EVLÜ karikasarja 1. etapil osalejad

Palume huvilistel nimekirjad ise välja printida või kasutada nutiseadmetes. Sel korral me kavasid ei prindi.

Nimekirjad võistluste kaupa, linkidena Arabic songs.

EVLÜ Karikas 2019 1. etapi osalejate NIMEKIRI lingina

EVLÜ Seeniorkarikas 2019 1 Download windows media player for free for windows 8.1. etapi osalejate NIMEKIRI lingina

EVLÜ Minikarikas 2019 1 Download videos from browser. etapi osalejate NIMEKIRI lingina

EVLÜ Karikas 2019 1 games illegal ly download pages. etapp võistlejad

KK1

  1. Kaidi Kobar ja Double Flame Jamie Shine (Jammu), isane kuldne retriiver, 23.07.2012
  2. Ursula Kimmel ja Tasmanija Vejuonos Šerkšnas, emane šveitsi valge lambakoer, 12.09.2015, Valga Koerteklubi, EVLÜ
  3. Urve Seedre ja Skylinedog Just Nebula (Nepsu), emane kuldne retriiver, 12.12.2016
  4. Tiina Kattai ja Raftsman Black Princess, emane saksa bokser, 17.03.2016
  5. Tõnu Elvelt ja Born To Win Warrior Terror, emane šveitsi valge lambakoer, 12.08.2016, EVLÜ
  6. Vilve Ala-Paal ja Defendervil Hermione, emane saksa lambakoer, 20.07.2016, EKL, ESLÜ, MTÜ Koerteklubi Articus
  7. Kärt Kattai ja Peak River Extreme Fireball, isane austraalia lambakoer, 27.07.2017
  8. Heidi Eit ja White Gold Dream Draakon, isane šveitsi valge lambakoer, 28.04.2015, EVLÜ
  9. Sanna Vako ja Hugo, isane mix, 15.04.2016
  10. Maria Vähk ja Estrellest Black Bona, emane saksa lambakoer, 26.02.2017, EKSL

KK2

  1. Vilve Ala-Paal ja Ester Latmon, emane saksa lambakoer  15.11.2014, EKL, ESLÜ, MTÜ Koerteklubi Articus
  2. Maarja Antov ja Lulu, isane papillon, 27.12.2014
  3. Jaanus Kiil ja Mustkoer Amigo, isane saksa lamabakoer 12.04.2017

 

KK3

  1. Tõnu Armulik ja Estrellest Larko Varg, isane saksa lamabakoer, 31.05.2015
  2. Ingrid-Olga Verliin ja Arabic z Pekla, isane belgia lambakoer malinois, 30.04.2014
  3. Marge Kähr ja Margman Vector, isane saksa lamabakoer, 16.08.2013, EKSL
  4. Gea Eljaste ja Blackest Nefertiti, emane saksa lamabakoer, 18.04.2017
  5. Ene Vöörman ja Flutwelle Alchera, emane saksa lamabakoer, 08.10.2015
  6. Marleen Seemann ja Flutwelle Baya, emane saksa lamabakoer, 17.09.2016
  7. Andrei Hramtsov ja La Roche von Elberfeld, emane suuršnautser, 16.02.2015

 

EVLÜ Seeniorkarikas 2019 1 kattengeluiden. etapp võistlejad

 

  1. Birgit Piho ja Bently, emane beagle, 22.04.2011,EVLÜ, KEKK
  2. Birgit Piho ja Virus vom Hause Diethelm, isane belgia lambakoer malinois 14.01.2011, EVLÜ, KEKK
  3. Mihkel Rikas ja White Gold Dream Bonny, emane šveisti valge lambakoer, 02.06.2008, EVLÜ, EOKK, IPSON (vanim koer)

 

EVLÜ Minikarikas 2019 1 download penalty. etapi võistlejad

 

I aste

  1. Enely Liepkalns ja Tommy, isane Nova Scotia retriiver, 06.07.2018
  2. Grete Kukk ja Veron, isane saksa lambakoer, 29.07.2018, EKSL
  3. Maarja Antov ja Nana, isane papillon 22.10.2017
  4. Birgit Piho ja Dark Side Legion Catori Gamora “Shelby”, emane austraalia kelpie, 15.10.2018, EVLÜ, KEKK (noorim koer)
  5. Maria Vähk ja Tuntemattoman Jägerhorn, isane saksa lambakoer, 08.08.2018, EKSL
  6. Piret Tammvere ja Pi Petsson Kelly Leanne / Kaisu, emane pomeranian, 26.02.2017

 

II aste

  1. Merle Randmäe ja Maya, emane austraalia lambakoer, 26.07.2018
  2. Ingrid Köösel ja Lola/Polarfact Utta Ginny, emane hovawart, 22.06.2017, A-koer
  3. Mariliis Merusk ja King of Spades, isane labradori retriiver, 24.06.2018
  4. Hanna-Maria Zeilanova ja Ornatus Vitae Igra Prestolov, emane dobermann, 13.05.2018, A-koer
  5. Kristi Tolk ja Via Falconidu Bismarck, isane landseer, 21.02.2018
  6. Hille Peetsi ja Metsapiiga Benno, isane pikakarvaline taks, 28.09.2017
  7. Hanna- Maria Zelenova ja Born To Win Warrior Apollo, isane šveitsi valge lambakoer, 25.10.2017, EVLÜ
  8. Marilis Pälsing ja Amarulo, isane bordercollie, 08.10.2016
  9. Gustav Korobov ja Nobu, isane Akita, 21.03.2018, A-koer
  10. Tuuli Kütt ja Accent, isane šveitsi valge lambakoer, 22.03.2014, EVLÜ
  11. Gerle Aljas ja Born To Win White Caitkeeper, emane šveitsi valge lambakoer, 18.03.2018, EVLÜ ja Koerteklubi Aktiiv
  12. Aire Kolk ja Genedda Insonciant Joie (Jahvo), isane saksa dogi, 18.07.2017, Koerteklubi Aktiiv
  13. Kertu Leesmaa ja Born To Win Warrior Dubai, emane šveitsi valge lambakoer, 20.03.2018
  14. Viljar Heide ja Born To Win White Cant, isane šveitsi valge lambakoer, 18.03.2018, EVLÜ
  15. Maive Sinijärv ja Hope Solo Rigoletto (Hipi), emane saksa lamabakoer, 08.03.2017
  16. Joanna Paabut ja Luna, emane mix, 06.07.2018
  17. Paula Johanna Noorem ja Astersland Hot Ticket // Enzo, isane Welsh Corgi Pembroke, 23.06.2017

 

III aste

 

  1. Malle Hallast ja Gori, isane ida-euroopa lambakoer, 25.09.2017
  2. Helena Kask ja Estrellest Josper-Vesper, isane saksa lambakoer, 08.01.2018
  3. Jelena Kuprikova ja Born To Win White Cait (Saks), isane šveitsi valge lambakoer, 18.03.2018, EVLÜ
  4. Krista Guseva ja Sessu, emane MIX, 15.05.2017
  5. Hanna-Maria Zeilanova ja Art By Devilstar Vive la Frenchcore, emane saksa pinšer, 02.01.2016, A-koer
  6. Paula Liis Ojarand ja Characterhaus Emma, emane saksa lamabakoer, 12.11.2017
  7. Priit Vislapuu ja Golden Jaagram Kamelia, emane kuldne retriiver, 17.02.2017
  8. Anna-Kristiina Rikmann ja Bandolero, isane ameerika staffordshire terjer, 18.08.2017, A-koer