Autoriarhiiv: Kadi Kreis

Suurepärased tulemused KKs ja SKs

Head uudised Lõuna-Eestist herunterladen!

12.09.20 saavustasid White Gold Dream Draakon ja Heidi Eit  Vastse-Kuustes SK -ALG võistlusklassis II koha kann ich google earth kostenlos herunterladen. Kohtunik oli Anu Oks.

12.09.20 tegid BTWW Yasper ja Ursula Sokk kuulekuskoolitusdebüüdi Valga Koerteklubi MV ja saavutasid II koha download ios songs. Kohtunik oli Esta Ratnik.
Valgete lambakoerte ridades on nüüd üks KK koer lisaks download windows 10 iso without tool!

19.09.20 võistlesid Heidi Eit ja White Gold Dream Draakon kuulekuskoolitusvõistlusel Võru Karikas 2020 ja saavutasid KK1 võistlusklassis III koha minecraft full version for free. Kohtunik oli Kaidi Juurik.
Palju õnne saavutajatele powerpoint für mac kostenlosen! Oleme teie üle väga uhked!
Heidi ja Draakon SK autasustamisel
Ursula ja BTWW Yasper Valga Koerteklubi KK autasustamisel
Heidi ja Draakon Võru Karikas 2020, KK1

EVLÜ karikasarja III etapp toimub 03.10.20 Tagadil

pdf creator 24 free german

EVLÜ Karikas 2020 aasta III etapp/ EKL punktiarvestuse võistlus

EVLÜ Minikarikas 2020 III etapp

EVLÜ Seeniorkarikas III etapp

Toimumisaeg: 03.10.2020 a Download free mp3 player. kl 09.00 (ajakava täpsustub)

Toimumiskoht: Tagadi koerte treeningkeskuses, Harjumaal https://tagadi.ee/et/kontakt

Asukoht kaardil: https://goo.gl/maps/LRVFzmA2PZFnSNrJ8

Kohtunik: Margot Luukas http://www.sportkoer.com/prox/person/92/Margot-Luukas/

Registreerimise aeg: 15.-27.09.2020

Registreerimine: http://valgelambakoer.ee/voistlused/karikasari/karikasari-2020/

 

fallout 4 mods herunterladen

EVLÜ Minikarikas 2020 2. etapi tulemused

microsoft visio download kostenlos

  EVLÜ Minikarikas 2020 2. etappi tulemused

05.09.20, Harjumaal

Kohtunik Monika Rusing

Karikaarvestus

I koht Hanna-Maria Zeilanova ja Oxfride Levis, 124 karikapunkti, isane rottweiler, 06.04.2019

II koht Kairi Vender ja Erzon Empire Bully, 123 karikapunkti, isane staffordshire bull terrier, 10.08.2018

III koht Katri-Lilian Pulst ja Figaron U Got Me, 120 karikapunkti, isane belgia lambakoer tervueren, 21.05.2019

 

PARIM KIIRUS Kairi Vender ja Erzon Empire Bully, isane staffordshire bull terrier, 10.08.2018

PARIM ÜLDMULJE Hanna-Maria Zeilanova ja Oxfride Levis, isane rottweiler, 06.04.2019

 I aste

I koht Kadri Rooba ja Born to Win Warrior Yong / Välk, 98 pt,m  isane šveitsi valge lambakoer, 09.05.2017, EVLÜ

II koht Johanna Papson ja Hugo, isane bullterjer, 94 pt, 12.02.2020 (noorim koer)

III koht Toomas Tarve ja Eri Oger Schloss, 92 pt, emane saksa lambakoer, 17.02.2020

IV – V koht Marit Ainsaar ja Bella Dorata La La Land, 91 ptemane kuldne retriiver, 24.02.2020, Kuldsete Retriiverite Tõuühing, Retriiverite Tõuühing

IV – V koht Merle Mändmaa ja Estrellest Hetty Hera, 91 pt, emane saksa lambakoer, 25.03.2020

II aste

I koht Maarja-Liis Reial ja Fidelitas Fides Ad Vitam Eirik, 92 pt, isane ameerika buldog, 13.11.2019

II koht Silvia Külasalu ja Born To Win White Rocky, 90 pt,  isane šveitsi valge lambakoer, 31.08.2019

III koht Kairit Orgusaar ja Lillitas Alf, 88 pt, isane norra lunnikoer, 03.03.2019

IV koht Leika Leemets ja Skye, emane segavereline, 87 pt, 18.03.2017

V koht Karin Lehari ja Casey, emane šveitsi valge lambakoer, 30.03.2017, 86 pt, Koeraklubi Koerus

VI koht Hedda Lippus ja Freya, emane ameerika staffordshire terjer, 85 pt, 20.03.201

VII koht Andres Kaju ja Shellkit Ave Anne / Lenna, emane šoti terjer, 75 pt, 20.10.2017

