EVLÜ Minikarikas 2021 1. etapi ajakava ja osalejad

NB! Muutsime võistlejate saabumise aegu. Palume tulla väiksemates gruppides, kelle vahel loosime võistlusjärjekorra, võimaldame platsi proovi ja kontrollime kiipe.

Aeg: 09.05.21

Koht: EKSL Tartu Rotaxi plats (Vasula) KAART

Plats asub Rotaxi Vasula lihapoe kõrval 🙂 Maramaa küla, Tartu

Tartu-Jõgeva (Piibe mnt) sõites Tartu kesklinnast ca 10 km, veidi enne Kärkna risti ja Kärkna puhkekohta.Tartu poolt tulles jääb paremat kätt ja on maanteelt näha.

Kohtunik: Marika Mikk

EVLÜ Minikarikas 2021 1. etapi ajakava ja võistlejad

9.30 Noorkoerte 1.astme võistluspraarid nr 1.-6. kiibikontroll, loosimine, platsiproov.

10.30 Noorkoerte 1.astme võistluspraarid nr 7.-12. kiibikontroll, loosimine, platsiproov.

11.30 Noorkoerte 1.astme võistluspraarid nr 13.-16. kiibikontroll, loosimine, platsiproov.

10.00 – 13.30. Noorkoerte 1.astme võistlus, 16 võistluspaari

13.30 Noorkoerte 1.astme autasustamine

13.00 Noorkoerte 2.astme võistluspaarid 1.-5. kiibikontroll, loosimine, platsiproov.

14.00 Noorkoerte 2.astme võistluspaarid 6.-11. kiibikontroll, loosimine, platsiproov.

13.45 – 15.45 Noorkoerte 2.astme võistlus, 11 võistluspaari

16.00 Noorkoerte 2.astme autasustamine

15.30 Noorkoerte 3.astme võistluspaaride 1.-5. kiibikontroll, loosimine, platsiproov.

16.30 Noorkoerte 3.astme võistluspaaride 6.-11. kiibikontroll, loosimine, platsiproov.

16.15 Noorkoerte 3.astme võistlus, 11 võistluspaari

19.15 Noorkoerte 3. astme autasustamine

NB!!! KÕIKIDEL KOERTEL PEAB OLEMA KAASAS VET PASS JA SELLES KEHTIVAD VAKTSINEERIMISED!

JOOKSUAJAGA EMASED SAAVAD OSALEDA VIIMASTENA!

Palun teatage jooksuajaga emasest korraldajale esimesel võimalusel.

Palume järgida koroonaviiruse leviku piiramiseks kehtestatud nõudeid.

Kandke võistlusele tulles maski (võistlusel ei pea maski kandma). Registreerimisel, loosimisel, kiibikontrollis ja võistlusel oma järjekorda oodates järgige 2 + 2 reeglit.

Võimalusel saabuge võistlusele mitte rohkem kui 30 minutit enne oma võistluse algust.

Korraldajatel on õigus ajakava muuta. Palun jälgige võimalikke ajakava muudatusi www.valgelambakoer.ee

