SK Meister 2011

Sõnakuulelikkuse võistlus EVLÜ Klubi SK Meister 2011

02.juulil 2011 Sisekaitseakadeemia Politsei- ja Piirivalvekolledži Teenistuskoerte Koolituskeskuse platsil  Murastes Harjumaal

Kohtunik pr. Kaidi Juurik

Liikumisjuht pr. Katrin Rinaldo

Tiitel EVLÜ Klubi SK Meister 2011 anti välja punktiarvestuses parima tulemuse saavutanud šveitsi valgele lambakoerale.

EVLÜ Klubi SK Meistrid 2011 sõnakuulelikkuses on šveitsi valge lambakoer White Gold Dream Bonny ja Mihkel Rikas!

skmeister

 Pilte üritusest näeb siit!

TULEMUSED:

ALGKLASS

  1. Heleros Egeriaja koerajuht Agle Oissar SK-ALG, 186,5 punkti, I järk ja 1.koht
  1. Fiona ja koerajuht Marika Samlik, SK-ALG, 169 punkti, I järk ja 2.koht, üleminek avaklassi
  1. Estrellest Hurmuri Hundiin ja koerajuht Anu Oks, SK-ALG, 162,5 punkti, I järk ja 3.koht
  1. Koerustükk Red Dingo Indie ja koerajuht Ove Laars, SK-ALG, 133 punkti, III järk ja 4. koht
  1. Eaglemount Maya Bernadetta ja koerajuht Livia Kask, SK-ALG, 128 punkti, III järk ja 5.koht
  1. Ridon Hennet Gwen Stefani ja koerajuht Markus Pärn diskvalifitseeritud
  2. Lola ja koerajuht Kei Kvarnstorm ei osalenud

alg

AVAKLASS

  1. Mona ja koerajuht Janne Koots SK-AVA, 155,5 punkti, II järk ja 1.koht
  1. White Gold Dream Alfix ja koerajuht Margot Luukas SK-AVA, 139,5 punkti, III järk ja 2.koht
  1. Pipi ja koerajuht Piret Teng SK-AVA, 104 punkti, III järk ja 3.koht

ava

VÕITJAKLASS

  1. Cossaks Zelda Power ja koerajuht Karin Lassmann SK-VÕI, 280,5 punkti, I järk ja 1.koht
  1. Melin Lee Daw Thin Tarass ja koerajuht Eliko Melb SK-VÕI, 255,5 punkti, II järk ja 2.koht
  1. Folt-Point-Pollach Bako ja koerajuht Helena Trus SK-VÕI, 248,5 punkti, II järk ja 3.koht
  1. White Gold Dream Bonny ja koerajuht Mihkel Rikas SK-VÕI, 248 punkti, II järk ja 4.koht, EVLÜ Klubi SK Meister 2011
  1. Inglisilm Greta Nuuskurnina ja koerajuht Leelet Kivioja 163,5 punkti ja järguta
  1. Estrellest Lisette ja koerajuht Anu Oks 143 punkti ja järguta


7. Estrellest La Rocco ja koerajuht Urve Kallavus 142,5 punkti ja järguta

voi

ERIVÕITJAKLASS

  1. Tending Eagle-Eyed ja koerajuht Anne Tammiksalu SK-EVÕI, 306,5 punkti, I järk ja 1.koht
  1. Quickstep Of Skyrocket ja koerajuht Marika Kuusman SK-EVÕI, 289 punkti, I järk ja 2.koht
  1. Amazing Grace Of Shamrock Field ja koerajuht Helena Trus SK-EVÕI, 266,5 punkti, I järk ja 3.koht
  1. Born to Win Amber Lat ja koerajuht Svetlana Zolotnikova SK-EVÕI, 252 punkti, II järk ja 4.koht
  1. Mango Rico Roar Aron Lexus ja koerajuht Aljo Pärn SK-EVÕI, 229 punkti, II järk ja 5.koht

evoi

MITTEAMETLIK DEBÜÜTKLASS

  1. Lola ja koerajuht Kei Kvarnstrom 198 punkti, I järk ja 1.koht


2. Gaby ja koerajuht Jaana Järsk 196 punkti, I järk ja 2.koht


3. Karjapeni Fast ja Furious ja koerajuht Kärt Maanas-Luhavee 195 punkti, I järk ja 3.koht

  1. Laara ja koerajuht Katrin Rinaldo 193 punkti, I järk ja 4.-5.koht


5. Shella ja koerajuht Jevgenia Hlõstova 193 punkti, I järk ja 4.-5.koht


6. Grete ja koerajuht Kätri Keerd 168 punkti, I järk ja 6.koht


7. Hippuliinan Kaukomieli ja koerajuht Anneli Kass ei osalenud

debyyt

Palju õnne kõikidele tublidele võistlejatele!

Suurimad tänud kõikidele, tänu kellele sujus võistluse korraldus suurepäraselt:

kohtunik Kaidi Juurik

liikumisjuht Katrin Rinaldo

liikumisjuhi abi Mario Rinaldo

võistlusplats Aljo Pärn

veterinaar Helena Trus

sekretariaat Liia Juhani, Õie Soovik ja Kristjan Rikas

Samuti täname võistluse sponsorit AS Bramham Trade ja Bosse lemmikloomapoodi!