupäeval!

 

EVLÜ Karikas 2020 III etapp võistlejad

KK1

  1. Hanna-Maria Zeilanova ja Ornatus Vitae Igra Prestolov, emane dobermann, 13.05.2018
  2. Kaarel Tuulis ja Luk Iz Nevskoy Troyki, isane šnautser, 11.12.2015
  3. Anna Eespere ja Estrellest Jexe, emane saksa lambakoer, 08.01.2018, Estrellest
  4. Julia Knut ja Juger Edelweiss Razvedka Boyem, emane vene must terjer, 09.05.2017, Articus
  5. Nele Reimets ja Estrellest Ööudu, isane saksa lambakoer, 17.07.2016
  6. Eve Selberg ja Born To Win Warrior Enthusiastic, isane šveitsi valge lambakoer, 30.01.2015, EVLÜ
  7. Birgit Piho ja Dark Side Legion Catori Gamora, emane austraalia kelpie, 15.10.2018, EVLÜ, KEKK
  8. Martin Siller ja Art by Devilstar Need for Speed (Speedy), emane saksa pinšer, 02.01.2016, A-koer

KK2

  1. Jelena Kuprikova ja Born To Win White Cait, isane šveitsi valge lambakoer, 18.03.2018, EVLÜ
  2. Kairi Liiv ja Estrellest Chic Caron, emane saksa lambakoer, 13.03.2017
  3. Jaanika Piir ja Rayntes Kartago, isane saksa lambakoer, 24.02.2014
  4. Reet Sai ja Follow The Leader Lively Breeze, emane bordercollie, 18.06.2017
  5. Katrin Tamm ja Wunderstern Penelope, emane saksa lambakoer, 28.07.2018, Articus
  6. Viljar Heide ja Born To Win White Cant, isane šveitsi valge lambakoer, 18.03.2018, EVLÜ
  7. Kert Lokotar-Reimann ja La’sambelles Garconne Exquis / Coco, emane prantsuse buldog, 15.04.2017, EKL, Koertekool ARON


KK3

  1. Madi Nõmm ja Custos Liminis Aragon, isane hovawart, 06.03.2015
  2. Julia Knut ja Juger Edelweiss Nochnoy Forsazh, 80 pt, isane vene must terjer, 08.12.2014, Articus
  3. Sirli Kahar ja Estrellest Hot Latte, emane saksa lambakoer, 21.10.2017, EKL, EVLÜ, ESLÜ
  4. Olga Verliin ja Arabic z Pekla, isane belgia lambakoer, 30.04.2014

 

EVLÜ Seeniorkarikas 2020 III etapi võistlejad

  1. Janika Veermäe ja Born To Win White Lightning / Välk, emane šveitsi valge lambakoer, 31.05.2010 (vanim osaleja)
  2. Birgit Piho ja Bently, emane beagle, 22.04.2011, KEKK, EVLÜ
  3. Birgit Piho ja Virus Vom Hause Diethelm, isane belgia lambakoer malinois, 14.01.2011, KEKK, EVLÜ

 

EVLÜ Minikarikas 2020 III etapi võistlejad

I aste

  1. Merle Tokko ja Bestsnowpearls Theodor Regent, isane alaska malamuut, 11.04.2020
  2. Marit Ainsaar ja Bella Dorata La La Land, emane kuldne retriiver, 24.02.2020, Kuldsete Retriiverite Tõuühing, Retriiverite Tõuühing
  3. Kadri Rooba ja Born to Win White Vanquish / Kõu isane šveitsi valge lambakoer, 01.03.2020, EVLÜ
  4. Krislin Pärt ja Born To Win White Manchester,  isane šveitsi valge lambakoer, 24.04.2019, EVLÜ
  5. Maria Poopuu ja Slash, isane segavereline, 23.04.2020 (noorim koer)

