HOBIJÄLJE MEISTER 2020

Jäljevõistlus EVLÜ Hobijälje Meister 2020 toimus 09.08.2020 Kehtnas, Raplamaal.

Kohtunik: Urve Lageda
Võistlusklassid: Hobijälg-1, Hobijälg-2, Hobijälg-3, OPEN-klass

Šveitsi valgete lambakoerte arvestus:

EVLÜ Hobijälje Meister 2020 on Monika Nigul ja Estrellest Hell Hunt, 122 pt

II koht  Külli Treve ja Born to Win White Xcellent, 121 pt

III koht Eda Bauer ja BTWW FLAVIUS ehk WILLE, 112 pt

spider solitaire windows 10 download for free. koht Viljar Helde ja Born To Win White Cant, 111 pt

5. koht Merle Köidi ja Born To Win White Yoko, 92 pt

6. koht Krislin Pärt ja Born To Win White Manchester, 70 pt

EVLÜ Hobijälje OPEN Meister 2020 on Marina Raaper ja Born To Win Warrior Shooter

II koht Kersti Pink jaBorn To Win White Target

Tulemused  klasside kaupa

Hobijälg-1

I koht Kaidi Juurik ja Sant Kreal Jaromira, emane dobermann, sünd 10.01.2020, EPKÜ, EDÜ, 98 pt

II koht Merle Köidi ja BTWW Yoko, emane šveitsi valge lambakoer, sünd 09.05.2017, EVLÜ, 92 pt

III koht Krislin Pärt ja BTWW Manchester/Benzi, isane šveitsi valge lambakoer, sünd 24.04.2019, EVLÜ, 70 pt

Hobijälg-2

I – II koht Margot Luukas ja Jepax Nora, emane hollandi lambakoer lühikarvaline, 21.11.2018, EVLÜ, 96pt

I – II koht Anna Eespere ja Estrellest Jexe, emane saksa lambakoer, 08.01.2018, 96 pt

Hobijälg-3

I koht Monika Nigul ja Estrellest Hell Hunt, emane šveitsi valge lambakoer, 10.02.2015, EVLÜ, 97 pt

II – III koht Külli Treve ja Born to Win White Xcellent, isane šveitsi valge lambakoer, sünd 11.03.2017, EVLÜ, 96 pt

II – III koht  Marju Ferenets ja Matsalu Columbo, isane saksa lambakoer, 18.05.2017, Ipson, 96 pt

4. koht Inger Kuus ja Happy Vom Cherniy Kumir, emane rottweiler, 26.01.2018, Ipson / Eesti Rottweileriühing, 91 pt

5.koht Iloona Reppo ja Estrellest Black Bravo, isane saksa lambakoer, 26.02.2017, Estrellest, 88 pt

6.-7 netflix filme herunterladen android. koht Eda Bauer ja BTWW Flavius/Wille isane šveitsi valge lambakoer, sünd 25.05.2018, EVLÜ, 87 pt

6.-7. koht Evi Peterson ja Boxlee T-Rex/Terex, isane rottweiler, 23.05.2017, 87 pt

8.koht Viljar Heide ja BTWW Cant, isane šveitsi valge lambakoer, sünd 18.03.2018, EVLÜ, 86 pt

9 .koht Greta Rüütel ja Garant Z Udoli Jizery, isane belgia lambakoer/malinois, 30.03.2018, Koerteklubi Aktiiv, 82 pt

OPEN-klass

I koht Greta Rüütel ja Custos Liminis Aurelia, emane howavart, 06.03.2015, Koerteklubi Aktiiv, 99 p

II koht Marina Raaper ja BTWW Shooter/Caesar, isane šveitsi valge lambakoer, ‘05062016, EVLÜ, AKTIIV, 97 pt

III koht Janica Sepp ja Jäkälän Che Guevara, isane saksa lambakoer, 12022018, KEKK, 96 pt

