Rubriigiarhiiv: Koolitus

EVLÜ karikasarja 2. etapi võistlusinfo

Ajakava, 08.09.2018

EVLÜ Karikas 2018 2. etapp

Alates 09.00 registreerimine ja platsi proov

09.20 KK1 järjekorra loosimine.

09.30 – 10.15 KK1 võistlus, 3 võistluspaari

10.00 KK2 registreerimine

10.15 KK2 järjekorra loosimine

10.15 – 10.25 Platsi proov KK2

10.25 – 11.25 KK2 võistlus, 4 võistluspaari

11.45 KK autasustamine

 

EVLÜ Seeniorkarikas 2018 2. etapp

Alates 09.00 registreerimine ja platsi proov

11.25 Veteranide järjekorra loosimine

11.30 – 12.15 Veteranide võistlus, 3 võistluspaari

12.30 Veteranide autasustamine

 

EVLÜ Minikarikas 2018 2. etapp

Alates 11.30 Noorkoerte 1. astme registreerimine

12.30 Platis proov, noorkoerte 1. astme järjekorra loosimine

12.40 Noorkoerte 1. astme võistlus, 1 võistluspaari

11.30 Noorkoerte 3. astme registreerimine

12.40 – 12.50 Platsi proov, noorkoerte 3. astme järjekorra loosimine

12.50 – 14.10 Noorkoerte 3. astme võistlus, 8 võistluspaari

14.00 Noorkoerte 2. astme registreerimine

14.10 – 14.20 Platsi proov, noorkoerte 2. astme järjekorra loosimine

14.20 – 15.20 Noorkoerte 2. astme võistlus, 6 võistluspaari

15.20 Jooksuajaga 2.astme osaleja, 1 võistluspaar.

15.45 EVLÜ Minikarikas 2018 2. etapi autasustamine

 

PS! Korraldajal on õigus teha võistluste ajakavas muudatusi

Korraldusest:

Koerad peavad olema nõuetekohaselt vaktsineeritud.

Palume kohal olla vähemalt 15 minutit enne oma võistluse algust.

Jooksuajaga emased võistlevad viimasena. Palume sellest korraldajatele esimesel võimalusel teada anda!

Võistlusalal puudub WC.

Parkimisel jälgige korraldajate märguandeid ja juhiseid. Tee äärde parkimine on lubatud.

Info täieneb!

Kes soovivad oma sooritust filmida, peavad soovi kooskõlastama peakorraldaja ja kohtunikuga.

Pealtvaatajatel palume võistlejatega arvestada ja neid ning võistlevaid koeri mitte segada.

 

Asukoht:

Viimis, Harjumaa. Klubi “Viimsi koer” treeningplatsil https://goo.gl/maps/jQsFamF8hJ92

Plats asub Schüdlöffeli ja Hobuvankri tee vahelisel alal. Tulla Randvere teed kuni Randvere koolini, sealt keerata kooli poole osutava sildi juurest Schüdlöffeli teele ja metsa veeres vasakul on plats näha.

 

EVLÜ Karikas 2018 2. etapil võistlejad

KK1

  1. Monika Nigul ja Estrellest Hell Hunt, emane šveitsi valge lambakoer, sündinud 10.02.2015, EVLÜ
  1. Galina Murel ja Daisy Queen OF SKY Mystique Regni, emane Bordercollie, sündinud 25.04.2016
  1. Hanna-Maria Zeilanova ja Miliisin Lurjuz Mc`Tudor, isane Lancashire heeler, sündinud 24.04.2014, A-Koer

KK2

  1. Liivi Ley ja BTWW Zeus, isane Šveitsi Valge Lambakoer, sündinud 18.10.2013, EVLÜ
  1. Katre Eljas-Taal ja Uno, isane Saksa pincher, sündinud 19.03.2015
  1. Birgit Piho ja Bently, emane beagle, sündinud 22.04.2011, EVLÜ, KEKK
  1. Jane Tõnsing ja Juss, isane Welsh Corgi Pembroke, sündinud 09.05.2017

 