II aste

  1. Liivi Kask ja Lucky, emane segavereline, 23.2.2017
  2. Leika Leemets ja Skye, emane segavereline, 18.03.2017
  3. Silvia Külasalu ja Born To Win White Rocky, isane šveitsi valge lambakoer, 31.08.2019
  4. Kadri Rooba ja Born to Win Warrior Yong / Välk, isane šveitsi valge lambakoer, 09.05.2017, EVLÜ
  5. Silver Traat ja Grevik Drogon, isane staffordshire bull terrier, 25.03.2019
  6. Reet Reimann ja Margman Haron, isane saksa lambakoer, 03.05.2019, Rapla Koerteklubi
  7. Andres Kaju ja Shellkit Ave Anne / Lenna, emane šoti terjer, 20.10.2017
  8. Maarja-Liis Reial ja Fidelitas Fides Ad Vitam Eirik, isane ameerika buldog, 13.11.2019
  9. Karin Lehari ja Casey, emane šveitsi valge lambakoer, 30.03.2017, Koeraklubi Koerus

III aste

  1. Katri-Lilian Pulst ja Figaron U Got Me, isane belgia lambakoer tervuene, 21.05.2019
  2. Eda Bauer ja Born To Win Warrior Flavius /Wille, isane šveitsi valge lambakoer, 25.05.2018, EVLÜ
  3. Hanna-Maria Zeilanova ja Norbon Hill Infinity Sherlock, isane labradori retriiver, 08.08.2019
  4. Kairi Vender ja Erson Empire Bully / Enzo, isane staffordshire bull terrier, 10.08.2018
  5. Terje Peramets ja Born To Win Warrior Napoleon / Jacky, isane šveitsi valge lambakoer, 13.12.2015, EVLÜ
  6. Gerle Aljas ja Born To Win White Caitkeeper, emane šveitsi valge lambakoer, 18.03.2018, EVLÜ

 

EVLÜ Karikas 2020 aasta III etapp/ EKL punktiarvestuse võistlus

Registreerimine on lõppenud!

Toimumisaeg: 03.10.2020 a. kl 09.00 (ajakava täpsustub)

Toimumiskoht: Tagadi koerte treeningkeskuses, Harjumaal https://tagadi.ee/et/kontakt

Asukoht kaardil: https://goo.gl/maps/LRVFzmA2PZFnSNrJ8

Võistlusklassid: KK1, KK2, KK3.

Eeskirjad: https://kennelliit.ee/wp-content/uploads/2019/12/KKK_51-01_2020_Kuulekuskoolituse_eeskiri.pdf

Kohtunik: Margot Luukas http://www.sportkoer.com/prox/person/92/Margot-Luukas/

Peakorraldaja: Mari Mangusson

Osalustasu: EVLÜ liikmele 14 eurot, mitteliikmele 25 eurot

Pangakonto: MTÜ Eesti Valgete Lambakoerte Tõuühing EE602200221031956494 (Swedbank)

Registreerimise aeg: 15.-27.09.2020

Registreerimine veebivormi kaudu: KARIKALE REGISTREERIMINE

Kontakt: Mari Mangusson marimangusson@gmail.com, 5265178

EVLÜ Minikarikas 2020 aasta III etapp

Toimumisaeg: 03.10.2020 a. Orienteeruvalt kl 13.00 (ajakava täpsustub)

Toimumiskoht: Tagadi koerte treeningkeskuses, Harjumaal https://tagadi.ee/et/kontakt

Asukoht kaardil: https://goo.gl/maps/LRVFzmA2PZFnSNrJ8

Võistlusklassid: Noorkoerte kuulekusastmetes 1, 2 ja 3

Eeskirjad: http://valgelambakoer.ee/koolitus/eeskirjad-ja-juhendid/noorkoerte-kuulekuse-eeskiri/

Kohtunik: Margot Luukas http://www.sportkoer.com/prox/person/92/Margot-Luukas/

Peakorraldaja: Mari Mangusson

Osalustasu: EVLÜ liikmele 5 eurot, mitteliikmele 15 eurot

Pangakonto: MTÜ Eesti Valgete Lambakoerte Tõuühing EE602200221031956494 (Swedbank)

Registreerimise aeg: 15.-27.09.2020 või osalejate piirarvu täitumisel. Piirarv on 20 koera.

Registreerimine veebivormi kaudu: MINIKARIKALE REGISTREERIMINE

Kontakt: Mari Mangusson marimangusson@gmail.com, 5265178

EVLÜ Seeniorkarikas 2020 aasta III etapp

Toimumisaeg: 03.10.2020 a. Orienteeruvalt kl 13.00 (ajakava täpsustub)

Toimumiskoht: Tagadi koerte treeningkeskuses, Harjumaal https://tagadi.ee/et/kontakt

Asukoht kaardil: https://goo.gl/maps/LRVFzmA2PZFnSNrJ8

Võistlusklassid: veteranide võistlus

Eeskirjad: http://valgelambakoer.ee/koolitus/eeskirjad-ja-juhendid/seeniorkarika-voistlusjuhend/

Kohtunik: Margot Luukas http://www.sportkoer.com/prox/person/92/Margot-Luukas/

Peakorraldaja: Mari Mangusson

Osalustasu: EVLÜ liikmele 5 eurot, mitteliikmele 15 eurot

Pangakonto: MTÜ Eesti Valgete Lambakoerte Tõuühing EE602200221031956494 (Swedbank)

Registreerimise aeg: 15.-27.09.2020

Registreerimine veebivormi kaudu: REGISTREERIMINE SEENIORKARIKALE

Kontakt: Mari Mangusson marimangusson@gmail.com, 5265178

 

 

EVLÜ Karikas 2020 II etapi tulemused

Karikaarvestus

I karikas Julia Knut ja Juger Edelweiss Nochnoy Forsazh, 105 karikapunkti, isane vene must terjer, 08.12.2014, Articus

II karikas Terje Peramets ja Tarmasty Francesca Agera, 100 karikapunkti, emane itaalia Corso, 04.01.2013

III karikas Airika Roosma ja Ringokris Melian Othar, 99 karikapunkti,  isane kuldne retriiver, 14.10.2016

PARIM KIIRUS Jelena Kuprikova ja Born To Win White Cait, isane šveitsi valge lambakoer, 18.03.2018, EVLÜ

PARIM ÜLDMULJE Martin Siller ja Art by Devilstar Need for Speed (Speedy), 88 pt, emane saksa pinšer, 02.01.2016, A-koer

KK1

I koht Jelena Kuprikova ja Born To Win White Cait, 96 pt isane šveitsi valge lambakoer, 18.03.2018, EVLÜ

II koht Hanna-Maria Zeilanova ja Ornatus Vitae Igra Prestolov, 95 pt, emane dobermann, 13.05.2018

III koht Viljar Heide ja Born To Win White Cant, 90 pt, isane šveitsi valge lambakoer, 18.03.2018, EVLÜ

IV koht Julia Knut ja Juger Edelweiss Razvedka Boyem, 89 p, temane vene must terjer, 09.05.2017, Articus

V koht Martin Siller ja Art by Devilstar Need for Speed (Speedy), 88 pt, emane saksa pinšer, 02.01.2016, A-koer

VI kohtAiri Kruusmaa ja Rayntes Poseidon, 81 pt, isane saksa lambakoer, 08.03.2018, ESLÜ, IPSON, Articus, EKSL

Tiina Haapsal ja Margman Lisanna, 55 pt, emane saksa lambakoer pikakarvaline, 02.10.2019, Margman 

KK2

I koht Airika Roosma ja Ringokris Melian Othar, 84 pt isane kuldne retriiver, 14.10.2016

Tiina Haapsal ja Wunderstern Pippa, emane saksa lambakoer pikakarvaline, 28.07.2018, Wunderstern, ei osalenud

KK3

I koht Julia Knut ja Juger Edelweiss Nochnoy Forsazh, 80 pt, isane vene must terjer, 08.12.2014, Articus

II koht Terje Peramets ja Tarmasty Francesca Agera, 75 pt emane itaalia Corso, 04.01.2013

Tõnu Elvelt ja Born To Win Warrior Terror, 68 pt, emane šveitsi valge lambakoer, 12.08.2016, EVLÜ


EVLÜ Seeniorkarikas 2020 II etapi tulemused

I koht  ja PARIM ÜLDMULJE Kristi Roosvald ja Neliss Warrior Soul, 97 pt, emane beauceron, 25.09.2011

II koht ja PARIM TEMPERAMENT Janika Veermäe ja Born To Win White Lightning / Välk, 90 pt, emane šveitsi valge lamba koer, 31.05.2010 (vanim osaleja)