VIII koht Merle Köidi ja Born To Win Warrior Yoko, 71 pt, emane šveitsi valge lambakoer, 09.05.2019, EVLÜ

IX koht Sandra Ashilevi ja Dreamberry Pinkie Pie, 70 pt, emane ameerika staffordshire terjer, 25.11.2018

III aste

I koht Hanna-Maria Zeilanova ja Oxfride Levis, 99 pt, isane rottweiler, 06.04.2019

II koht Kairi Vender ja Erzon Empire Bully, 98 pt, isane staffordshire bull terrier, 10.08.2018

III koht Katri-Lilian Pulst ja Figaron U Got Me, 95 pt, isane belgia lambakoer tervueren, 21.05.2019

IV koht Kaarel Tuulis ja šnautser Luki, 94 pt, isane šnautser, 11.12.2015

V koht Hanna-Maria Zeilanova ja Norbon Hill Infinity Sherlock, 93 pt, isane labradori retriiver, 08.08.2019

VI – VII koht Eda Bauer ja Born To Win Warrior Flavius /Wille, 87 pt, isane šveitsi valge lambakoer, 25.05.2018, EVLÜ

VI – VII koht Gerle Aljas ja Born To Win White Caitkeeper, 87 pt, emane šveitsi valge lambakoer, 18.03.2018, EVLÜ

VIII koht Anna-Kristiina Rikmann ja Bandolero, 86 pt isane ameerika staffordshire terjer, 18.08.2017

alexa wikipedia tabelle herunterladen herunterladen test pdf herunterladen

EVLÜ Karikas 2020 II etapi tulemused

deezer app downloaden

05.09.2020, Harjumaal

Kohtunik Monika rusing

EVLÜ Karikas 2020 II etapi tulemused

Karikaarvestus

I karikas Julia Knut ja Juger Edelweiss Nochnoy Forsazh, 105 karikapunkti, isane vene must terjer, 08.12.2014, Articus

II karikas Terje Peramets ja Tarmasty Francesca Agera, 100 karikapunkti, emane itaalia Corso, 04.01.2013

III karikas Airika Roosma ja Ringokris Melian Othar, 99 karikapunkti,  isane kuldne retriiver, 14.10.2016

PARIM KIIRUS Jelena Kuprikova ja Born To Win White Cait, isane šveitsi valge lambakoer, 18.03.2018, EVLÜ

PARIM ÜLDMULJE Martin Siller ja Art by Devilstar Need for Speed (Speedy), 88 pt, emane saksa pinšer, 02.01.2016, A-koer

KK1

I koht Jelena Kuprikova ja Born To Win White Cait, 96 pt isane šveitsi valge lambakoer, 18.03.2018, EVLÜ

II koht Hanna-Maria Zeilanova ja Ornatus Vitae Igra Prestolov, 95 pt, emane dobermann, 13.05.2018

III koht Viljar Heide ja Born To Win White Cant, 90 pt, isane šveitsi valge lambakoer, 18.03.2018, EVLÜ

IV koht Julia Knut ja Juger Edelweiss Razvedka Boyem, 89 p, temane vene must terjer, 09.05.2017, Articus

V koht Martin Siller ja Art by Devilstar Need for Speed (Speedy), 88 pt, emane saksa pinšer, 02.01.2016, A-koer

VI kohtAiri Kruusmaa ja Rayntes Poseidon, 81 pt, isane saksa lambakoer, 08.03.2018, ESLÜ, IPSON, Articus, EKSL

Tiina Haapsal ja Margman Lisanna, 55 pt, emane saksa lambakoer pikakarvaline, 02.10.2019, Margman

KK2

I koht Airika Roosma ja Ringokris Melian Othar, 84 pt isane kuldne retriiver, 14.10.2016

Tiina Haapsal ja Wunderstern Pippa, emane saksa lambakoer pikakarvaline, 28.07.2018, Wunderstern, ei osalenud

KK3

I koht Julia Knut ja Juger Edelweiss Nochnoy Forsazh, 80 pt, isane vene must terjer, 08.12.2014, Articus

II koht Terje Peramets ja Tarmasty Francesca Agera, 75 pt emane itaalia Corso, 04.01.2013

Tõnu Elvelt ja Born To Win Warrior Terror, 68 pt, emane šveitsi valge lambakoer, 12.08.2016, EVLÜ

 

accuweather.com kostenlos herunterladen Download iphone images windows 10 elster program 2018 download populous the beginning for free

EVLÜ Seeniorkarikas 2020 II etapi tulemused

skyrim dlc for free

05.09.2020 Harjumaal

Kohtunik Monika Rusing

I koht  ja PARIM ÜLDMULJE Kristi Roosvald ja Neliss Warrior Soul, 97 pt, emane beauceron, 25.09.2011

