Karikasari 2013

EVLÜ Karikas 2013 Valged Võitjad on

I koht KK1 Born To Win White MayDay ja Kai Saar

II koht KK3 Born To Win White Almighty ja Monika Laneman

III koht KK3 Born To Win White General ja Monika Laneman

IV  koht KK3 White Gold Dream Alfix ja Margot Luukas

V  koht KK3 Born To Win White Lightening ja Janika Veermäe-Turvas

VI koht KK2 Born To Win White Justice ja Airi Lokk

VII koht KK1 Born To Win White Navigator ja Evelin Varba

VIII koht KK1 Born To Win White Liberty ja Külvi Noor

IX koht KK1 Born To Win White Nightwolf ja Katre Rooger

 

EVLÜ Minikarikas 2013 Valged Võitjad on

I koht Born To Win White Sparta ja Kristiina Naber


II koht Born To Win White Shepherd ja Pille Piiroja

III koht White Gold Dream Carry ja Piret Kork

IV koht White Gold Dream Crystal ja Anu Sisask

V koht Born To Win White Spartacus  ja Monika Laneman

VI koht Born To Win White Target ja Kersti Pink

VII koht Heart Of Spark Aratic ja Merili Otsa

VIII koht Born To Win White Power ja Airi Lokk

Palju õnne võitjatele ja edu uueks hooajaks!

Võitjate autasustamine ja kõigi EVLÜ liikmete innustamisüritus toimub 18. jaanuaril Huskypark kelgukoerte turismitalus, Kelbu külas Raplamaal kl. 11.00. Auhinnakotid Hillsilt!

 

EVLÜ Karikas 2013  ja Minikarikas 2013 toimus Kärknas, Tartumaal. Kohtunik oli Marika Mikk.

EVLÜ Karikas 2013 I etapi tulemused

I koht – White Gold Dream Alfix (VLK) ja Margot Luukas 110p

II koht – Daana (SLK) ja Ivo Milli 109 p

III koht – Caserta Oger Schloss (SLK) ja Jana Juhkam 103 p

Parim Kiirus ning Parim üldmulje – Real Diamond Rottwelite One (rottweiler)ja   Eston Karnaskind

2013_1_karikas

KK1

I Real Diamond Rottwelite One (rottweiler) ja Eston Karnaskind – 96 p

II Sebastian (inglise buldog) ja Pille Lahesoo – 91 p

III Reval Dream Gizmo Niagara (kääbusšnautser) ja Annika Soots – 82 p

IV-V Born to Win White Liberty (VLK) ja Külvi Noor – 79 p

IV-V Rhicco (mix) ja Laili Ojaste – 79 p

VI Born to Win White Nightwolf (VLK) ja Katre Rooger – 76 p

Born to Win White Navigator (VLK) ja Evelin Varba – disklaf

2013_1_karikas_kk1

KK2

I Dion`s Wheaten Glenn (iiri pehmekarvaline nisuterjer) ja Tuuli Kauer – 85 p

II Margman Iberia (SLK) ja Karoliina Kansi – 83 p

III Born to Win White Justice (VLK) ja Airi Lokk – 74 p

2013_1_karikas_kk2

KK3

I White Gold Dream Alfix (VLK) ja Margot Luukas  – 85p

II Daana (SLK) ja Ivo Milli – 84 p

III Caserta Oger Schloss (SLK) ja Jana Juhkam – 78 p

IV Born to Win White Lightning (VLK) ja Janika Veermäe-Turvas – 67 p

2013_1_karikas_kk3

 

EVLÜ Minikarikas 2013 1. etapi tulemused

I koht – White Gold Dream Carry (VLK) ja Piret Kork – 122,5 p

II koht – White Gold Dream Crystal (VLK) ja Anu Sisask – 120 p

III koht – Nochnoj Dozor Italya (SLK) ja Agle Oissar – 115 p

Parim Kiirus – Born to Win White Spartacus (VLK) ja Monika Laneman

Parim üldmulje – White Gold Dream Carry (VLK) ja Piret Kork

Noorim osaleja – Kendra (SLK) ja Eston Karnaskind

Kohtuniku eripreemia väga heale koerajuhile – Kristiina Naber ja Born To Win White Sparta (VLK)