EVLÜ Minikarikas 2020 2. etappi tulemused

05.09.20, Harjumaal

Kohtunik Monika Rusing

 

Karikaarvestus

I koht Hanna-Maria Zeilanova ja Oxfride Levis, 124 karikapunkti, isane rottweiler, 06.04.2019

II koht Kairi Vender ja Erzon Empire Bully, 123 karikapunkti, isane staffordshire bull terrier, 10.08.2018

III koht Katri-Lilian Pulst ja Figaron U Got Me, 120 karikapunkti, isane belgia lambakoer tervueren, 21.05.2019

 

PARIM KIIRUS Kairi Vender ja Erzon Empire Bully, isane staffordshire bull terrier, 10.08.2018

PARIM ÜLDMULJE Hanna-Maria Zeilanova ja Oxfride Levis, isane rottweiler, 06.04.2019

 I aste

I koht Kadri Rooba ja Born to Win Warrior Yong / Välk, 98 pt,m  isane šveitsi valge lambakoer, 09.05.2017, EVLÜ

II koht Johanna Papson ja Hugo, isane bullterjer, 94 pt, 12.02.2020 (noorim koer)

III koht Toomas Tarve ja Eri Oger Schloss, 92 pt, emane saksa lambakoer, 17.02.2020

IV – V koht Marit Ainsaar ja Bella Dorata La La Land, 91 ptemane kuldne retriiver, 24.02.2020, Kuldsete Retriiverite Tõuühing, Retriiverite Tõuühing

IV – V koht Merle Mändmaa ja Estrellest Hetty Hera, 91 pt, emane saksa lambakoer, 25.03.2020

 

II aste

 

I koht Maarja-Liis Reial ja Fidelitas Fides Ad Vitam Eirik, 92 pt, isane ameerika buldog, 13.11.2019

II koht Silvia Külasalu ja Born To Win White Rocky, 90 pt,  isane šveitsi valge lambakoer, 31.08.2019

III koht Kairit Orgusaar ja Lillitas Alf, 88 pt, isane norra lunnikoer, 03.03.2019

IV koht Leika Leemets ja Skye, emane segavereline, 87 pt, 18.03.2017

V koht Karin Lehari ja Casey, emane šveitsi valge lambakoer, 30.03.2017, 86 pt, Koeraklubi Koerus

VI koht Hedda Lippus ja Freya, emane ameerika staffordshire terjer, 85 pt, 20.03.201

VII koht Andres Kaju ja Shellkit Ave Anne / Lenna, emane šoti terjer, 75 pt, 20.10.2017

VIII koht Merle Köidi ja Born To Win Warrior Yoko, 71 pt, emane šveitsi valge lambakoer, 09.05.2019, EVLÜ

IX koht Sandra Ashilevi ja Dreamberry Pinkie Pie, 70 pt, emane ameerika staffordshire terjer, 25.11.2018

III aste

I koht Hanna-Maria Zeilanova ja Oxfride Levis, 99 pt, isane rottweiler, 06.04.2019

II koht Kairi Vender ja Erzon Empire Bully, 98 pt, isane staffordshire bull terrier, 10.08.2018

III koht Katri-Lilian Pulst ja Figaron U Got Me, 95 pt, isane belgia lambakoer tervueren, 21.05.2019

IV koht Kaarel Tuulis ja šnautser Luki, 94 pt, isane šnautser, 11.12.2015

V koht Hanna-Maria Zeilanova ja Norbon Hill Infinity Sherlock, 93 pt, isane labradori retriiver, 08.08.2019

VI – VII koht Eda Bauer ja Born To Win Warrior Flavius /Wille, 87 pt, isane šveitsi valge lambakoer, 25.05.2018, EVLÜ

VI – VII koht Gerle Aljas ja Born To Win White Caitkeeper, 87 pt, emane šveitsi valge lambakoer, 18.03.2018, EVLÜ

VIII koht Anna-Kristiina Rikmann ja Bandolero, 86 pt isane ameerika staffordshire terjer, 18.08.2017

