Koolitajate andmed

download minecraft illegally for free

Eesti Kennelliidu atesteeritud koolitajad

Nimi Koolitusala Linn Telefon E-mail
TALLINN
Sirje Vets SK, K, agility, J Tallinn 50 97 205 sirjevets@gmail.com
Svetlana Zolotnikova SK, agility, KUTS Tallinn sveta@tubli.ee, www.tubli.ee
Anne Tammiksalu SK, agility Tallinn 51 84 759 diximaa@gmail.com
Sirje Tammsalu agility Tallinn, Pärnu 56 248 401 sirje.tammsalu@gmail.com
Martti Kuldma agility Tallinn 56 575 766 martti@koerus.ee
Piret Kannike SK, K, KUTS Tallinn 51 05 508 piret@kutsikas.ee
Mari Ojarand K, ind Tallinn 52 03 023 mari.ojarand@gmail.com
Karin Lassmann SK Tallinn 56600075 Karin87@gmail.com
Marge Perri SK, KUTS Tallinn 51 63 176 kutsikad@tako.ee
Piret Voort SK Tallinn
Natalja Garastsenko SK, agility Tallinn 5101276 http://www.koertekool.ee/
Kadri Viljalo pääste Tallinn, Ida-Harjumaa kadri.viljalo@gmail.com
Monika Rusing pääste Tallinn, Lääne-Harjumaa 5667 7605 monika@kn.ee
Tiina Jürjo agility Tallinn 5289926 tiina.jyrjo@gmail.com
Urve Lageda K, J, ind, VV Tallinn 6 726 605 estrell.est@hot.ee
Tatjana Tshernjakova K, J, ind, VV Tallinn 51 126 45 unerscrocken@hot.ee
Alfitina Petrova K, SK, J, ind Tallinn 52 765 87 aliftina@hot.ee
Jelena Levashova K, J, VV Tallinn 52 166 17 festkiefer@hot.ee
Eha Kõrve K Tallinn 52 272 23 eha@vaakum.ee
Ingrid Mahoni K, J, VV Tallinn 55 688 323
Õnne-Mare Sagur K, J Tallinn 51 884 42 msagur@hotmail.com
Anu Paavel K, ind , päästekoolitus Tallinn 50 336 23 anu.paavel@mail.ee
Tõnis Vanaveski K, J Tallinn 51 504 04 tonis@hanken.ee
Aivo Oblikas K, J Tallinn 56 210 208 aoblikas@bestmark.ee
Eliko Melb SK, ind Tallinn 5266511 eliko.melb@gmail.com
Inga Järv agility, SK, ind Tallinn, Harjumaa 56 699 025 inga.jarv@gmail.com
Kati Ernits Kuts, KK, ind Tallinn
Aili Kivinurm veepääste Tallinn, Harjumaa 53 435115 savijalg@gmail.com
HARJUMAA
Monika Laneman K, J Harjumaa, Männiku 50 84 219 info@whiteshepherd.ee
Merlin Kanter K, J Harjumaa, Tallinn 5207096 merlin_kanter@hotmail.com
Agle Oissar K Harjumaa, Keila
Helena Trus SK Harjumaa, Keila 522 95 25 helena.trus@hot.ee
Inga Järv agility, SK Harjumaa, Tallinn 56 699 025 inga.jarv@gmail.com
KEILA
Anu Oks K, SK, KUTS Keila 50 72 431 aoks@email.com
Maret Tanissaar SK, K Tallinn 51 420 94 maret.tanissaar@mail.ee
TARTU
Pille Lahesoo K, SK, KUTS Tartu, Valga 52 366 06 pillelahe@hot.ee
Tiia Ariko K, SK, ind Tartu 56 643 219 ariko@emu.ee
Ilvi Rimm K Tartu 56 151 388 ilvi.rimm@gmail.com
Piret Marmor K, J, ind Tartu 51 722 66 piret@koerasport.ee
Esta Ratnik K, J, ind Tartu 7 401 484 estarat@hot.ee
Marika Mikk K, J, ind Tartu 56 953 517 marikamikk@hot.ee
Liia Leer K, ind, KUTS Tartu 51 52 186
Lea Tummeleht agility Tartu
Kristina Mägi SK, KUTS Tartu 53 461 407 krissukk@gmail.com
JÕGEVAMAA
Alvar Unuks Jõgevamaa 51 981 059 alvar@alweiler.eu
JÕGEVA
Ene Vöörmann K Jõgeva 58 192 931 voormann@hot.ee
PAIDE
Lea Mengel K Paide, Viljandi 52 95 497 leamengel@gmail.com
PÄRNU
Kaidi Juurik K, J, ind, VV Pärnu 52 795 48 yacheeros@hot.ee
Sirje Tammsalu agility Pärnu, Tallinn 56 248 401 sirje.tammsalu@gmail.com
PÄRNUMAA
Silver Ploom K, J Pärnumaa 5168848
HAAPSALU
Veiko Väljas K Haapsalu 51 963 422 aussenhaus@hot.ee
SAAREMAA
Kairi Raamat agility Kuressaare, Koerteklubi “Aktiiv” 56488043 kairi.raamat@gmail.com
Monika Põld

Kersti Pink (EVLÜ)

agility, SK, KUTS

KK, KUTS

Kuressaare, Mustjala Küla

Kuressaare

58 19 16 99

5111708

monika@saarlasteagility.ee

kersti@btww.ee

VILJANDI
Lea Mengel K Paide, Viljandi 52 95 497 leamengel@gmail.com
Keida Tirmaste agility Viljandi 53499815 keida.raamat@gmail.com
VALGA
Gaida Helandi K Valga
Jana Juhkam K Valga 5129721 juhkam.jana@gmail.com
Pille Lahesoo K, SK, KUTS Tartu, Valga 52 366 06 pillelahe@hot.ee
LÄÄNE-VIRUMAA
Vilve Ala-Paal K Lääne-Virumaa
NARVA
Tatjana Zamorskaja SK Narva tatjana.zamorskaja@gmail.com
VÕRUMAA
Anne Soovik KK, SK, KUTS Võrumaa 53900164 tkilpkonn@yahoo.com
SK – sõnakuulelikkus, K – kuulekus, J – jälg, ind – individuaaltreeningud, VV – võtab koera väljaõppele, KUTS – kutsikakool

Allikas: EKL-Koolitust Koordineeriv Kogu http://web.zone.ee/ekl-kkk/

westbahn ticket download free apps ios dropbox files without an account fifa 20 demo pc herunterladen