EVLÜ Hobijälje Meister 2019 AJAKAVA

Jäljevõistlus EVLÜ Hobijälje Meister 2019 toimub 04.08.2019 Kehtnas, Raplamaal.Kohtunik: Glenn De Bie (Belgia)
Võistlusklassid: Hobijälg-1, Hobijälg-2, Hobijälg-3, OPEN-klass

AJAKAVA:

9.15 – 9.30 kogunemine Kehtna Kutsehariduskeskuse õpilaskodu juurde. Registreerimine, kiipide kontroll, rihmade mõõtmine, maiuste lugemine, järjekorra loosimine jms

9.15 Peavad kogunema hobijälg-2 ja hobijälg-3 võistlusklassi võistlejad netflix series data volume.

9.35 Sõit põldudele

11.00 Peavad kogunema hobijälg-1 ja OPEN-klassi. 

11.20 Sõit põldudele

 

Hobijälg-2

100 sammu, 1 nurk, jälg maas 30 minutit

9.50 algab jälje mahapanek, 10.20 ajama

  1. 09.50 maha /10.20 ajama
  2. 10.02 maha/ 10.32 ajama
  3. 10.14 maha/ 10.44 ajama
  4. 10.26 maha/ 10.56 ajama
  5. 10.38 maha/ 11.06 ajama

Paus 11.20 – 11.30

Hobijälg-3

200 sammu, 2 nurka, jälg maas 40 minutit

10.50 mahapanek, 11.30 ajama

  1. 10.50 maha/ 11.30 ajama
  2. 11.05 maha/ 11.45 ajama
  3. 11.20 maha/ 12.00 ajama
  4. 11.55 maha/ 12.15 ajama

Paus 12.30 – 12.40 

Hobijälg-1 ja OPEN-klassi võistlejad kogunevad 11.00. 

11.00 kogunemine Kehtna Kutsehariduskeskuse õpilaskodu juurde

Registreerimine, kiipide kontroll, rihmade mõõtmine, maiuste lugemine (hobijälg-1) jms

11.20 sõit jäljele luminar 4. OPEN klassi loosimine toimub põllul.

 

OPEN-klass

400 sammu, 3 nurka, jälje vanus 60 minutit

11.40 algab jälje mahapanek download game for free full version. 12.40 algab esimese jälje ajamine

  1. 11.40 maha/ 12.40 ajama
  2. 12.00 / 13.00 ajama
  3. 12.20 /13.20 ajama
  4. 12.40 /13.40 ajama

Hobijälg-1

50 sammu, jälje vanus 20 minutit

13.40 algab jälgede mahapanek download microsoft office excel for free. 14.00 algab jälje ajamine

  1. 13.40 maha / 14.00 ajama

Võistluse lõpp 14.10 helix jump kostenlos herunterladen. Autasustamine 14.45

 

Osalejad

Hobijälg-1

  1. Margot Luukas ja Jepax Nora, emane hollandi lambakoer, 21.11.2018, EVLÜ, EOKK, Ipson

 

Hobijälg-2

  1. Külli Treve ja Born to Win White Xcellent, isane šveitsi valge lambakoer, 11.03.2017, EVLÜ, IPSON
  2. Eda Bauer ja BTWW FLAVIUS ehk WILLE, isane šveitsi valge lambakoer, 25.05 download the spreadsheet program for free. 2018, Pärnu KK, EVLÜ
  3. Marju Ferenets ja Matsalu Columbo, isane saksa lambakoer, 18.05.2017, IPSON
  4. Viljar Helde ja Born To Win White Cant, isane šveitsi valge lambakoer, 18.03.2018, EVLÜ
  5. Kaire Lang ja Mainspring Teddy, isane bordercollie, 08.04.2011

 

Hobijälg-3

  1. Monika Nigul ja Estrellest Hell Hunt, emane šveitsi valge lambakoer, 10.02.2015, EVLÜ
  2. Angelika Suiste ja Heleros Frensy, emane saksa lambakoer, 24.12.2016
  3. Liidia Penner ja Basko ad Astra Gloria, isane saksa lambakoer, 07.08.2012
  4. Erik Mäesep ja Estrellest Jeti Julita, emane saksa lambakoer, 01.04.2015

 

OPEN-klass

  1. Margot Luukas ja Amy’s White Rose von den Hohenheimer Herdern, hollandi lambakoer lühikarvaline, 24.05.2013, EVLÜ, EOKK, Ipson
  2. Airika Roosma ja Ringokris Melian Othar, isane kuldne retriiver, 14.10.2016
  3. Janar Tüür ja Irwlend Naima, emane Nova Scotia retriiver, 09.11.2015, Eesti Nova Scotia Retriiverite Tõuühing
  4. Kersti Pink ja Born To Win White Target, emane šveisti valge lambakoer, 15.03.2013, EVLÜ, Aktiiv

Pildid põldudest: