Arhiiv kuude lõikes: oktoober 2018

BTWW Target oli edukas Saaremaa võistlustel

windows hintergrundbilder herunterladen

Palju õnne eduka osalemise puhul!

Born To Win White Target ja Kersti Pink

Saaremaal koerteklubi Aktiiv mitteametliku võistlussarja Parim Söber kuulekuskoolituse etappidel:

1.etapil 20.07.2018 KK3 klassis 76 punktiga II koht, kohtunik Tõnis Land

2.etapil 06.10.2018 KK3 klassis 79,5 punktiga II koht, kohtunik Greta Rüütel

Võistlussarja kokkuvõttes:

Parim Söber 2018 klasside arvestuses KK3 klassi II koht

Parim Söber Kuulekuskoolituses 2018 üldarvestuse II koht

youtube videoer chrome for free ps2 spiele herunterladen panflötenmusik kostenlosen Download smart switch for windows 10

EVLÜ Karikas 2018 3. etapi tulemused

ark kostenlos herunterladen deutsch

EVLÜ Karikas 2018 3. etapi tulemused

KK1

I koht Born To Win Warrior Guardian ja Margit Ristolainen/ šveitsi valge lambakoer/ 88 pt

II koht Es’Beryll Anni Donna ja Eleri Ehamaa/saksa lambakoer/ 84 pt

III koht Estrellest Hell Hunt ja Monika Nigul/šveitsi valge lambakoer/ 81 pt

PARIM ÜLDMULJE Es’Beryll Anni Donna

PARIM KIIRUS Es’Beryll Anni Donna

picasa.nl downloaden elster appen youtube video as it goes worms 4 for free

EVLÜ Seeniorkarikas 2018 3. etapi tulemused

wuppertal mod download

EVLÜ Seeniorkarikas 2018 3. etapi tulemused

I koht Goldylock’s Loves Charlotta ja Meeli Eismann /kuldne retriiver/ 90 pt

II koht Born To Win White Keykeeper ja Kersti Pink / šveitsi valge lambakoer/ 90 pt

PARIM ÜLDMULJE Goldylock’s Loves Charlotta

PARIM TEMPERAMENT Born To Win White Keykeeper

VANIM OSALEJA Goldylock’s Loves Charlotta

 

Download war sounds for free kinofilmeen hausarbeit herunterladen download geogebra classic

EVLÜ Minkarikas 2018 3. etapi tulemused

EVLÜ Minikarikas 2018 3.etapi tulemused

I koht Shellkit Cosmo Sheraton (Hugo) ja Piret Brett /airedale terjer/ 120 pt

II koht Sonas Kristoll Always Happyja Hanna-Maria Zeilanova /iiri pehmekarvaline nisuterjer/ 120 pt

III koht Born To Win Warrior Terror ja Tõnu Elvelt /šveitsi valge lambakoer/ 116 pt

PARIM KIIRUS Bandolero

PARIM ÜLDMULJE Poker

Noorim osaleja Alaska (Ornatus Vitae Igra Prestolov) ja Hanna-Maria Zeilanova /dobermann/

3.aste

I koht Shellkit Cosmo Sheraton (Hugo) ja Piret Brett /airedale terjer/ 95 pt

II koht Sonas Kristoll Always Happyja Hanna-Maria Zeilanova /iiri pehmekarvaline nisuterjer/ 95 pt

III koht Born To Win Warrior Terror ja Tõnu Elvelt /šveitsi valge lambakoer/ 91 pt

4 businessplan vorlage herunterladen. koht  White Gold Dream Draakon ja Heidi Eit /šveitsi valge lambakoer/ 89 pt

5. koht Born To Win Warrior Danger ja Mari Mangusson /šveitsi valge lambakoer/ 85 pt

6 word excel powerpoint kostenlos herunterladen. koht Superstellar All In All Crazy Cris ja Geidi Järv/ameerika staffordshire terjer/ 82 pt

7. koht Cisco ja Maris Järvsoo /labradori retriiver/ 81 pt

Matsalu Columbo ja Rain Ferenets /saksa lambakoer/ 62 pt

Peak River Extreme Fireball ja Kärt Kattai /austraalia lambakoer/ ei osalenud

2.aste

I koht Morella Faiya High Minded ja Hanna-Maria Zeilanova / staffordshire bullterjer / 95 pt

II koht Bandolero ja Anna-Kristiina Rikmann /ameerika staffordshire terjer / 93 pt

III koht Tequila ja Anna-Kristiina Rikmann /ameerika staffordshire terjer / 94 pt

4 microsoft office package for free. koht Leksi ja Aet Udusaar / labradori retriiver / 92 pt

5. koht Irwlend Eeskujulik Edvard Ennoja Helen Marts /nova scotia retriiver/ 91 pt

6.-9 harry potter wizards unite all resources. koht Uno ja Katre Eljas-Taal /saksa pincher/ 89 pt

6.-9. koht Freddie ja Urve Jürison /saksa lambakoer/ 89 pt

 

6.-9 download aldi ordering software. Lola ja Ingrid Köösel /hovawart/ 89 pt

6.-9.Kharma ja Hanna Veske /cane corso/ 89 pt

1.aste

I koht Bobi ja Liis Ilmet /inglise springerspanjel/ 97 pt

II koht Poker ja Annett Lymar /dobermann / 96 pt

III koht Alaska (Ornatus Vitae Igra Prestolov) ja Hanna-Maria Zeilanova /dobermann/ 96 pt

4 videos auf android herunterladen. koht Harry (Marileid Magicstar Rocky) ja Mari Haamer /kääbuspuudel/ 95 pt