Kutsikate ja noorkoerte 1. aste

Saabumine 9.30

1. Anu Raja ja Tõru

isane greyster, sündinud 14.05.2020, Baltosport

2. Hanna-Maria Zeilanova ja Violetta  Kocma

emane itaalia lühikarvaline linnukoer, sündinud 21.07.2020

3. Pille-Riin Sarv ja Flora Oger Schloss

emane saksa lambakoer, sündinud 21.07.2020, EVLÜ, Valga KK, Põlvamaa KK, ESLÜ

4. Piret Matto ja Messi / Grevik Flight Of Fancy

isane staffordshire’i bullterjer, sündinud 23.07.2020

5. Kristi Lillemäe ja Nyima Ospara Ozeidy

emane tiibeti mastif, sündinud 12.12.2020

6. Liis Rumm ja Donna

emane saksa bokser, sündinud 05.07.2020, EKSL

Saabumine 10.30

7. Laili Ojaste ja Alhovaaran Oppipoika

isane saksa lambakoer, sündinud 29.10.2020

8. Marite Reinesberg ja Calvin Klein Woollycoat

isane pikakaravline kolli, sündinud 18.03.2020

9. Kairit Matto ja Roosimary Tormiöö Pikne

isane Jack Russell’ i terjer, sündinud 11.07.2020

10. Jelena Paju ja Zakas Vilko Legenda / Zevs

isane saksa lambakoer, sündinud 31.03.2020, EKSL

11. Kirke Pärnaste ja Nala

emane saksa dogi, sündinud 09.06.2020

12. Kati Kasak ja Mooncraft’s Join Me

emane staffordshire’i bullterjer, sündinud 04.06.2020

Saabumine 11.30

13. Airi Rüütli ja Born to Win Warrior Victoria

emane šveitsi valge lambakoer, sündinud 14.05.2020, EVLÜ

14. Terli-Tristina Laurits  ja Bayron 

isane labradori retriiver, sündinud 02.04.2020

15. Stella-Ingrid Liinamäe ja Asemy Samurai no Tamashi

emane shiba-inu, sündinud 06.11.2020

16. Roosi Nemliher ja Sodelight Jennifer Aniston

emane kuldne retriiver, sündinud 03.11.2020

Kutsikate ja noorkoerte 2. aste

Saabumine 13.00

1. Pille-Riin Sarv ja Crystal Zone Amnesia

isane austraalia lambakoer, sündinud 15.04.2019, EVLÜ, Valga KK, Põlvamaa KK, ESLÜ

2. Maris Põkka ja Bongo

isane tõutu, sündinud 17.10.2019

3. Merle Tokko ja Bestsnowpearls Theodor Regent

isane alaska malamuut, sündinud 11.04.2020

4. Kadri Rooba ja Born To Win White Vanquish

isane šveitsi valge lambakoer, sündinud 01.03.2020, EVLÜ

5. Kaire Varrik ja Born To Win Warrior Viber

emane šveitsi valge lambakoer, sündinud 04.06.2020, EVLÜ

Saabumine 14.00

6. Airika Reigo ja Maleficent Dorian Gray

isane pikakarvaline saksa lambakoer, sündinud 04.04.2018

7. Sirley Viilik ja Estrellest Lion Angel

isane pikakarvaline saksa lambakoer, sündinud 21.04.2020, EKL, ESLKÜ

8. Reimo Rehkli ja Bright Fox Incredible Cirilla

emane saksa pinšer, sündinud 03.01.2020

9. Airi Rüütli ja Born to Win Warrior Siciliano

isane šveitsi valge lambakoer, sündinud 05.09.2019, EVLÜ

10. Toomas Tarve ja Eri Oger Schloss / Süsi

emane saksa lambakoer, sündinud 17.02.2020

11. Kristin Vähi ja Maru

isane Jack Russell’ i terjer, sündinud 28.09.2016

Noorkoerte 3. aste

Saabumine 15.30

1. Berit Pähn ja Could It Be Magic Bohemian Tarn

isane austraalia kelpie, sündinud 16.06.2019, ViLe koerteklubi

2. Leika Leemets ja Skye

emane tõutu, sündinud 18.03.2017

3. Joanna Paabut ja Luna

emane tõutu, sündinud 06.07.2018, Põlvamaa Koerteklubi

4. Pille-Riin Sarv ja Lucky Lucy

emane tõutu, sündinud 20.02.2016, EVLÜ, Valga KK, Põlvamaa KK, ESLÜ

5. Karin Lehari ja Casey

emane šveitsi valge lambakoer, sündinud 30.03.2017, Koerteklubi Koerus

Saabumine 16.30

6. Anneli Soovik ja Prico

isane pembroke’i walesi korgi , sündinud 06.05.2017

7. Kristina Traks ja Kusti / Angelstone Gustavo

isane suuršnautser, sündinud 10.12.2018

8. Anna-Kristiina Rikmann ja Tequila

emane ameerika staffordshire terjer, sündinud 12.12.2017

9. Maret Laur ja Lendy-Libella Ledven

emane austraalia lambakoer, sündinud 26.03.2017

10. Silvia Külasalu ja Born To Win White Rocky

isane šveitsi valge lambakoer, sündinud 31.08.2019

11. Kairit Orgusaar ja Lillitas Alf

isane norra lunnikoer, sündinud 3.03.2019