EVLÜ KLUBI VÕITJA 2010

15. mail 2010 toimus Tallinnas Kalevi staadionil kell šveitsi valgete lambakoerte (FCI 347) sertifikaadiõigusega erinäitus EVLÜ Klubi Võitja 2010 

Kohtunik: Friedrich Schweizer (Šveitsi)

EVLÜ Klubi võitja

Tõu Parim Joulumaan Arctic Oodi Lucia

Vastassugupoole Parim Caldwell W. Bohemia Mandiga

EVLÜ Klubi Juuniorvõitja 2010

Tõu Parim Juunior Born To Win White Almighty

klubi_voitja_2010

Pildil: Kohtunik Friedrich Schweizer, Joulumaan Arctic Oodi Lucia, Caldwell W. Bohemia Mandiga

 

Kõik tulemused:

Isased Kutsikaklass

Born To Win White Khalif omanik Aivar Otsing 1 koht, EAH, TP K

Born To Win White Knight omanik Leili Kang & Monika Laneman, 2 koht, EAH

Tagabo Prima Pajas omanik Leili Kang & Monika Laneman 3 koht EAH

Emased Kutsikaklass

Born To Win White Keykeeper omanik Kersti Pink 1 koht, EAH, VSP K

Born To Win White Kleopatra omanikud Indrek ja Signe Salumets,Keili Kang, Monika Laneman 2 koht

 

Emased Juuniorklass

Born To Win White Almighty omanik Monika Laneman SP1, JSERT, TPJ, PE2

Born To Win Achiever omanik Raimo Kala SP2

 

Isased Noorteklass

Born To Win White Judge omanik Jaanus Põhjala VH1

 

Isased Tšempionklass

Caldwell W. Bohemia Mandiga omanik Katrin Kaare SP1, S1, VSP, PI1

Born To Win White Angel omanik Tiiu Rahuoja, SP2, S2, PI2

White Gold Dream Alfix omanikud Margot Luukas ja Mihkel Rikas SP3,  S3, PI3

 

Emased Noorteklass

White Gold Dream Bonny omanikud Mihkel Rikas ja Margot Luukas VH1

Emased Avaklass

Joulumaan ArcticOodiLucia omanik Imbi Tedrekin SP1, S1, SERT, TP, PE1

Bright Light From Kontrastas omanik Kadi Kreis SP2, S2, PE4

Kowhai Ice Angel omanik Katja Silander SP3, S3

Born To Win White Gatekeeper omanikud Leili Kang ja Monika Laneman SP4, S4

Olivia Onyx V. Vlerckensteijn omanik Monika Laneman SP

Angry Brigade’s Daydreamer omanik Sari Kuusisto VH

Born To Win White Edelweiss omanik Natalia Kuhi VH

Brightest Girl For Estonia From Kontrastas omanik Ain & Eddy Käpp VH

Born To Win White Angela omanik Rutt Tamm ei osalenud

 

Emased Tsempionklass

White Gold Dream Agnes omanik Ingrid Müürsepp SP1, PE3

Achiever of The Heart of Lothian omanik Monika Laneman ei osalenud

Laps ja koer

Vanusegrupp kuni 9 aastat

Mette Mari Kaljas & Bright Light From Kontrastas 1 koht

Mario kang & Tagabo Prima Pajas 2 koht

Anette Müürsepp & Shafran Sheeny Kass Pretty Petal 3 koht

Vanusegrupp 10-14 aastat

Anabel Leedu & Kuldne retriiver 1 koht

Grete A. Kendaru & Born To Win White Gatekeeper 2 koht

Palju õnne võitjatele ning kõikidele osalejatele!