  1. aste

I Kendra (SLK) ja Eston Karnaskind – 98,5 p

II Rohara Star Ressi (alaska malamuut) ja Kristina Lepp – 98 p

III Born To Win White Sparta (VLK) ja Kristiina Naber – 97 p

IV Katariina Nora ( mix) ja Liina Mäll – 96,5 p

V Cassandra (SLK) ja Reet Pärn – 95,5 p

VI Heart Of Spark Aratic (VLK) ja Merili Otsa – 95 p

VII Born To Win White Power (VLK) ja Raul Rüütli – 93,5 p

VIII Born to Win White Shepherd (VLK) ja Pille Piiroja – 91,5 p

2013_1_mini1

2.aste

I Born to Win White Spartacus (VLK) ja Monika Laneman – 95 p

II Orr (iiri pehmakarvaline nisuterjer) ja Tuuli Kauer – 95 p

III Estrellest Hurmuri Coffi (SLK) ja Pille-Riin Sarv – 87 p

IV McQueen (mix) ja Birgit Piho – 86 p

V Sander Susi (SLK) ja Ene Pärn – 80 p

Heart Of Spark Asteroid (VLK) ja Ingrid Müürsepp – ei osalenud

2013_1_mini2

3.aste

I White Gold Dream Carry (VLK) ja Piret Kork – 97,5 p

II White Gold Dream Crystal (VLK) ja Anu Sisask – 95 p

III Nochnoj Dozor Italya (SLK) ja Agle Oissar – 90 p

IV Juht Mulder (labradori retriiver) ja Triin Lett – 89 p

V Happy Dog Ricu (vene spanjel) ja Lehar Laurits – 86 p

VI Bentley (mix) ja Jana Mängli – 82 p

VII Heleros Odelia (SLK) ja Einar Hansing – 81 p

2013_1_mini3

EVLÜ Karikas 2013  ja Minikarikas 2013 toimus Harjumaal. Kohtunik oli Tatjana Tšernjakova.

EVLÜ Karikas 2013 II etapi tulemused

I koht Born to Win White Almighty (šveitsi valge lambakoer) ja Monika Laneman 116 punkti

II koht Born to Win White General (šveitsi valge lambakoer) ja Monika Laneman 114 punkti

III koht Born to Win White Lightning (šveitsi valge lambakoer) ja Janika Veermäe-Turvas 102 punkti

Parim Kiirus – Born to Win White Almighty ja Monika Laneman.

Parim Üldmulje – Reval Dream Gizmo Niagara ja Annika Soots.

2013copy of karikas_tulemus

KK1

I Jenos´ Goldi (belgia lambakoer malinois) ja Eliko Melb 90 punkti

II Reval Dream Gizmo Niagara (kääbus-šnautser) ja Annika Soots 88 punkti

III Born to Win White Navigator (šveitsi valge lambakoer) ja Evelin Varba 85 punkti

IV Born to Win White Mayday (šveitsi valge lambakoer) ja Kai Saar 79 punkti

V Milli Miller Stormy (collie pikakarvaline) ja Toomas Truumure 70 punktiSarmat Dog Florian (saksa lambakoer) ja Hanna-Maria Zeilanova diskvalifitseeritud

 

2013copy of kk2_tulemus

KK2

I Laisa Oger Schloss (saksa lambakoer) ja Lea Tõnismäe 85 punkti

II Ansochristo’s Eyes on Me (dobermann) ja Mervi Ihantola 84 punkti

2013copy of kk1_tulemus

KK3

I Born to Win White Almighty (šveitsi valge lambakoer) ja Monika Laneman 91 punkti

II Born to Win White General (šveitsi valge lambakoer) ja Monika Laneman 89 punkti

III Born to Win White Lightning (šveitsi valge lambakoer) ja Janika Veermäe-Turvas 77 punkti

2013copy of karikas_tulemus

 

EVLÜ Minikarikas 2013 II etapi võitjad

I koht Art By Devilstar Extreme Endurance “Extreme”(saksa pinscher) ja Hanna-Maria Zeilanova 113 punkti

II koht Aresvuma Yutanga Hayati (rhodesian ridgeback) ja Anna Kuzmina 112,5 punkti

III koht Born to Win White Sparta (šveitsi valge lambakoer) ja Kristiina Naber 111 punkti

Parim Kiirus – Born to Win White Sparta ja Kristiina Naber

Parim Üldmulje – Art By Devilstar Extreme Endurance “Extreme” ja Hanna-Maria Zeilanova

Noorim Osaleja– Heleros Tex Tiger (sündinud 25.03.2013) ja Einar Hansing.