4. koht Inger Kuus ja Remus von Erikson, isane Airedale terjer, 18.10.2018, 95pt

5. koht Kersti Pink ja BTWW Target/Tari, emane šveitsi valge lambakoer, 15.03.2013, EVLÜ, AKTIIV, 91 pt

6 herunterladen. koht Jaanika Kuldma ja Phoenix Emperor Sparkling Spy, emane suuršnautser, 19.12.2017, Eesti Šnautserite Klubi, 90 pt

7. koht Liidia Penner ja Basko/Astra Gloria , isane saksa lambakoer, 07.08.2012, Tartu Koerte Klubi AMUR, 89 pt

8 adobe flash player kostenlos herunterladen windows 10. koht Annika Soots ja Reval Dream Gizmo Niagara, emane kääbusšnautser, 23.04.2011, 82 pt

 

 

 

 

Mitteametlik jäljevõistlus „EVLÜ HOBIJÄLJE MEISTER 2020“

Aeg: 09.augustil 2020 kl 10.00. Registreerimine ja kogunemine alates kl 09.15 Kehtna Kutsehariduskeskuse õpilaskodu parklas. Lasteaia 10, Kehtna.

Koht: Kehtna, Raplamaa

Kohtunik: Urve Lageda (EST)

Jäljekoordinaator: Jaanika Kuldmaa

Võistlusklassid: Hobijälg-1, Hobijälg-2, Hobijälg-3, OPEN-klass

Orienteeruv ajakava seisuga 03.08 (võib muutuda):

9.15 H-1, H-2, H-3 kogunemine Kehtna Kutsehariduskeskuse õpilaskodu parklas totalav for free. Lasteaia 10Registreerimine, kiipide kontroll, rihmade mõõtmine, maiuste lugemine, järjekorra loosimine.

9.45 Sõit põllule.

10.00 Võistluse algus ja jälgede mahapanek.
12.00 – 12.30 OPEN-klassi võistlejate kogunemine Kehtna Kutsehariduskeskuse õpilaskodu parklas. Lasteaia 10, Kehtna.
12.40 Loosimine põllul
12.55 OPEN-klassi jälgede mahapanek.
Praeguse ajakava järgi lõpetame kl 16.00.
15.30 – 16.30 on kõik võistlejad oodatud suppi sööma Kaire Magus Maailm https://www.facebook.com/KaireMagusMaailm/
Seejärel toimub autasustamine.
 
Põldudest sõltuvalt võib tulla ajakavas muudatusi.

* Kõik koerad peavad olema vaktsineeritud vastavalt EKLi vaktsineerimiste eeskirjale

NB! KÕIKIDEL KOERTEL PEAB OLEMA KAASAS VET PASS JA SELLES KEHTIVAD VAKTSINEERIMISED! Kiipe ja vaktsineerimiste kehtivustkontrollib veterinaar.

 
COVID-19 leviku tõkestamiseks hoiame distantsi, desinfitseerime käsi ja haigustunnuste ilmnedes püsime kodus.
 
Auhindadega toetab FARMINA
Kohtume varsti!

09.08.20 jäljevõistlusel EVLÜ Hobijälje Meister 2020 ja EVLÜ Hobijälje OPEN-Meister 2020 osalejad.

Hobijälg-1

  1. Kaidi Juurik ja Sant Kreal Jaromira, emane dobermann, sünd 10.01.2020, EPKÜ, EDÜ
  2. Merle Köidi ja BTWW Yoko, emane šveitsi valge lambakoer, sünd 09.05.2017, EVLÜ
  3. Krislin Pärt ja BTWW Manchester/Benzi, isane šveitsi valge lambakoer, sünd 24.04.2019, EVLÜ

Hobijälg-2

  1. Margot Luukas ja Jepax Nora, emane hollandi lambakoer lühikarvaline, 21.11.2018, EVLÜ
  2. Anna Eespere ja Estrellest Jexe, emane saksa lambakoer, 08.01.2018