AJAKAVA

EVLÜ Karikas 2020, EVLÜ Seeniorkarikas 2020, EVLÜ Minikarikas 2020 II etapp

05.09.2020

EVLÜ Karikas 2020 II etapp

Kohtunik: Monika Rusing

Alates 09.30 KK1 võistlejate registreerimine, kiibikontroll, loosimine  

09.50 – 10.00 KK1 platsi proov

10.00 – 11.45 KK1, 7 võistluspaari

11.00 – 11.45 KK2 ja KK3 võistlejate registreerimine, kiibikontroll, loosimine

11.45 – 11.55 KK2 ja KK3 platsi proov

11.55 – 12.25 KK2, 2 võistluspaari

12.25 – 13.10 KK3, 3 võistluspaari

Jooksuajaga emased võistlevad viimasena. Palume sellest korraldajatele esimesel võimalusel teada anda!

13.45 EVLÜ Karikas 2020 II etapi autasustamine

EVLÜ Seeniorkarikas 2020 II etapp

Kohtunik: Monika Rusing

12.50 – 13.10 Seeniorkarika võistlejate registreerimine, kiibikontroll, loosimine

13.10 – 13.15 Seeniorkarika platsi proov

13.15 – 13.45 Seeniorkarikas, 2 võistluspaari

13.55 EVLÜ Seeniorkarikas 2020 II etapi autasustamine

EVLÜ Minikarikas 2020 II etapp

Kohtunik: Monika Rusing

Alates 13.15 Minikarikas 1. ja 2. astme registreerimine, kiibikontroll, loosimine

13.55 – 14.00 Minikarika 1. astme platsi proov

14.00 – 14.40 Minikarikas  1.aste, 5 võistluspaari

14.40 – 14.50 Minikarika 2. astme platsi proov

14.50 – 16.40 Minikarikas 2.aste, 9 võistluspaari

16.00 – 16.40 Minikarika 3. astme registreerimine, kiibikontroll, loosimine

16.40 – 18:35 Minikarikas 3. aste, 8 koera 

18.45 Minikarikas 2020 II etapi autasustamine

 

PS! Korraldajal on õigus teha võistluste ajakavas muudatusi.

Palume olla tähelepanelikud ja mõistvad.

Korraldusest:

Koerad peavad olema nõuetekohaselt vaktsineeritud. NB!!! KÕIKIDEL KOERTEL PEAB OLEMA KAASAS VET PASS JA SELLES KEHTIVAD VAKTSINEERIMISED!

http://kennelliit.ee/wp-content/uploads/2014/04/vaktsineerimisnõuded-alates-01.01.2016.pdf

Palume kohal olla vähemalt 30 minutit enne oma võistluse algust.

Kuna samal ajal toimub Ironman spordivõistlus ja paljud teed ning tänavad on suletud, siis palume eelnevalt oma teekond võistlusplatsile üle vaadata ning varuda natuke rohkem aega.

Parkimisel jälgige korraldajate märguandeid ja juhiseid. Tulles ja minnes palun arvestage võistlevate koertega.

Kes soovivad oma sooritust pildistada või filmida, peavad soovi kooskõlastama peakorraldaja ja kohtunikuga.

Pealtvaatajatel palume võistlejatega arvestada ja neid ning võistlevaid koeri mitte segada.

Peakorraldaja Evely Palkman 566 477 22, evelypalkman@gmail.com

 

EVLÜ Karikas 2020 2. etapi võistlejad

KK1

  1. Jelena Kuprikova ja Born To Win White Cait, isane šveitsi valge lambakoer, 18.03.2018, EVLÜ
  2. Hanna-Maria Zeilanova ja Ornatus Vitae Igra Prestolov, emane dobermann, 13.05.2018
  3. Julia Knut ja Juger Edelweiss Razvedka Boyem, emane vene must terjer, 09.05.2017, Articus
  4. Airi Kruusmaa ja Rayntes Poseidon, isane saksa lambakoer, 08.03.2018, ESLÜ, IPSON, Articus, EKSL
  5. Martin Siller ja Art by Devilstar Need for Speed (Speedy), emane saksa pinšer, 02.01.2016, A-koer
  6. Viljar Heide ja Born To Win White Cant, isane šveitsi valge lambakoer, 18.03.2018, EVLÜ
  7. Tiina Haapsal ja Margman Lisanna, emane saksa lambakoer pikakarvaline, 02.10.2019, Margman 

