Karikasari 2015

EVLÜ Karikas 2015 VALGED VÕITJAD

I Created For You Arabesque ja Denis Nikitin, 90 pt

II Born To Win White Target ja Kersti Pink, 86 pt

III White Gold Dream Carry ja Piret Kork, 85 pt

 

EVLÜ Minikarikas 2015 VALGED VÕITJAD

I Born To Win Warrior Enthusiastic JA Priit Sagar, 172,5 pt

II Born To Win White Zeus ja Liivi Ley, 115 pt

III Born To Win White Zorro ja Monika Laneman, 110,5 pt

  1. Born To Win Warrior Danger ja Mari Mangusson, 95 pt
  2. Born To Win Warrior Devil ja Tanel Matsi, 94,5 pt
  3. Born To Win Warrior Franco ja Maksim Matjušin, 89 pt
  4. Born To Win Warrior Gaia ja Siret Vilba, 84 pt

EVLÜ Karikas 2015 1. etapp toimus 09.05.2015 Tartus, klubi URAN Pajuvitsa plats

Kohtunik Marika Mikk

I  Alison ja Anne Soovik

II  Bently ja Birgit Piho

III Agi Loretta Lucia ja Esta Ratnik

Parim kiirus Alison ja Anne Soovik

Parim üldmulje Bently ja Birgit Piho

2015_1_karikas

KK3

I  Alison ja Anne Soovik 75 pt tõutu, 21.09.2008

2015_1_karikas_kk3

KK2

I  Bently ja Birgit Piho 82 pt beagle, 22.04.2012

Goldylock’s Loves Charlotta ja Meeli Eismann 45 pt kuldne retriiver, 09.07.2009

2015_1_karikas_kk2

KK1

I Agi Loretta Lucia ja Esta Ratnik 90 pt SLK, 11.06.2013

II Magni Nominis Umbra S Almaznogo Ostrova ja Enely Sööt 89 pt ameerika staffordshire terjer, 16.09.2010

III–IV Margman Taboo ja Kristina Kübar 87 pt SLK, 01.11.2012

III–IV Rohara Star Ressi ja Kristina Lepp 87 pt alaska malamuut, 26.04.2012

  1. White Gold Dream Carry ja Piret Kork 85 pt šveitsi valge lambakoer, 26.03.2011
  1. Flutwelle Uller ja Karolin Teeveer 76 pt SLK, 21.06.2013

2015_1_karikaskk1

EVLÜ Minikarikas 2015 1. etapp toimus 09.05.2015 Tartus, klubi URAN Pajuvitsa plats

Kohtunik Marika Mikk

I Tõru ja Birgit Piho

II Born To Win White Zeus ja Liivi Ley

III Schwarz Geist Eshli ja Jana Juhkam

Parim kiirus Arabic z Pekla ja Ingrid-Olga Verliin

 

Parim üldmulje Tõru ja Birgit Piho

Noorimad osalejad Flutwelle Wanda ja Flutwelle Winky

Tubli koerajuht (kohtuniku eripreemia) Karmel Saar (8-aastane)

2015_1__mini3

  1. aste

I Tõru ja Birgit Piho 98,5 pt tõutu, 15.07.2013

II Born To Win White Zeus ja Liivi Ley 90 pt šveitsi valge lambakoer, 18.10.2013

III Schwarz Geist Eshli ja Jana Juhkam 89 pt SLK, 24.11.2013

  1. Donna ja Naima Margus 81,5 pt tõutu, 05.05.2013
  1. aste

I Nordic Passion Play Moon Sparkle ja Kadi Keskpalu 96 pt siberi husky, 02.02.2012

II Arabic z Pekla ja Ingrid-Olga Verliin belgia lambakoer malinois, 30.04.2014 96 pt

III Akira ja Kerli Kurvits 95 pt tõutu, 02.07.2013

  1. Francis ja Kadri Zirnask 91 pt Itaalia corso, 21.11.2013
  1. Estrellest Hurmuri Coffi ja Pille-Riin Sarv 83,5 SLK, 19.11.2009
  1. Ocean Brizo Ausytė /Briiz/ ja Marge Rebane 83 pt austraalia lambakoer, 22.03.14
  1. Born To Win Warrior Archer ja Janne Susi 52 pt šveitsi valge lambakoer, 28.02.2014

2015_1_mini2

  1. aste

I Komentajan Aniline “Felicity“ ja Birgit Piho 100 pt belgia lambakoer malinois

II Riko ja Jana Mängli 99 pt labrador retriiver, 21.06.2013

III Oruallika Hot Wheels Cortina/Lotte ja Karmel Saar 98,5 pt jack russel terjer, 16.11.2014