II koht ja PARIM TEMPERAMENT Janika Veermäe ja Born To Win White Lightning / Välk, 90 pt, emane šveitsi valge lamba koer, 31.05.2010 (vanim osaleja)

Palju õnne download for free hidden object games!

video facebook iphone

EVLÜ Karikas 2020, EVLÜ Seeniorkarikas 2020, EVLÜ Minikarikas 2020 II etapi ajakava ja korraldus

AJAKAVA

EVLÜ Karikas 2020, EVLÜ Seeniorkarikas 2020, EVLÜ Minikarikas 2020 II etapp

05.09.2020

EVLÜ Karikas 2020 II etapp

Kohtunik: Monika Rusing

Alates 09.30 KK1 võistlejate registreerimine, kiibikontroll, loosimine

09.50 – 10.00 KK1 platsi proov

10.00 – 11.45 KK1, 7 võistluspaari

11.00 – 11.45 KK2 ja KK3 võistlejate registreerimine, kiibikontroll, loosimine

11.45 – 11.55 KK2 ja KK3 platsi proov

11.55 – 12.25 KK2, 2 võistluspaari

12.25 – 13.10 KK3, 3 võistluspaari

Jooksuajaga emased võistlevad viimasena cookidoo herunterladen. Palume sellest korraldajatele esimesel võimalusel teada anda!

13.45 EVLÜ Karikas 2020 II etapi autasustamine

EVLÜ Seeniorkarikas 2020 II etapp

Kohtunik: Monika Rusing

12.50 – 13.10 Seeniorkarika võistlejate registreerimine, kiibikontroll, loosimine

13.10 – 13.15 Seeniorkarika platsi proov

13.15 – 13.45 Seeniorkarikas, 2 võistluspaari

13.55 EVLÜ Seeniorkarikas 2020 II etapi autasustamine

EVLÜ Minikarikas 2020 II etapp

Kohtunik: Monika Rusing

Alates 13.15 Minikarikas 1 firefox pdf anzeigen nicht herunterladen. ja 2. astme registreerimine, kiibikontroll, loosimine

13.55 – 14.00 Minikarika 1. astme platsi proov

14.00 – 14.40 Minikarikas  1.aste, 5 võistluspaari

14.40 – 14.50 Minikarika 2 how can I photos from the cloud. astme platsi proov

14.50 – 16.40 Minikarikas 2.aste, 9 võistluspaari

16.00 – 16.40 Minikarika 3. astme registreerimine, kiibikontroll, loosimine

16.40 – 18:35 Minikarikas 3 cydia musik downloaden. aste, 8 koera

18.45 Minikarikas 2020 II etapi autasustamine

PS! Korraldajal on õigus teha võistluste ajakavas muudatusi.

Palume olla tähelepanelikud ja mõistvad bestanden uit dropbox downloaden.

Korraldusest:

Koerad peavad olema nõuetekohaselt vaktsineeritud. NB!!! KÕIKIDEL KOERTEL PEAB OLEMA KAASAS VET PASS JA SELLES KEHTIVAD VAKTSINEERIMISED minecraft mods 1.14 kostenlos downloaden!

http://kennelliit.ee/wp-content/uploads/2014/04/vaktsineerimisnõuded-alates-01.01.2016.pdf

Palume kohal olla vähemalt 30 minutit enne oma võistluse algust windows 10 auf mac herunterladen.

Kuna samal ajal toimub Ironman spordivõistlus ja paljud teed ning tänavad on suletud, siis palume eelnevalt oma teekond võistlusplatsile üle vaadata ning varuda natuke rohkem aega symbols eendraadschema.

Parkimisel jälgige korraldajate märguandeid ja juhiseid. Tulles ja minnes palun arvestage võistlevate koertega.

Kes soovivad oma sooritust pildistada või filmida, peavad soovi kooskõlastama peakorraldaja ja kohtunikuga herunterladen.

Pealtvaatajatel palume võistlejatega arvestada ja neid ning võistlevaid koeri mitte segada.

Peakorraldaja Evely Palkman 566 477 22, evelypalkman@gmail.com

 

EVLÜ Karikas 2020 II etapil võistlejad

kan video niet whatsapp iphone

EVLÜ Karikas 2020 2. etapi võistlejad

KK1

  1. Jelena Kuprikova ja Born To Win White Cait, isane šveitsi valge lambakoer, 18.03.2018, EVLÜ
  2. Hanna-Maria Zeilanova ja Ornatus Vitae Igra Prestolov, emane dobermann, 13.05.2018
  3. Julia Knut ja Juger Edelweiss Razvedka Boyem, emane vene must terjer, 09.05.2017, Articus
  4. Airi Kruusmaa ja Rayntes Poseidon, isane saksa lambakoer, 08.03.2018, ESLÜ, IPSON, Articus, EKSL
  5. Martin Siller ja Art by Devilstar Need for Speed (Speedy), emane saksa pinšer, 02.01.2016, A-koer
  6. Viljar Heide ja Born To Win White Cant, isane šveitsi valge lambakoer, 18.03.2018, EVLÜ
  7. Tiina Haapsal ja Margman Lisanna, emane saksa lambakoer pikakarvaline, 02.10.2019, Margman