Hobijälg-3

    1. Külli Treve ja Born to Win White Xcellent, isane šveitsi valge lambakoer, sünd 11.03.2017, EVLÜ
    2. Monika Nigul ja Estrellest Hell Hunt, emane šveitsi valge lambakoer, 10.02.2015, EVLÜ
    3. Iloona Reppo ja Estrellest Black Bravo, isane saksa lambakoer, 26.02.2017, Estrellest
    4. Greta Rüütel ja Garant Z Udoli Jizery, isane belgia lambakoer/malinois, 30.03.2018, Koerteklubi Aktiiv
    5. Marju Ferenets ja Matsalu Columbo, isane saksa lambakoer, 18.05.2017, Ipson
    6. Viljar Heide ja BTWW Cant, isane šveitsi valge lambakoer, sünd 18.03.2018, EVLÜ
    7. Eda Bauer ja BTWW Flavius/Wille isane šveitsi valge lambakoer, sünd 25.05.2018, EVLÜ
    8. Evi Peterson ja Boxlee T-Rex/Terex, isane rottweiler, 23.05.2017
    9. Inger Kuus ja Happy Vom Cherniy Kumir, emane rottweiler, 26.01.2018, Ipson / Eesti Rottweileriühing

OPEN-klass

  1. Kersti Pink ja BTWW Target/Tari, emane šveitsi valge lambakoer, 15.03.2013, EVLÜ, AKTIIV
  2. Marina Raaper ja BTWW Shooter/Caesar, isane šveitsi valge lambakoer, ‘05062016, EVLÜ, AKTIIV
  3. Greta Rüütel ja Custos Liminis Aurelia, emane howavart, 06.03.2015, Koerteklubi Aktiiv
  4. Jaanika Kuldma ja Phoenix Emperor Sparkling Spy, emane suuršnautser, 19.12.2017, Eesti Šnautserite Klubi
  5. Janica Sepp ja Jäkälän Che Guevara, isane saksa lambakoer, 12022018, KEKK
  6. Annika Soots ja Reval Dream Gizmo Niagara, emane kääbusšnautser, 23.04.2011, 
  7. Inger Kuus ja Remus von Erikson, isane Airedale terjer, 18.10.2018
  8. Liidia Penner ja Basko/Astra Gloria , isane saksa lambakoer, 07.08.2012, Tartu Koerte Klubi AMUR

Pildid põldudest:

Hobijälg-1 ja Hobijälg-2

 

Hobijälg-3

OPEN-klass

 

Mitteametlik jäljevõistlus „EVLÜ HOBIJÄLJE MEISTER 2020“

NB! Võistluse piirarv 20 täitus esimese registreerimise päevaga.

Ootejärjekorda enam koeri lisada ei saa.

Aeg: 09.augustil 2020 kl 10.00. Registreerimine ja kogunemine alates kl 09.00.

Koht: Kehtna, Raplamaa

Kohtunik: Urve Lageda (EST)

Jäljekoordinaator: Jaanika Kuldmaa

Võistlusklassid: Hobijälg-1, Hobijälg-2, Hobijälg-3, OPEN-klass

Osalejate piirarv: 20

Osalustasu: EVLÜ liikmed 10 eurot, mitteliikmed 20 eurot

Osalustasu kanda MTÜ Eesti Valgete Lambakoerte Tõuühingu arvele EE602200221031956494, Swedbank

Statuut: http://valgelambakoer.ee/voistlused/hobijalje-meister/hobijalje-meister-statuut/

Registreerimine: kuni 01.08.20 või osalejate piirarvu täitumisel

Piirarv on täitunud!

Kui soovite end panna võistluse ootejärjekorda, saatke palun email: kadi.kreis@gmail.com. Sel juhul anname hiljemalt 02.08 teada, kas kohti on vabanenud.

Registreerimine toimub veebivormi kaudu: registreerimine jäljevõistlusele

Kontakt: juhatus@valgelambakoer.ee, kadi.kreis@gmail.com, 5285701