2013copy of minikarikas_v6itjad

  1. aste

I Emporio A Marckhell (saksa lambakoer) ja Maris Jätsa 95 punkti

II Heleros Tex Tiger (saksa lambakoer) ja Einar Hansing 94 punkti

III Batash Zhan Zhak (kääbustaks lühikarvaline) ja Tiiu Vaher 88 punkti

2013copy of mini1_tulemus

  1. aste

I Art By Devilstar Extreme Endurance ” Extreme “(saksa pinscher) ja Hanna-Maria Zeilanova 98 punkti

II Aresvuma Yutanga Hayati (rhodesian ridgeback) ja Anna Kuzmina 97,5 punkti

III Born to Win White Sparta (šveitsi valge lambakoer) ja Kristiina Naber 96 punkti

IV Bearded Angels Bosse (kääbusšnautser) ja Agne Lund 93 punkti

V Jonna (segavereline) ja Terje Kares 92 punkti

VI Scarlett Bevy Jr Buckeye Belle (jack russell terjer) ja Triin Koppel 87 punkti

2013copy of mini2_tulemus

  1. aste

I Tim Spirit Thriving Devil “Viper” (saksa pinscher) ja Hanna-Maria Zeilanova 83 punkti

II Heleros Odelia (saksa lambakoer) ja Einar Hansing 75 punkti

2013copy of mini3_tulemus

EVLÜ Karikas 2013 ja Minikarikas 2013 III etapp toimus Saaremaal. Kohtunik oli Mari Ojarand.

EVLÜ Karikas 2013 III etapi tulemused

Karikas I  austraalia lambakoer Momento Mistika Sailing To Peak River ja Annika Maripuu 118p

Karikas II  saksa lambakoer Daana ja Ivo Milli   112p

Karikas III  saksa lambakoer Golttvizen Hof Bodo ja Kaidi Kask  107p


Parim Kiirus – austraalia lambakoer Momento Mistika Sailing To Peak River

Parim Üldmulje – saksa lambakoer Golttvizen Hof Bodo

KK1


1.  bortdercollie Mainspring Tjika ja Monika Põld  85p


2.  šveitsi valge lambakoer Born To Win White MayDay b Kai Saar  72p

KK3


1.  austraalia lambakoer Momento Mistika Sailing To Peak River ja Annika Maripuu  93p

  1.  saksa lambakoer Daana ja Ivo Milli  87p
  2.  saksa lambakoer Golttvizen Hof Bodo ja Kaidi Kask  82p

EVLÜ Minikarikas 2013 III etapi tulemused

Minikarikas I     lhasa apso Lizzy ja Annika Maripuu 113p

Minikarikas II    saksa lambakoer Inexest T-Rex ja Siiri Armuand 109p

Minikarikas III   labradori retriiver Norbon Hill Cocky Romeo ja Sandra Soomre 108p

Parim Kiirus – segavereline Kuti-Bella

Parim Üldmulje – segavereline Molly

Noorim Koer – lhasa apso Lizzy

aste

  1.  šveitsi valge lambakoer Born To Win White Target ja Kersti Pink  98p

  2. šveitsi valge lambakoer Born To Win White Shepherd ja Pille Piiroja  95p

  3. segavereline Kuti-Bella ja Heleriin Lopp 94p

  4. hovawart Polarfackt Stian ja Katrin Teder  54p

II aste


  1. lhasa apso Lizzy ja Annika Maripuu 98p
  2.  saksa lambakoer Inexest T-Rex ja Siiri Armuand 94p
  3.  labradori retriiver Norbon Hill Cocky Romeo ja Sandra Soomre 93p
  4.  segavereline Nööbi ja Triin Stankevitš 92p
  5.  segavereline Molly ja Ingrid Liiv 88p