EVLÜ Seeniorkarikas 2018 2. etapi võistlejad

  1. Meeli Eismann ja Goldylocks’s Loves Charlotta, emane kuldne retriiver, sündinud 09.07.2009

MTÜ Vile, MTÜ Eesti Kuldsete Retriiverite Tõuühing

  1. Kersti Pink ja Born To Win White Keykeeper, emane šveitsi valge lambakoer, EVLÜ, Aktiiv, sündinud 11.09.2009
  1. Margot Luukas ja White Gold Dream Alfix, EVLÜ, isane šveitsi valge lambakoer, sündinud 07.02.2007

EVLÜ Miniarikas 2018 2. etapi võistlejad

Noorkoerte 1. Aste

  1. Ludmila Korobova ja Nobu, isane Akita, sündinud 21.03.2018

Noorkoerte 2. aste

  1. Rain Ferenets ja Matsalu Columbo, isane Saksa lambakoer, sündinud 18.05.2017, Ipson
  1. Priit Vislapuu ja Golden Jaagram Kamelia, emane Kuldne Retriiver, sündinud 17.02.2017
  1. Geidi Järv ja Superstellar All In All Crazy Cris , Alli, emane Ameerika Staffordshire Terjer, sündinud 22.06.2016
  1. Aet Udusaar ja Leksi, emane Labradori retriiver, sündinud 28.07.2016
  1. Janne Raudsepp ja Caesar, isane Austraalia lambakoer, sündinud 21.02.2017, A-Koer
  1. Mariliis Kampus ja Tikker, emane Ameerika akita, sündinud 01.06.2017
  1. Janika Kabur ja Toni, isane Welshi springerspanjel, sündinud 11.04.2017

Noorkoerte 3. aste

  1. Tõnu Elvelt ja Born To Win Warrior Terror, EVLÜ, emane šveitsi valge lambakoer, sündinud 12.08.2016
  1. Piret Brett ja Shellkit Cosmo Sheraton (Hugo), isane Airedale terjer, sündinud 25.10.2015, A-koer
  1. Heidi Eit ja White Gold Dream Draakon, EVLÜ; isane šveitsi valge lambakoer, sündinud 28.04.2015
  1. Kärt Kattai ja Peak River Extreme Fireball (Kõu), isane Austraalia lambakoer, sündinud 27.07.2017
  1. Maris Järvsoo ja Cisco, isane Labradori retriiver, sündinud 20.04.2017
  1. Sanna Vako ja Hugo, isane beagle, sündinud 15.04.2016
  1. Hanna-Maria Zeilanova ja Sonas Kristoll Always Happy, isane iiri pehmekarvaline nisuterjer, sündinud 13.09.2015
  1. Katre Sapp ja Need for Speed (Speedy), emane Saksa Pinšer, sündinud 02.01.2016

 

Kohtumiseni!

EVLÜ karikasarja 2. etapi korraldaja

Hele Järv

51 40 882

Edukad Võru Karikal

28.07.2018 toimus Kagu-Eesti Kennelliidu korraldatud

kuulekuskoolitusvõistluse Võru Karikas 2018 2. etapp.

Kohtunik Marika Mikk

EVLÜ liikmetest olid seal edukad:

Tasmanija Vejuonas Šerkšnas ja Ursula Kimmel

KK1 võistlusklassis 4. koht, 75 pt

 

White Gold Dream Draakon ja Heidi Eit

Noorkoerte kuulekus III astmes 2. koht, 96 punkti.

 

Edukad olid ka klubi liikmed Pille-Riin Sarv ja Lucy!

Palju õnne!

Tasmanija Vejuonas Šerkšnas

White Gold Dream Draakon ja Heidi Eit

Pille-Riin ja Lucy

AJAKAVA 12.08.2018 EVLÜ Hobijälje Meister 2018

Aeg: 12.augustil 2018 kl 09.00. Koht: Kehtna, Raplamaa

Kogunemine: 9.00 Kehtna Kutsehariduskeskuse õpilaskodu ees. Asukoht SIIN!

Rihmade mõõtmine, võistlusjärjekorra loosimine, registreerimine. 9.25 sõidetakse koos jäljepõldudele.

Hobijälg-2 ja Hobijälg-3 võivad koguneda 12.00. Sõit jäljele 12.25.

Kohtunik: Glenn De Bie (Belgia). Tõlgib Merlin Kanter.

