SK Meister 2013

Sõnakuulelikkuse võistlus EVLÜ Klubi SK Meister 2013

15.juunil 2013 IPSONi treeningplatsil, Keilas.

Kohtunik pr. Anu Oks

Liikumisjuht pr. Katrin Rinaldo (EVÕI, VÕI, AVA)

Liikumisjuht pr. Margot Luukas (ALG)

Tiitel EVLÜ Klubi SK Meister 2013 anti välja punktiarvestuses parima tulemuse saavutanud šveitsi valgele lambakoerale.

EVLÜ Klubi SK Meistrid 2013 sõnakuulelikkuses on šveitsi valge lambakoer White Gold Dream Bonny ja Mihkel Rikas!

sk meister 13

TULEMUSED

ERIVÕITJAKLASS

  1. Tending Eagle-Eyed ja koerajuht Anne Tammiksalu SK-EVÕI, 294 punkti, I järk ja 1.koht
  2. Maeglin Hurricane ja koerajuht Natalja Garastsenko SK-EVÕI, 283 punkti, I järk ja 2.koht
  3. Born to Win From Amber Lat ja koerajuht Svetlana Zolotnikova SK-EVÕI, 235 punkti, II järk ja 3.koht
  4. Amazing Grace of Shamrock Field ja koerajuht Helena Trus SK-EVÕI, 226,5 punkti, II järk ja 4.koht

evoi13

VÕITJAKLASS

  1. White Gold Dream Bonny ja koerajuht Mihkel Rikas SK-VÕI, 282 punkti, I järk ja 1.koht
  2. Lord Garold ja koerajuht Aire Allpere SK-VÕI, 254 punkti, II järk ja 2.koht
  3. Cossaks Zelda Power ja koerajuht Karin Lassmann SK-VÕI, 249 punkti, II järk ja 3.koht
  4. Mona ja koerajuht Janne Koots SK-VÕI, 200 punkti, III järk ja 4.koht
  5. Inglisilm Greta Nuuskurnina ja koerajuht Leelet Kivioja 165 punkti ja järguta

voi13

AVAKLASS

  1. White Gold Dream Alfix ja koerajuht Margot Luukas SK-AVA, 163,5 punkti, I järk ja 1.koht, AVA > VÕI
  2. Born to Win White Keykeeper ja koerajuht Kersti Pink SK-AVA, 145,5 punkti, II järk ja 2.koht
  3. Meiepere Golden Light ja koerajuht Rando Komi SK-AVA, 131,5 punkti, III järk ja 3.koht
  4. Starworkers Risky Business ja korajuht Aet Toose SK-AVA, 119,5 punkti, III järk ja 4.koht

ava13

ALGKLASS

  1. Karjapeni Aussie ja koerajuht Karin Lassmann SK-ALG, 173,5 punkti, I järk ja 1.koht, ALG > AVA
  2. Norbon Hill Bell Olive Nuare ja koerajuht Argo Priivits SK-ALG, 168,5 punkti, I järk ja 2.koht, ALG > AVA
  3. Wind Chart Alternative Mambo ja koerajuht Liina Kümnik SK-ALG, 146,5 punkti, II järk ja 3.koht
  4. Landzett Coyboy from Finland ja Annika Parv SK-ALG, 142,5 punkti, II järk ja 4.koht
  5. Muki ja koerajuht Andres Võsa SK-ALG, 136 punkti, III järk ja 5.koht
  6. Sebastian ja koerajuht Triinu Hommuk SK-ALG, 128 punkti, III järk ja 6.koht
  7. Edenbridge Very Expected Orion ja koerajuht Aivar Piiriste SK-ALG, 119 punkti ja 7.koht
  8. Ridon Hennet Gwen Stefani ja koerajuht Markus Pärn 94,5 punkti ja järguta

alg13

MITTEAMETLIKUD KLASSID

DEBÜÜTKLASS

  1. Aresvuma Yutanga Hayati ja koerajuht Anna Kuzmina 166 punkti, I järk ja 1.koht
  2. Posse ja koerajuht Kaili Penu 162 punkti, I järk ja 2.koht
  3. Aurora ja koerajuht Julia Plamus 161,5 punkti, I järk ja 3.koht
  4. Novella ja koerajuht Margus Mägi 159,5 punkti, II järk ja 4.koht
  5. Newton ja koerajuht Marion Mägi, 149 punkti, II järk ja 5.koht
  6. Rambo ja koerajuht Regina Tomson 142,5 punkti, II järk ja 6.koht
  7. Milli ja koerajuht Triin Soha 107,5 punkti, III järk ja 7.koht

deb13

KUTSIKAKLASS

  1. Scarlet Bevy Jr Buckeye jakoerajuht Triin Koppel 98 punkti ja 1.koht
  2. Forest Fan Wild Rose ja koerajuht Berit Sass 97 punkti ja 2.koht
  3. Amir ja koerajuht Edith Reinmann 96 punkti ja 3.koht
  4. Joy ja koerajuht Piret Viigisalu 95 punkti ja 4.koht
  5. Rolli ja koerajuht Liisa Prööm 92 punkti ja 5.koht
  6. Miss Miracle ja koerajuht Anti Puusepp 83 punkti ja 6.koht

kuts13

JUUNIORKOERAJUHT

  1. Ridon Hennet Gwen Stefani ja koerajuht Markus Pärn 95 punkti ja 1.koht

jun13

Palju õnne osalejatele ja suurimad tänud kohtunikule Anu Oksale ning sügav kummardus kogu korraldusmeeskonnale!