KK2

  1. Airika Roosma ja Ringokris Melian Othar, isane kuldne retriiver, 14.10.2016
  2. Tiina Haapsal ja Wunderstern Pippa, emane saksa lambakoer pikakarvaline, 28.07.2018, Wunderstern

KK3

  1. Julia Knut ja Juger Edelweiss Nochnoy Forsazh, isane vene must terjer, 08.12.2014, Articus
  2. Tõnu Elvelt ja Born To Win Warrior Terror, emane šveitsi valge lambakoer, 12.08.2016, EVLÜ
  3. Terje Peramets ja Tarmasty Francesca Agera, emane itaalia Corso, 04.01.2013

 

EVLÜ Seeniorkarikas 2020 2. etapi võistlejad

  1. Janika Veermäe ja Born To Win White Lightning / Välk, emane šveitsi valge lambakoer, 31.05.2010 (vanim osaleja)
  2. Kristi Roosvald ja Neliss Warrior Soul, emane beauceron, 25.09.2011

EVLÜ Minikarikas 2020 2. etapi võistlejad

 I aste

  1. Johanna Papson ja Hugo, isane bullterjer, 12.02.2020 (noorim koer)
  2. Marit Ainsaar ja Bella Dorata La La Land, emane kuldne retriiver, 24.02.2020, Kuldsete Retriiverite Tõuühing, Retriiverite Tõuühing
  3. Toomas Tarve ja Eri Oger Schloss, emane saksa lambakoer, 17.02.2020
  4. Kadri Rooba ja Born to Win Warrior Yong / Välk, isane šveitsi valge lambakoer, 09.05.2017, EVLÜ
  5. Merle Mändmaa ja Estrellest Hetty Hera, emane saksa lambakoer, 25.03.2020

II aste

  1. Merle Köidi ja Born To Win Warrior Yoko, emane šveitsi valge lambakoer, 09.05.2019, EVLÜ
  2. Silvia Külasalu ja Born To Win White Rocky, isane šveitsi valge lambakoer, 31.08.2019
  3. Leika Leemets ja Skye, emane segavereline, 18.03.2017
  4. Hedda Lippus ja Freya, emane ameerika staffordshire terjer, 20.03.2019
  5. Karin Lehari ja Casey, emane šveitsi valge lambakoer, 30.03.2017, Koeraklubi Koerus
  6. Andres Kaju ja Shellkit Ave Anne / Lenna, emane šoti terjer, 20.10.2017
  7. Kairit Orgusaar ja Lillitas Alf, isane norra lunnikoer, 03.03.2019
  8. Maarja-Liis Reial ja Fidelitas Fides Ad Vitam Eirik / Eirik, isane ameerika buldog, 13.11.2019
  9. Sandra Ashilevi ja Dreamberry Pinkie Pie, emane ameerika staffordshire terjer, 25.11.2018

III aste

  1. Hanna-Maria Zeilanova ja Oxfride Levis, isane rottweiler, 06.04.2019
  2. Hanna-Maria Zeilanova ja Norbon Hill Infinity Sherlock, isane labradori retriiver, 08.08.2019
  3. Katri-Lilian Pulst ja Figaron U Got Me, isane belgia lambakoer tervueren, 21.05.2019
  4. Eda Bauer ja Born To Win Warrior Flavius /Wille, isane šveitsi valge lambakoer, 25.05.2018, EVLÜ
  5. Kaarel Tuulis ja šnautser Luki, isane šnautser, 11.12.2015
  6. Anna-Kristiina Rikmann ja Bandolero, isane ameerika staffordshire terjer, 18.08.2017
  7. Kairi Vender ja Erzon Empire Bully, isane staffordshire bull terrier, 10.08.2018
  8. Gerle Aljas ja Born To Win White Caitkeeper, emane šveitsi valge lambakoer, 18.03.2018, EVLÜ

Registreerimine on lõppenud!

 

EVLÜ Karikas 2020 aasta II etapp (I etapp ei toimunud)

Toimumisaeg: 05.09.2020 a. kl 09.00 (ajakava täpsustub)

Toimumiskoht: Politsei- ja piirivalvekolledži teenistuskoerte koolituskeskus

Tilgu tee 53, 76925, Meriküla, Harku vald, Harju maakond

Asukoht kaardil: https://goo.gl/maps/78VeS1LQbECpapcE7

Võistlusklassid: KK1, KK2, KK3.