AJAKAVA

9.40 – 11.00  Hobijälg-1

50 sammu, jälje vanus 20 minutit

9.40 algab jälgede mahapanek; 10.00 algab esimese jälje ajamine

10.00 – 13.00 OPEN-klass 

400 sammu, 3 nurka, jälje vanus 60 minutit

10.00 algab jälje mahapanek. 11.00 algab esimese jälje ajamine

12.55 – 13.10 Paus

12.40 – 14.30 Hobijälg-2

100 sammu, 1 nurk, jälg maas 30 minutit

12.40 algab jälje mahapanek, 13.10 ajama

 13.50 – 15.30 Hobijälg-3

200 sammu, 2 nurka, jälg maas 40 minutit

13.50 jälje mahapanek; 14.30 ajama

Lõpp 15. 30. 

15.30 – 16.00 ühine supisöömine bistroos (võistlusel osalejatele tasuta)

Autasustamine kl 16.00 Kehtna Kutsahariduskeskuse ees, Kooli 1

Korraldajatel on õigus ajakava muuta.

Võistlejad

Hobijälg-1

1. Külli Treve ja Born To Win White Xcellent, EVLÜ; Ipson

isane šveitsi valge lambakoer, sündinud 11.03.2017

2. Viljar Heide ja Born To Win White Cant, EVLÜ

isane šveitsi valge lambakoer, sündinud 18.03.2018

3. Kaire Lang ja Mainspring Teddy

isane bordercollie, sündinud 08.04.2011

4. Marju Ferenets ja Matsalu Columbo, Ipson

isane saksa lambakoer, sündinud 18.05.2017

5. Janica Sepp ja Jäkälän Che Guevara

isane saksa lambakoer, sündinud 12.02.2018

6. Marleen Seemann ja Flutwelle Fraya

emane saksa lambakoer, sündinud 14.12.2017

 

Hobijälg-2

1. Merike Võsu ja Fara

emane saksa lambakoer, sündinud 12.08.2017

 

2. Erik Mäesep ja Estrellest Chic Clear

emane saksa lambakoer, sündinud 13.03.2018

3. Krista Laanesoo ja Extreme from Kontrastas, EVLÜ, Pärnu Agility

emane šveitsi valge lambakoer, sündinud 04.04.2010

4. Angelika Suiste ja Heleros Frensy

emane saksa lambakoer, sündinud 24.12.2016

5. Marleen Seemann ja Flutwelle Baya

emane saksa lambakoer, sündinud 17.09.2016

6. Airika Roosma ja Othar

isane kuldne retriiver, sündinud 10.2018

 

Hobijälg-3

1. Monika Nigul ja Estrellest Hell Hunt, EVLÜ

emane šveitsi valge lambakoer, sündinud 10.02.2015

2. Einar Hansing ja Heleros Tex Tiger, Ipson

isane saksa lambakoer, sündinud 25.03.2013

3. Kaidi Juurik ja Yacheero´s Alpando Azimaro, Eesti Päästekoerte Ühing,

EDÜ, isane dobermann

4. Janar Tüür ja Irwlend Naima, Eesti Nova Scotia retriiverite touühing

emane Nova Scotia retriiver, sündinud 09.11.2015

 

OPEN-klass

1. Marina Raaper ja Born to Win Warrior Shooter, Aktiiv, EVLÜ

isane šveitsi valge lambakoer, sündinud 05.06.2016

2. Kersti Pink ja Born To Win White Target, EVLÜ, Aktiiv

emane šveitsi valge lambakoer, sündinud 15.03.2013

3. Annika Soots ja Reval Dream Gizmo Niagara

emane kääbusšnautser, sündinud 23.04.2011

4. Merike Võsu ja Troija

emane saksa lambakoer, sündinud 11.08.2011

5. Kätlyn Prank ja Hillary Solo Rigoletto

emane saksa lambakoer, sündinud 1.03.2009

6. Hedi Peterson ja Bodeguita del Medio Swiss Tricolor, Tartu Koerasport

emane Entlebuchi alpi karjakoer, sündinud 06.06.2015

Võistlus toimub rohupõllul. Pildid jäljevõistluse põldudest.

Jäljevõistluse IPO-FH maailmameister on šveisti valge lambakoer

2018 maailmameister jäljevõistlusel on šveitsi valge lambakoer!

Koerajuht Grit Oberländer Saksamaalt  ja koer Chuck Vom Reinholdsberg saavutasid Slovakkisas toimunud IPO-FH MM 2018 1. koha.