  1. Flutwelle Winky ja Anni Renno 98,5 pt SLK, 07.12.14

5.-6. Frosty Charm Fute Farin ja Anu Raja 98 pt beauceron, 16.06.2014

5.-6. Flutwelle Wanda ja Ene Vöörmann 98 pt SLK, 07.12.14

  1. Black Brilliant ja Artur Palk 97 pt cane corso

8.-9. Husquisher Wildfire (Wifi) ja Mario Kadastik 96,5 pt siberi husky, 02.10.2014

8.-9. Heleros Xrandon ja Reet Pärn 96,5 pt SLK, 08.04.14

  1. Faiter Erfolg Nils ja Aare Pehk 95,5 pt rottweiler, 25.07.2014
  1. Dessi ja Tiina Floren 87 pt SLK, 15.08.2014
  1. Sofi ja Reelika Loops 84,5 pt kuldne retriiver, 02.10.2014
  1. Deffy ja Ave Ehavald 78,5 pt SLK, 15.08.2014

2015_1_mini1

EVLÜ Karikas 2015 2. etapp 15.08.2015 Harjumaal, Tabasalus

Kohtunik Tatjana Tšernjakova

TULEMUSED

I Unerschrocken Zarita ja Raimo Lander, 109 pt, saksa lambakoer

II Margman Namza “Bacardi” ja Lehar Laurits, 106 pt, saksa lambakoer

III Bently ja Birgit Piho 96 pt, beagle

KK3

I Unerschrocken Zarita ja Raimo Lander 84 pt, saksa lambakoer

II Margman Namza “Bacardi” ja Lehar Laurits 81 pt, saksa lambakoer

KK2

I Bently ja Birgit Piho 81 pt, beagle

II Teobalt Sterne – Held ja Aljo Pärn 76 pt, inglise bullterjer

III Estrellest Jacinda Josette ja Varju Kuusemets 74 pt, saksa lambakoer

  1. Born To Win White Target ja Kersti Pink 71 pt, šveitsi valge lambakoer

KK1

I Created For You Arabesque ja Denis Nikitin 90 pt, šveitsi valge lambakoer

II Dobgun’s Birger Jarl ja Leela Nõu 89 pt, dobermann

III Heleros Odelia ja Einar Hansing 88 pt, saksa lambakoer

  1. Magni Nominis Umbra S Almaznogo Ostrova ja Enely Sööt 87 pt, ameerika Staffordshire’i terjer
  1. Double Flame Jamie Shine ja Kaidi Kobar 84 pt, kuldne retriiver
  1. Angelstone Unison Perfect ja Olga Lomovtseva 72 pt, suuršnautser

Disk. Phoenix Emperor Power Spice ja Jaanika Kuldmaa, suuršnautser

15.08.2015 toimus kutsikate ja noorkoerte kuulekusvõistluse EVLÜ Minikarikas 2015 2. etapp Harjumaal, Tabasalus

Kohtunik Tatjana Tšernjakova

TULEMUSED

I Peak River Fab Cratt ja Ene Rand 118 pt, austraalia lambakoer

II Komentajan Aniline “Felicity”ja Birgit Piho 113,5 pt, belgia lambakoer Malinois

III Karolegotto Jalisa ja Age Antsov 113 pt, romagna veekoer

Parim kiirus Karolegotto Jalisa ja Age Antsov, romagna veekoer

Parim üldmulje Komentajan Aniline “Felicity”ja Birgit Piho 113,5 pt, belgia lambakoer Malinois

Noorim osaleja Born to Win Warrior Gaia, šveitsi valge lambakoer

  1. aste

I Peak River Fab Cratt ja Ene Rand 93 pt, austraalia lambakoer

II Karolegotto Jalisa ja Age Antsov 88 pt, romagna veekoer

III Fiskaras Bellisimo “Luffy” ja Gerlit Kahar 76 pt, ameerika Staffordshire’i terjer

  1. Tõru ja Birgit Piho 74 pt, segavereline

2.aste

I Komentajan Aniline “Felicity”ja Birgit Piho 98,5 pt, belgia lambakoer Malinois

II Mia ja Kärt Peterson 98 pt, segavereline

III Born to Win White Zorro ja Monika Laneman 95,5 pt, šveitsi valge lambakoer

  1. Miliisin Lurjuz McTudor ja Hanna-Maria Zeilanova 93 pt, lancashire heeler
  1. Artur ja Grete Martha Laan 91,5 pt, Jack Russell terjer

6.Husquisher Wildfire ja Mario Kadastik 90 pt, siberi husky

7.-8. Estrellest Hurmuri Coffi ja Pille-Riin Sarv 88 pt, saksa lambakoer

7.-8. Bring To Reason Bella Loore ja Eva Orav 88 pt, kuldne retriiver

  1. Frosty Charm Fute Fafnir ja Anu Raja 87 pt, beauceron
  1. aste

I Born To Win Warrior Danger ja Mari Mangusson 95 pt, šveitsi valge lambakoer

II Born To Win Warrior Devil ja Tanel Matsi 94,5 pt, šveitsi valge lambakoer

III Ominous Nom-Nom Dragon S Almaznogo Ostrova ehk “Dragon” ja Gerlit Kahar 93 pt, ameerika Staffordshire’i terjer