KK2

  1. Airika Roosma ja Ringokris Melian Othar, isane kuldne retriiver, 14.10.2016
  2. Tiina Haapsal ja Wunderstern Pippa, emane saksa lambakoer pikakarvaline, 28.07.2018, Wunderstern

KK3

  1. Julia Knut ja Juger Edelweiss Nochnoy Forsazh, isane vene must terjer, 08.12.2014, Articus
  2. Tõnu Elvelt ja Born To Win Warrior Terror, emane šveitsi valge lambakoer, 12.08.2016, EVLÜ
  3. Terje Peramets ja Tarmasty Francesca Agera, emane itaalia Corso, 04.01.2013

 

 

bewerbungssoftware vollversion kostenlos downloaden download cinderella 80 for free herunterladen herunterladen

EVLÜ Seeniorkarikas 2020 II etapil võistlejad

youtube videos download android german

EVLÜ Seeniorkarikas 2020 2. etapi võistlejad

  1. Janika Veermäe ja Born To Win White Lightning / Välk, emane šveitsi valge lambakoer, 31.05.2010 (vanim osaleja)
  2. Kristi Roosvald ja Neliss Warrior Soul, emane beauceron, 25.09.2011

 

herunterladen easter tickets to Download powerpoint viewer for free in full Download Bavarian wind music for free

EVLÜ Minikarikas 2020 II etapi võistlejad

whatsapp herunterladen download

EVLÜ Minikarikas 2020 2. etapi võistlejad

I aste

  1. Johanna Papson ja Hugo, isane bullterjer, 12.02.2020 (noorim koer)
  2. Marit Ainsaar ja Bella Dorata La La Land, emane kuldne retriiver, 24.02.2020, Kuldsete Retriiverite Tõuühing, Retriiverite Tõuühing
  3. Toomas Tarve ja Eri Oger Schloss, emane saksa lambakoer, 17.02.2020
  4. Kadri Rooba ja Born to Win Warrior Yong / Välk, isane šveitsi valge lambakoer, 09.05.2017, EVLÜ
  5. Merle Mändmaa ja Estrellest Hetty Hera, emane saksa lambakoer, 25.03.2020

II aste

  1. Merle Köidi ja Born To Win Warrior Yoko, emane šveitsi valge lambakoer, 09.05.2019, EVLÜ
  2. Silvia Külasalu ja Born To Win White Rocky, isane šveitsi valge lambakoer, 31.08.2019
  3. Leika Leemets ja Skye, emane segavereline, 18.03.2017
  4. Hedda Lippus ja Freya, emane ameerika staffordshire terjer, 20.03.2019
  5. Karin Lehari ja Casey, emane šveitsi valge lambakoer, 30.03.2017, Koeraklubi Koerus
  6. Andres Kaju ja Shellkit Ave Anne / Lenna, emane šoti terjer, 20.10.2017
  7. Kairit Orgusaar ja Lillitas Alf, isane norra lunnikoer, 03.03.2019
  8. Maarja-Liis Reial ja Fidelitas Fides Ad Vitam Eirik / Eirik, isane ameerika buldog, 13.11.2019
  9. Sandra Ashilevi ja Dreamberry Pinkie Pie, emane ameerika staffordshire terjer, 25.11.2018

III aste

  1. Hanna-Maria Zeilanova ja Oxfride Levis, isane rottweiler, 06.04.2019
  2. Hanna-Maria Zeilanova ja Norbon Hill Infinity Sherlock, isane labradori retriiver, 08.08.2019
  3. Katri-Lilian Pulst ja Figaron U Got Me, isane belgia lambakoer tervueren, 21.05.2019
  4. Eda Bauer ja Born To Win Warrior Flavius /Wille, isane šveitsi valge lambakoer, 25.05.2018, EVLÜ
  5. Kaarel Tuulis ja šnautser Luki, isane šnautser, 11.12.2015
  6. Anna-Kristiina Rikmann ja Bandolero, isane ameerika staffordshire terjer, 18.08.2017
  7. Kairi Vender ja Erzon Empire Bully, isane staffordshire bull terrier, 10.08.2018
  8. Gerle Aljas ja Born To Win White Caitkeeper, emane šveitsi valge lambakoer, 18.03.2018, EVLÜ

 

 

teamviewer version 13 for free stream herunterladen mac sykpe herunterladen herunterladen