Autoriarhiiv: Kadi Kreis

Extreme from Kontrastas ehk Triimu saavutas 27.05.2018 Kagu- Eesti Kennelklubi korraldatud kõikide tõugude rahvusvahelisel näitusel  tulemuse avaklassis: Tõu parim, EST CH. Kohtunik Natalia Sedykh (Venemaa).

Ingel osales jäljekatsel

26.05 toimusid Eesti saksa lambakoerte PJK MV 2018 ja IPO võistlused.

Šveisti valge lambakoer INGEL ja Eda Bauer osalesid A1 võistlusel (jäljekatse) ja teenisid 75 punkti!

Kohtunik oli Lene Carlson (SV, Taani)

22.04 Keila IPSON, mitteametlik kuulekuskoolitusvõistlus

22.04. 2018 Keila koerasõprade klubi IPSON korraldatud mitteametlikul kuulekuskoolitusvõitslusel saavutasid šveitsi valged lambakoerad järgmisi tulemusi:

Edasijõudnute klass

5. koht Mari Mangusson ja BTWW Danger

Kohtunik Agle Oissaar

Algajad

5. koht BTWW Xellent ja Külli Treve

21. koht BTWW Xenon ja Gerli Tõnumaa

BTWW Shooter KK1 II koht

28.04.2018 toimus Kuressaares koerteklubi Aktiiv korraldatud KK võistlus. Sooritusi hindas kohtunik Alifitina Petrova Tallinnast.

KK 1 võistlusklassisi saavutasid II koha  Marina Raaper ja šveitsi valge lambakoer Born To Win Warrior Shooter – hea

KK3 saavutasid I koha EVLÜ liige Birgit Piho ja belgia lambakoer Komentajan Aniline – väga hea

Triimu ehk Extreme From Kontrastas

5.mai kuulutati välja Pärnu Piirkondliku Koerakasvatajate Klubi Edukaimad 2017.

Triimu ehk Extreme From Kontrastas on Edukaim Pärnumaa Sportkoer 2017 III koht.

1.mai toimus Kevadshow 2018, Pärnu Piirkondliku Koerakasvatajate Klubi mitteametlik näitus tõukoertele.

Triimu Tõu parim veteran, näituse Parim veteran IV koht.

Kohtunik: Linda Jürgens . Händler: Anett Maria Reinas.

 

EVLÜ Karikas 2018 1. etapi tulemused

EVLÜ Karikas 2018 1. etapil tulemused

 

I karikas Birgit Piho ja Komentajan Aniline “Felicity”, 111 pt

emane belgia lambakoer malinois, sündinud 29.11.2014

Sportkoer, EVLÜ ja KEKK

II karikas Ene Vöörmann ja Flutwelle Alchera, 108 pt

emane saksa lambakoer, sündinud 08.10.2015

III karikas Tõnu Armulik ja Estrellest Larko Varg, 107 pt

isane saksa lambakoer, sündinud 31.05.2015

Parim üldmulje Ingrid-Olga Verliin ja Arabic z Pekla

isane belgia lambakoer malinois, sündinud 30.04.2014

Parim kiirus Ingrid-Olga Verliin ja Arabic z Pekla

isane belgia lambakoer malinois, sündinud 30.04.2014

KK1

I koht  Ingrid-Olga Verliin ja Arabic z Pekla, 97 pt

isane belgia lambakoer malinois, sündinud 30.04.2014

II koht Hanna-Maria Zeilanova ja Art by Devilstar Extreme Endurance, 91 pt

isane saksa pinscher, sündinud 24.07.2012, A-Koer

III koht Merlin Raud ja Rogerwiek Cool Casanova, 91 pt

isane kuldne retriiver, sündinud 03.12.2014, EKSL

  1. koht Hanna-Maria Zeilanova ja Miliisin Lurjuz Mc`Tudor, 87 pt

isane Lancashire heeler, sündinud 24.04.2014, A-Koer

  1. koht Kaidi Kobar ja Double Flame Jamie Shine ehk Jammu, 83 pt

isane kuldne retriiver, sündinud 23.07.2012

  1. koht Monika Nigul ja Estrellest Hell Hunt, 82 pt

emane šveitsi valge lambakoer, sündinud 10.02.2015, EVLÜ

  1. koht Tiina Kattai ja Raftsman Black Princess, 71 pt

emane saksa bokser, sündinud 17.03.2016, Eesti Bokseriühing

KK3

I koht Birgit Piho ja Komentajan Aniline “Felicity”, 86 pt

emane belgia lambakoer malinois, sündinud 29.11.2014

Sportkoer, EVLÜ ja KEKK

II koht Ene Vöörmann ja Flutwelle Alchera, 83 pt

emane saksa lambakoer, sündinud 08.10.2015

III koht Tõnu Armulik ja Estrellest Larko Varg, 82 pt

isane saksa lambakoer, sündinud 31.05.2015

  1. koht Galina Murel ja Estrellest Vapper Viola, 79 pt

emane saksa lambakoer, sündinud 10.03.2011

  1. koht Tiiu Siimer ja Troyen`s Demon, 70 pt

isane saksa lambakoer, sündinud 27.03.2012

EVLÜ Miniarikas 2018 1. etapi tulemused

EVLÜ Miniarikas 2018 1. etapi tulemused

I koht Heidi Eit ja White Gold Dream Draakon, 118  pt

isane šveitsi valge lambakoer, sündinud 28.04.2015, EVLÜ

II karikas Sanna Vako ja Hugo, 113,5 pt

isane beagle, sündinud 15.04.2016

III karikas Maria Vähk ja Estrellest Black Bona, 113 pt

Parim kiirus Hanna-Maria Zeilanova ja Art by Devilstar Vive La Frenchcore “Mojito”

