EVLÜ KLUBI VÕITJA 2008

17.mail 2008 toimus šveitsi valgete lambakoerte erinäitus EVLÜ Klubi Võitja 2008, Tallinnas Kalevi Staadionil ja tulemused on alljärgnevad. Näituse kohtunik oli Astrid Lundava, ringikorraldaja Hedi Kumm, ringisekretär Algi Konno.

EVLÜ Klubi Võitja 2008

TP Achiever of The Heart Of Lothian

VSP Herakles Muo of The Heart Of Lothian

EVLÜ Klubi Juuniorvõitja 2008

TP J  White Gold Dream Alfix

VSP J Cabe vom Stainzer Shilcherland

klubi_voitja_2008

Pildil: Herakles Muo of The Heart Of Lothian ja Lauri Bauvald

 

Kõik tulemused: 

ISASED KUTSIKAKLASS / MALES PUPPY CLASS
 BORN TO WIN WHITE GENERAL  I koht, VSPKuts, EAH
 BORN TO WIN WHITE EXCALIBUR  II koht
 BORN TO WIN WHITE FEARLESS  III koht
 EMASED KUTSIKAKLASS / FEMALES PUPPY CLASS
 BORN TO WIN WHITE EDELWEISS    I koht EAH, TPKuts
 BORN TO WIN WHITE EGO   II koht EAH
 BORN TO WIN WHITE GATEKEEPER   III koht
 ISASED JUUNIORKLASS / MALES JUNIOR CLASS
 WHITE GOLD DREAM ALFIX   SP1, PI2, TP J, J Winner 08
 CHEROKEE BALTIC BEAUTY DU BOIS DES TERNES  SP2
 PATHFINDER BALTIC SELERIJA  VH
 EMASED JUUNIORKLASS / FEMALES JUNIOR CLASS
 GABE VOM STAINZER SCHILCHERLAND SP1, JCAC, VSP J, J Winner 08
 WHITE GOLD DREAM ALFYA  SP2
 ESTRELLEST LYSSA  SP3
 WHITE GOLD DREAM AGNES  SP4
 COCO BALTIC BEAUTY OF TREBONS BERGER BLANC  VH
 ISASED NOORTEKLASS / MALES INTERMEDIA CLASS
 HERAKLES MUO OF THE HEART OF LOTHIAN  SP1, CAC1, PI1, VSP, Winner 08
 ISASED AVAKLASS / MALES OPEN CLASS
 BORN TO WIN WHITE ANGEL  SP1, CAC3, PI4
 ESTRELLEST LA ROCCO  SP2, CAC4, SERT
 FLIPPER FRIA OF THE HEART OF LOTHIAN SP3
 CALDWELL W.BOHEMIA MANDIGA SP4
 ISASED TŠEMPIONIKLASS / MALES CHAMPION CLASS
 EINSTEIN ISY OF THE HEART OF LOTHIAN   SP1, CAC2, PI3
 EVRIDIKKE MORRIS BALTIC BEAUTY  SP2
 ARAMIS  SP3
EMASED NOORTEKLASS / FEMALES INTERMEDIA CLASS
BORN TO WIN WHITE DEMREMIRA  SP1, CAC3, PE3
BORN TO WIN WHITE CHAMPION  SP2, CAC4, PE4
 EMASED AVAKLASS / FEMALES OPEN CLASS
 ESTRELLEST LISETTE   SP1, CAC2, SERT, PE2
 ESTRELLEST LUCKY  VH2
 BORN TO WIN WHITE CRUSADER  VH3
 EMASED TŠEMPIONIKLASS / FEMALES CHAMPION CLASS
 ACHIEVER OF THE HEART OF LOTHIAN   SP1, CAC1, PE1, TP, Winner 08

 

“LAPS JA KOER” JUUNIORHÄNDLER/ JUNIOR HANDLING
 I koht – Anette Müürsepp & Saksa väikespitz
 II koht – Kristjan Rikas & Šveitsi valge lambakoer Alfix