  1. Born To Win Warrior Enthusiastic ja Priit Sagar 92,5 pt, šveitsi valge lambakoer
  1. Born to Win Warrior Gaia ja Siret Vilba 84 pt, šveitsi valge lambakoer

2015 minikarikas 2.etapp

Pildil on

BTWW Devil 1. astme II koht

BTWW Zorro 2. astme III koht

BTWW Danger 1. astme I koht

 

10.10. 2015 toimus kuulekusvõsitluse EVLÜ Karikas 2015 3. etapp.

Kohtunik oli Anu Oks.

TULEMUSED

I – II Laisa Oger Schloss ja Lea Tõnismäe

I- II Unerschrocken Zarita ja Raimo Lander

III Dobgun´s Birger Jarl ja Leela Nõu

PARIM KIIRUS Laisa Oger Schloss ja Lea Tõnismäe

PARIM ÜLDMULJE Legrant Land Campary Flox ja Liisa Zjabrikova

KK3

  1. – 2. Laisa Oger Schloss ja Lea Tõnismäe, 80 pt
  2. – 2. Unerschrocken Zarita ja Raimo Lander, 80 pt
  3. Dobgun´s Birger Jarl ja Leela Nõu, 79 pt
  4. Wunderstern Myyth ja Ülle Vahesaar, 74 pt

Born To Win White Target ja Kersti Pink, 66 pt

Margman Namza ja Lehar Laurits, katekstas

2015_karikas3_3

KK2

  1. Bently ja Birgit Piho, 82 pt
  2. Heleros Odelia ja Einar Hansing, 71 pt

Scarlett Bevy Secret Hope Jessi ja Jaanus Rand, diskvalifitseeritud

2015_karikas3_2

KK1

  1. Legrant Land Campary Flox ja Liisa Zjabrikova, 92 pt
  2. Double Flame Jamie Shine ja Kaidi Kobar, 80 pt
  3. Rambo ja Regina Tomson, 78 pt

Extrellest Xanthe ja Martti Grüner, 60 pt

Katherinas Land Some Marathon ja Inger Kuusik, katkestas

2015_karikas3_1

Fotod: Mihkel Rikas

10.10.15 toimus kutsikate ja noorkoerte kuulekusvõistluse EVLÜ Minikarikas 2015 3. etapp

Kohtunik oli Anu Oks.

TULEMUSED

I Komentajan Aniline Felicity  ja Birgit Piho

II Tõru ja Birgit Piho

III Estrellest Hurmuri Coffi ja Pille-Riin Sarv

PARIM KIIRUS Estrellest Hurmuri Coffi ja Pille-Riin Sarv

PARIM ÜLDMULJE Miliisin Lurjuz McTudor ja Hanna-Maria Zeilanova

NOORIM KOER

Custos Liminis Alexander (Sass) ja Anne Mari Saks

Axo ja Katrin Ehala

III aste

  1. Komentajan Aniline Felicity  ja Birgit Piho, 94 pt
  2. Tõru ja Birgit Piho, 94 pt
  3. Estrellest Hurmuri Coffi ja Pille-Riin Sarv, 89 pt
  4. Margman Symon ja Ülle Rande, 88 pt
  5. Mia ja Kärt Peterson, 84 pt
  6. Margman Xairos-Cato ja Ilona Soots, 83 pt
  7. Peak River Fab Cratt Sammy ja Ene Rand, 82 pt
  8. Estfoundland Serafina ja Imbi Aru, 74 pt

2015_mini_3

II aste

  1. Finger of Faith Oksavi from 14th Meridian ja Mare Meldre, 96 pt
  2. Miliisin Lurjuz McTudor ja Hanna-Maria Zeilanova, 91 pt
  3. Rogerwik Art of Love Hestia ja Anna-Lorette, 87 pt
  4. Husquisher Wildfire (Wifi) ja Mario Kadastik, 85 pt
  5. Zass ja Riina Ristsoo, 81 pt
  6. Bruno ja Eero Ots, 73 pt

2015_mini_2

I aste

  1. Custos Liminis Alexander (Sass) ja Anne Mari Saks, 90 pt
  2. Born To Win Warrior Franco ja Maksim 89 pt
  3. Axo ja Katrin Ehala, 89 pt
  4. Modern Sanvita ja Angela Noor, 86 pt
  5. Born To Win Warrior Entusiastic ja Priit Sagar, 80 pt
  6. Adalbert ja Pille-Riin Sarv, 76 pt

2015_mini_1

Fotod: Mihkel Rikas