Parim üldmulje Sanna Vako ja Hugo

Noorim osaleja Tequila, emane Ameerika Staffordshire terjer, sündinud 12.12.2017

Noorkoerte 1. aste

I koht Kadi Lätt ja Deevi ehk Findorf Aava Adara, 99 pt

emane dobermann, sündinud 22.10.2017

II – III koht Pille-Riin Sarv ja Starcan Bull Bis, 98,5 pt

emane Ameerika Staffordshire terjer, sündinud 18.08.2016

II – III koht Marie Sulbi ja Schubert, 98,5 pt

Isane Berni alpi karjakoer, sündinud 24.08.2018

  1. – 5. kohtAnna-Kristiina Rikmann ja Bandolero, 98 pt

isane Ameerika Staffordshire terjer, sündinud 18.08.2017

  1. – 5. koht Anna-Kristiina Rikmann ja Tequila, 98 pt

emane Ameerika Staffordshire terjer, sündinud 12.12.2017

  1. koht Sandra Tidor ja Bueno, 94,5 pt

isane kuldne retriiver, sündinud 14.10.2016

  1. koht Krista Guseva ja Sessu, 89 pt

emane segavereline, sündinud 15.05.2017

  1. koht Tõnu Laugmaa ja Doora, 87 pt

emane saksa lambakoer, sündinud 26.03.2017

  1. koht Heiki Annuk ja Mateo, 70 pt

Isane saksa lambakoer, sündinud 27.07.2017

Noorkoerte 2. aste

 

I koht Sanna Vako ja Hugo, 98,5 pt

isane beagle, sündinud 15.04.2016

II koht Maria Vähk ja Estrellest Black Bona, 98 pt

emane saksa lambakoer, sündinud 26.02.2017

 

III koht Kärt Kattai ja Peak River Extreme Fireball, 98 pt

isane austraalia lambakoer, sündinud 16.03.2015

 

  1. koht Hanna-Maria Zeilanova ja Art by Devilstar Vive La Frenchcore “Mojito”, 98 pt

emane saksa pinšer, sündinud 02.01.2016, A-koer

  1. koht  Kristi Uudeberg ja Kiku ehk Born to Win Warrior Tomahawk, 94 pt

emane šveitsi valge lambakoer, sündinud 12.08.2016

  1. – 7. koht Janica Sepp ja Heleros Xerxes, 92 pt

isane saksa lambakoer, sündinud 12.04.2014

  1. – 7. koht Maris Järvsoo ja Cisco, 92 pt

isane labrador, sündinud 20.04.2017

  1. Marleen Seemann ja Flutwelle Baya, 90 pt

emane saksa lambakoer, sündinud 17.09.2016

  1. koht Pille-Riin Sarv ja Lucky Lucy, 88 pt

emane segavereline, sündinud 20.02.2016,

EVLÜ, KEKK, ESLÜ, Valga Koerteklubi

  1. koht Ago Rinken ja Fest Kiefer Gamlet, 84,5 pt

isane saksa lambakoer, sündinud 17.05.2016

  1. – 12. koht Sergei Ohendushkevich ja Born To Win Warrior Storm, 81 pt

isane šveitsi valge lambakoer, sündinud 05.06.2016

  1. – 12. koht Piret Brett ja Shellkit Cosmo Sheraton ehk Hugo, 81 pt

isane Airedale terjer, sündinud 25.10.2015, A-koer

  1. koht Tuuli Kütt ja Accent, 80,5 pt

isane šveitsi valge lambakoer, sündinud 22.03.2014, EVLÜ

Noorkoerte 3. aste

I koht Heidi Eit ja White Gold Dream Draakon, 93 pt

isane šveitsi valge lambakoer, sündinud 28.04.2015, EVLÜ

II koht Tõnu Elvelt ja Born To Win Warrior Terror, 79 pt

emane šveitsi valge lambakoer, sündinud 12.08.2016, EVLÜ

III koht  Aimar Köss ja Estrellest Üx Xemtex, 71 pt

isane saksa lambakoer, sündinud 17.05.2016

  1. koht Hanna-Maria Zeilanova ja Sonas Kristoll Always Happy, 70 pt

isane iiri pehmekervaline nisuterjer, sündinud 13.09.2015

Jaana Karja ja Enn ehk Enzo Snow Knight Whitestever, katkestas

isane šveitsi valge lambakoer, sündinud 20.05.2016, Eesti Koeraspordiliit

EVLÜ Seeniorkarikas 2018 1. etapi tulemused

EVLÜ Seeniorkarikas 2018 1. etapi tulemused

05.05.2018, Kärknas

Kohtunik Marika Mikk

I koht Meeli Eismann ja Goldylocks’s Loves Charlotta

kuldne retriiver, sündinud 09.07.2009, MTÜ Vile

II koht Pille-Riin Sarv ja Estrellest Hurmuri Coffi

emane pikakarvaline saksa lambakoer, sündinud 19.11.2009,

EVLÜ, KEKK, ESLÜ, Valga Koerteklubi