Ajakava EVLÜ Karikas, Minikarikas ja Seeniorkarikas 2020 III etapile

AJAKAVA

EVLÜ Karikas, Minikarikas ja Seeniorkarikas 2020 III etapile laupäeval

03.10.2020 ESLÜ treeningkeskuses Tagadil, Harjumaal

Kaasa võistlusraamat (ainult KK) ning vaktsineerimist tõendav dokument. 

KK1, KK2 ja KK3 koerte kiibikontroll toimub vahetult enne oma sooritust kohtuniku juuresolekul app microsoft teams herunterladen. Mitteametlikul võistlusel toimub kiibikontroll, registreerimine ja loosimine jooksvalt enne oma võistlusklassi platsiproovi algust. 

KK1 koerajuhid peavad arvestama, et vahetult enne nende võistlusklassi algust toimub paugukatsega võistlused alle bilder aus google fotos herunterladen.

Palume kõigil võistlejatel kohal olla 30 min enne oma võistlusklassi platsiproovi algust!

Jooksuajaga emased koerad võistlevad viimastena download video wdr mediathek!

PS! Korraldajal on vajaduse korral õigus teha võistluste ajakavas muudatusi.

 

09.00 KK3 võistlejate registreerimine, loosimine

09.05 – 09.15 platsiproov KK3

09.15 – 10.15 KK3, 4 võistluspaari

10.15 – 10.25 platsiproov KK2

10.25 – 12.00 KK2, 7 võistluspaari

12.00 – 12.10 platsiproov KK1

12.10 – 14.10 KK1, 8 võistluspaari

14.10 – 14.20 platsiproov seeniorid

14.20 – 15.00 Seeniorkarikas, 3 võistluspaari

15.10 EVLÜ Karikas ja Seeniorkarikas 2020 III etapi autasustamine

15.00 – 15.25 platsiproov Minikarika I, II, III aste 

15.25 – 15.55 Minikarika I aste, 5 võistluspaari

15.55 – 17.05 Minikarika II aste, 9 võistluspaari

17.05 – 18.15 Minikarika III aste, 6 võistluspaari

18.30 Minikarikas 2020 III etapi autasustamine

 

Kohtumiseni laupäeval vlc media player kostenlos download deutsch!

 

EVLÜ Karikas 2020 III etapp võistlejad

KK1

  1. Hanna-Maria Zeilanova ja Ornatus Vitae Igra Prestolov, emane dobermann, 13.05.2018
  2. Kaarel Tuulis ja Luk Iz Nevskoy Troyki, isane šnautser, 11.12.2015
  3. Anna Eespere ja Estrellest Jexe, emane saksa lambakoer, 08.01.2018, Estrellest
  4. Julia Knut ja Juger Edelweiss Razvedka Boyem, emane vene must terjer, 09.05.2017, Articus
  5. Nele Reimets ja Estrellest Ööudu, isane saksa lambakoer, 17.07.2016
  6. Eve Selberg ja Born To Win Warrior Enthusiastic, isane šveitsi valge lambakoer, 30.01.2015, EVLÜ
  7. Birgit Piho ja Dark Side Legion Catori Gamora, emane austraalia kelpie, 15.10.2018, EVLÜ, KEKK
  8. Martin Siller ja Art by Devilstar Need for Speed (Speedy), emane saksa pinšer, 02.01.2016, A-koer

KK2

  1. Jelena Kuprikova ja Born To Win White Cait, isane šveitsi valge lambakoer, 18.03.2018, EVLÜ
  2. Kairi Liiv ja Estrellest Chic Caron, emane saksa lambakoer, 13.03.2017
  3. Jaanika Piir ja Rayntes Kartago, isane saksa lambakoer, 24.02.2014
  4. Reet Sai ja Follow The Leader Lively Breeze, emane bordercollie, 18.06.2017
  5. Katrin Tamm ja Wunderstern Penelope, emane saksa lambakoer, 28.07.2018, Articus
  6. Viljar Heide ja Born To Win White Cant, isane šveitsi valge lambakoer, 18.03.2018, EVLÜ
  7. Kert Lokotar-Reimann ja La’sambelles Garconne Exquis / Coco, emane prantsuse buldog, 15.04.2017, EKL, Koertekool ARON