5. koht Shellkit Ave Anne (Lenna) ja Andres Kaju /šoti terjer/ 94 pt

6 youtube converter mp4 herunterladen. koht Star Light Son Dasty ja Marika Hänilane /kuldne retriiver/ 91 pt

7. koht Dante ja Sander Mattisen /prantsuse buldog/ 88 pt

8 office mit key herunterladen. koht Rus Terer AraVinda Trishna/ Linda ja Kristina Veetamm / bullterjer/ 75 pt

EVLÜ Karikasarja 3. etapi osalejad

Võistlejad EVLÜ Karikas 2018 3. etapil 

KK1

1.Born To Win Warrior Guardian ja Margit Ristolainen/ šveitsi valge lambakoer/

2. Estrellest Hell Hunt ja Monika Nigul/šveitsi valge lambakoer/

3. Es’Beryll Anni Donna ja Eleri Ehamaa/saksa lambakoer/

 

Võistlejda EVLÜ Seeniorkarikas 2018 3 audacity download for free. etapil 

  1. Born To Win White Keykeeper ja Kersti Pink / šveitsi valge lambakoer/
  2. Goldylock’s Loves Charlotta ja Meeli Eismann /kuldne retriiver/

 

Võistlejad EVLÜ Minikarikas 2018 3 kostenlose lustige bilder zum herunterladen. etapil

3.aste

1. Shellkit Cosmo Sheraton (Hugo) ja Piret Brett /airedale terjer/

2 herunterladen. White Gold Dream Draakon ja Heidi Eit /šveitsi valge lambakoer/

3. Cisco ja Maris Järvsoo /labradori retriiver/

4 .Born To Win Warrior Terror ja Tõnu Elvelt /šveitsi valge lambakoer/

5 Safe travel app for free. Peak River Extreme Fireball ja Kärt Kattai /austraalia lambakoer/

6. Sonas Kristoll Always Happyja Hanna-Maria Zeilanova /iiri pehmekarvaline nisuterjer/

7 .Superstellar All In All Crazy Cris ja Geidi Järv/ameerika staffordshire terjer/

8 videos von fb downloaden. Matsalu Columbo ja Rain Ferenets /saksa lambakoer/

9. Born To Win Warrior Danger ja Mari Mangusson /šveitsi valge lambakoer/

2.aste

  1. Irwlend Eeskujulik Edvard Ennoja Helen Marts /nova scotia retriiver/

2. Uno ja Katre Eljas-Taal /saksa pincher/

3. Freddie ja Urve Jürison /saksa lambakoer/

4. Morella Faiya High Minded ja Hanna-Maria Zeilanova / staffordshire bullterjer /

5. Leksi ja Aet Udusaar / labradori retriiver /

6. Bandolero ja Anna-Kristiina Rikmann /ameerika staffordshire terjer /

7. Tequila ja Anna-Kristiina Rikmann /ameerika staffordshire terjer /

8. Lola ja Ingrid Köösel /hovawart/

9. Kharma ja Hanna Veske /cane corso/

1.aste

1.Harry (Marileid Magicstar Rocky) ja Mari Haamer /kääbuspuudel/

2. Shellkit Ave Anne (Lenna) ja Andres Kaju /šoti terjer/

3.  Alaska (Ornatus Vitae Igra Prestolov) ja Hanna-Maria Zeilanova /dobermann/

4. Dante ja Sander Mattisen /prantsuse buldog/

5. Rus Terer AraVinda Trishna/ Linda ja Kristina Veetamm / bullterjer/

6. Bobi ja Liis Ilmet /inglise springerspanjel/

7. Star Light Son Dasty ja Marika Hänilane /kuldne retriiver/

8. Herb ja Maria Vares /kuldne retriiver/

9. Poker ja Annett Lymar /dobermann /

Auhindadega toetab Hill’s Science Plan download vlc media player!

EVLÜ Karikasarja 3. etapi ajakava 13.10.2018

Toimumisaeg: 13.10.2018 a. algusega kell 10.30

Toimumiskoht: ESLÜ Tagadi treeningkeskuses. Harjumaa, Tagadi. KAART

Võistlusklassid: KK1, KK2, KK3 scratch games to download. Noorkoerte kuulekus astmetes 1, 2 ja 3, veteranide võistlus

Eeskirjad: http://valgelambakoer.ee/koolitus/eeskirjad-ja-juhendid/kk-eeskirjad/

http://valgelambakoer.ee/koolitus/eeskirjad-ja-juhendid/seeniorkarika-voistlusjuhend/

http://valgelambakoer.ee/koolitus/eeskirjad-ja-juhendid/noorkoerte-kuulekuse-eeskiri/

Kohtunik: Esta Ratnik

EVLÜ Karikas 2018 3 3d figuren herunterladen. etapp

Võistlejate registreerimine, loos, kiibikontroll – kell 10:15

Võistluse algus kell 10:30 (4 võistluspaari)

KK1 – kell 10:30 (3 võistluspaari)

KK2 – kell 11:15 (1 võistluspaar)

Autasustamine – kell 12.15

karikas_kava

EVLÜ Seeniorkarikas 2018 3.etapp

Võistlejate registreerimine, loos, kiibikontroll – kell 10:15

Võistluse algus kell 11:30 (2 võistluspaari)

Autasustamine – kell 12.15

seeniorkarikas_kava

EVLÜ Minikarikas 2018 3 ikea catalog. etapp

 

Võistluse algus kell 12:45 (27 võistluspaari)

3.aste – kell 12:45 (9 võistluspaari)

2.aste – kell 14:30 (9 võistluspaari)

1.aste – kell 16:00 (9 võistluspaari)

Autasustamine – kell 17.00

minikarikas_kava