2015. osales esimene šveitsi valge lambakoer Born To Win White Almighty ehk Juunior ja koerajuht Monika Laneman IPO-FH-MM 2015 Dmitrevis, Venemaal.

Kõik on võimalik!

Alates 2015.aastast alates korraldab jäljevõistlust EVLÜ Hobijälje Meister. Sel aastal toimub see 12. augustil Raplamaal!

Oma nina on kuningas!

Pildil Monika ja Juunior 2015.aasta IPO-FH MMil

 

Valged on Saaremaal edukad!

Saaremaa koerteklubi Aktiiv 2017. aasta parmate arvestuses on kaks tubli šveitsi valget lambakoera!
Edukaim kuulekuskoolituse koer
II koht BTWW Targer ja Kersti Pink
Edukaim näitusekoer 
II koht BTWW Shooter ja Marina Raaper
Edukaim universaalkoer
II koht BTWW Targer ja Kersti Pink
Kuulekaim algaja
I koht BTWW Shooter ja Marina Raaper
Aasta üllataja – Born To Win White Target (Tari), kes sooritas seltsikoerana töökoerte eksami IPO-1 hindele „hea“. Koerajuht Kersti Pink
Palju õnne! Oleme teie üle väga uhked!

10.-11.02 toimusid Vastse-Kuustes Koerteklubi SÄDE korraldatud agilityvõistlused, kus

Krista Laanesoo ja Triimu ehk Extreme From Kontrastas saavutasid A3 maksi klassisi

3. koha!

Palju õnne!

EVLÜ 2018 hooaeg

EVLÜ korraldab 2018.a. järgmised üritused:

Kuulekuskoolituse karikasari

EVLÜ Karikas 2018, EVLÜ Minikarikas 2018, EVLÜ Seeniorkarikas 2018

05.05.2018 Tartus, Pajuvitsa treeningplatsil

Kohtunik Marika Mikk. Peakorraldaja Kadi Kreis.

08.09.2018 Harjumaal, klubi Viimis Koer treeningplatsil.

13.10.2018 Harjumaal, Tagadi treeningplatsil

Tõu erinäitus EVLÜ Klubi Võitja 2018

11.08.2018 tõu erinäitus Harjumaal (koht võib muutuda)

Jäljevõistlus EVLÜ Hobijälje Meister 2018

12.08.2018  (koht täpsustamisel)

EVLÜ Suvepäevad 2018

11.-12.08.2018 suvepäevad ja koolitus/loeng (koht täpsustamisel)

Lammaste karjatamine, koolituspäev 30.04.17

Lamba- ja Karjakoerte Eesti Tõuühing korraldab 30.aprillil lambapäeva! Ehk on ka valgete seas huvilisi!
http://www.lket.ee/uritused/lambapaev-30-04/

 

Üritus toimub Pärnumaal Jaani talus, Valistre külas.

Üritus algab teoreetilise sissejuhatusega. Iga koer saab aedikus käia 2x, esimesel korral tegeletase instinktiga, ning teisel korral proovitakse karjaajamisvõtteid. Üritus on suunatud pigem algajatele, kuid osalema on oodatud ka töötavad koerad.

Päeva keskel on paus, kus pakutakse sooja juua ning näksimist.

Osalustasud:
LKET liikmele tasuta/ teistele 20 EUR koer, pealtvaatajad tasuta.

Kohtade arv on piiratud!

Registreerumiseks palume saata e-mail aadressile lket@windowslive.com ja märkida koera tõug, nimi, vanus ja eelnev kogemus kariloomadega.

Osalustasu palume üle kanda pärast registreerimiskinnituse saamist.

Kohtumiseni karjaaias!

Sissejuhatav jäljekoolitus

Tulemas on sissejuhatav jäljekoolitus, mis koosneb nii teooria- kui ka praktikaosast. Koolitajaks on Merlin Kanter.

Üritus toimub Harjumaal, täpne asukoht saadetakse osalejatele.

Lisainfo ja registreerimine: http://www.austraaliakarjakoer.ee/jaljepaev/

 

NB! Koha koolitusel tagab TÜle laekunud osalemistasu ettemaksuna ning korraldaja-poolne kinnitus e-kirja näol.

https://www.facebook.com/events/1858856444334950/