KK3

  1. Madi Nõmm ja Custos Liminis Aragon, isane hovawart, 06.03.2015
  2. Julia Knut ja Juger Edelweiss Nochnoy Forsazh, 80 pt, isane vene must terjer, 08.12.2014, Articus
  3. Sirli Kahar ja Estrellest Hot Latte, emane saksa lambakoer, 21.10.2017, EKL, EVLÜ, ESLÜ
  4. Olga Verliin ja Arabic z Pekla, isane belgia lambakoer, 30.04.2014

 

EVLÜ Seeniorkarikas 2020 III etapi võistlejad

  1. Janika Veermäe ja Born To Win White Lightning / Välk, emane šveitsi valge lambakoer, 31.05.2010 (vanim osaleja)
  2. Birgit Piho ja Bently, emane beagle, 22.04.2011, KEKK, EVLÜ
  3. Birgit Piho ja Virus Vom Hause Diethelm, isane belgia lambakoer malinois, 14.01.2011, KEKK, EVLÜ

 

EVLÜ Minikarikas 2020 III etapi võistlejad

I aste

  1. Merle Tokko ja Bestsnowpearls Theodor Regent, isane alaska malamuut, 11.04.2020
  2. Marit Ainsaar ja Bella Dorata La La Land, emane kuldne retriiver, 24.02.2020, Kuldsete Retriiverite Tõuühing, Retriiverite Tõuühing
  3. Kadri Rooba ja Born to Win White Vanquish / Kõu isane šveitsi valge lambakoer, 01.03.2020, EVLÜ
  4. Krislin Pärt ja Born To Win White Manchester,  isane šveitsi valge lambakoer, 24.04.2019, EVLÜ
  5. Maria Poopuu ja Slash, isane segavereline, 23.04.2020 (noorim koer)

II aste

  1. Liivi Kask ja Lucky, emane segavereline, 23.2.2017
  2. Leika Leemets ja Skye, emane segavereline, 18.03.2017
  3. Silvia Külasalu ja Born To Win White Rocky, isane šveitsi valge lambakoer, 31.08.2019
  4. Kadri Rooba ja Born to Win Warrior Yong / Välk, isane šveitsi valge lambakoer, 09.05.2017, EVLÜ
  5. Silver Traat ja Grevik Drogon, isane staffordshire bull terrier, 25.03.2019
  6. Reet Reimann ja Margman Haron, isane saksa lambakoer, 03.05.2019, Rapla Koerteklubi
  7. Andres Kaju ja Shellkit Ave Anne / Lenna, emane šoti terjer, 20.10.2017
  8. Maarja-Liis Reial ja Fidelitas Fides Ad Vitam Eirik, isane ameerika buldog, 13.11.2019
  9. Karin Lehari ja Casey, emane šveitsi valge lambakoer, 30.03.2017, Koeraklubi Koerus

III aste

  1. Katri-Lilian Pulst ja Figaron U Got Me, isane belgia lambakoer tervuene, 21.05.2019
  2. Eda Bauer ja Born To Win Warrior Flavius /Wille, isane šveitsi valge lambakoer, 25.05.2018, EVLÜ
  3. Hanna-Maria Zeilanova ja Norbon Hill Infinity Sherlock, isane labradori retriiver, 08.08.2019
  4. Kairi Vender ja Erson Empire Bully / Enzo, isane staffordshire bull terrier, 10.08.2018
  5. Terje Peramets ja Born To Win Warrior Napoleon / Jacky, isane šveitsi valge lambakoer, 13.12.2015, EVLÜ
  6. Gerle Aljas ja Born To Win White Caitkeeper, emane šveitsi valge lambakoer, 18.03.2018, EVLÜ