Kohtunik: Monika Rusing http://www.sportkoer.com/prox/person/65/Monika-Rusing/

Peakorraldaja: Evely Palkman

Osalustasu: EVLÜ liikmele 14 eurot, mitteliikmele 25 eurot

Pangakonto: MTÜ Eesti Valgete Lambakoerte Tõuühing EE602200221031956494 (Swedbank)

Registreerimise aeg: 14.-30.08.2020

Registreerimine veebivormi kaudu: REGISTREERIMINE KARIKALE

Kontakt: Evely Palkman evelypalkman@gmail.com, 56647722

 

EVLÜ Seeniorkarikas 2020 aasta II etapp (I etapp ei toimunud)

Toimumisaeg: 05.09.2020. Orienteeruvalt 11.30 (ajakava täpsustub)

Toimumiskoht: Politsei- ja piirivalvekolledži teenistuskoerte koolituskeskus

Tilgu tee 53, 76925, Meriküla, Harku vald, Harju maakond

Asukoht kaardil: https://goo.gl/maps/78VeS1LQbECpapcE7

Võistlusklassid: veteranide võistlus

Kohtunik: Monika Rusing http://www.sportkoer.com/prox/person/65/Monika-Rusing/

Peakorraldaja: Evely Palkman

Osalustasu: EVLÜ liikmele 5 eurot, mitteliikmele 15 eurot

Pangakonto: MTÜ Eesti Valgete Lambakoerte Tõuühing EE602200221031956494 (Swedbank)

Registreerimise aeg: 14.-30.08.2020

Registreerimine veebivormi kaudu: Seeniorkarikale registreerimine

Kontakt: Evely Palkman evelypalkman@gmail.com, 56647722

 

EVLÜ Minikarikas 2020 aasta II etapp (I etapp ei toimunud)

Toimumisaeg: 05.09.2020. Orienteeruvalt kl 13.00 (ajakava täpsustub)

Toimumiskoht: Politsei- ja piirivalvekolledži teenistuskoerte koolituskeskus

Tilgu tee 53, 76925, Meriküla, Harku vald, Harju maakond

Asukoht kaardil: https://goo.gl/maps/78VeS1LQbECpapcE7

Võistlusklassid: Noorkoerte kuulekus astmetes 1, 2 ja 3

Kohtunik: Monika Rusing http://www.sportkoer.com/prox/person/65/Monika-Rusing/

Peakorraldaja: Evely Palkman

Osalustasu: EVLÜ liikmele 5 eurot, mitteliikmele 15 eurot

Pangakonto: MTÜ Eesti Valgete Lambakoerte Tõuühing EE602200221031956494 (Swedbank)

Registreerimise aeg: 14.- 30.08.2020 või osalejate piirarvu täitumisel. Piirarv on 20 koera.

Registreerimine veebivormi kaudu: MINIKARIKALE REGISTREERIMINE

Kontakt: Evely Palkman evelypalkman@gmail.com, 56647722

Platsi asukoht. Pildil plats nr 1 (vasakul):

 

Kuulekuskoolituse karikasari EVLÜ KARIKAS 2020, EVLÜ SEENIORKARIKAS 2020 ja EVLÜ MINIKARIKAS 2020

09.05.2020 KK võistlus EVLÜ Karikas, EVLÜ Seeniorkarikas ja EVLÜ Minikarikas 1. etapp, Tartumaal, EKSL koolitusplatsil. Kohtunik Marika Mikk. Võistlus jääb eriolukorra tõttu ära.

05.09.2020 KK võistlusEVLÜ Karikas, EVLÜ Seeniorkarikas ja EVLÜ Minikarikas 2. etapp, Harjumaal. Kohtunik Monika Rusing

03.10.2020 KK võistlus (EKL punktiarvestuse võistlus) EVLÜ Karikas, EVLÜ Seeniorkarikas ja EVLÜ Minikarikas 3. etapp, Harjumaal. Kohtunik Margot Luukas